Piotr “czuuX” Czupryn zmierzy się z Piotrem “Edziem” Byliną na HIGH League 2

Sam przyznasz że nie da się tego nazwać prawdziwym MMA, te klauny biorą to jak zlecenie, jak umowe o dzieło, a co za tym idzie nie traktują tego na powaznie, jest to robione tylko i wyłącznie dla fejmu i hajsu, na odpierdol. Myślę że to obraza dla prawdziwych sportowców którzy poświęcają temu praktycznie całe swoje zycia, potem przyjdzie taki pajac czy jak to wy postmilenialsi nazywacie "gwiazda"
I zarobi gruby melon za gówniana walkę bo narobił dymu i ma fejm, a kozacki zawodnik który walczy od zawsze przytuli marny ochłap. To mnie kurwa drażni
Zawsze mnie rozbraja ten tekst i to już ileś razy słyszałem ze jak to kurwa sportowcy zarabiają mniej od freakow skoro trenują całe życie.
A tak ze taki ,,klaun” ma dużo większe zasięgi przez co więcej ludzi obejrzy właśnie tego ,,klauna”.
Wysoka oglądalność odrazu przekłada się automatycznie na lepsza wypłatę.
To takie ciężkie do zrozumienia ? xD

Jeżeli jakiś zawodnik walczy od zawsze i mało go zna ludzi to już jego wina ze się zle promuje.
Później właśnie jest płacz ze mnie zarabia od freakow a trenuje tyle już lat blabla
Taki Soroko przykładowo, pojawił się niedawno a jego wywiady robia już setki tysięcy wyświetleń, dlaczego ?
Bo gość robi dymy, dymy is the way to go.
Jebac szacunek.
 
@Normalny chłop popatrz tu mamy wywiad ze stypiarzem radzikiem który ma 366 tys followersow na insta.
Wywiad wygenerował 133 tys wyświetleń.
470F9611-05D2-48FE-80D8-EFF1973B12F4.jpeg


Tu poniżej mamy wywiad z SOROKO który pojawił się PIERWSZY RAZ przed kamerami na gali the war ale zrobił fajne SHOW(dymy)
Wywiad ma prawie milion wyświetleń!!!
65FAC6BF-C453-4869-9386-97AB8ECE8ECC.jpeg


Soroko ma od listopada 2021 instagrama a już mu wbiło prawie 16 tys followersow.


Także jeżeli ktoś walczy od zawsze a nie ma rozpoznawalności to jest wyłącznie wina zawodnika ze się zle promuje.
Jak chce zarabiać to niech daje kozak walki albo niech robi dymy.
 
Zawsze mnie rozbraja ten tekst i to już ileś razy słyszałem ze jak to kurwa sportowcy zarabiają mniej od freakow skoro trenują całe życie.
A tak ze taki ,,klaun” ma dużo większe zasięgi przez co więcej ludzi obejrzy właśnie tego ,,klauna”.
Wysoka oglądalność odrazu przekłada się automatycznie na lepsza wypłatę.
To takie ciężkie do zrozumienia ? xD

Jeżeli jakiś zawodnik walczy od zawsze i mało go zna ludzi to już jego wina ze się zle promuje.
Później właśnie jest płacz ze mnie zarabia od freakow a trenuje tyle już lat blabla
Taki Soroko przykładowo, pojawił się niedawno a jego wywiady robia już setki tysięcy wyświetleń, dlaczego ?
Bo gość robi dymy, dymy is the way to go.
Jebac szacunek.
No niestety tak to teraz wygląda bo takie bezmózgie gąbki jak Ty oraz niskolotna patologia to napędzają, właśnie dla takich prymitywów jest to tworzone, na szczęście są jeszcze ludzie którzy mają olej w głowie i wiedzą czym ten marny pomiot jest. Jeśli chodzi o te twoje frajerskie dymy-
Kilka przykładow:
Anderson Silva, GSP, Khabib. Tych zawodników zna każdy, wszyscy z nich byli kotami i co? Robili wiejskie infantylne dymy? Nie, umiejętności i charyzma wystarczyły. Jeżeli słyszę od gościa "jebać szacunek, tylko dymy" to już wiem że nie ma o czym gadać, panu już dziękujemy. Ignore.
 
No niestety tak to teraz wygląda bo takie bezmózgie gąbki jak Ty oraz niskolotna patologia to napędzają, właśnie dla takich prymitywów jest to tworzone, na szczęście są jeszcze ludzie którzy mają olej w głowie i wiedzą czym ten marny pomiot jest. Jeśli chodzi o te twoje frajerskie dymy-
Kilka przykładow:
Anderson Silva, GSP, Khabib. Tych zawodników zna każdy, wszyscy z nich byli kotami i co? Robili wiejskie infantylne dymy? Nie, umiejętności i charyzma wystarczyły. Jeżeli słyszę od gościa "jebać szacunek, tylko dymy" to już wiem że nie ma o czym gadać, panu już dziękujemy. Ignore.
tak, tak wszedzie patologia xDDDDD
My to napędzamy
:DC:
ty nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem bo pisałem ze zawodnik musi dawać kozak walki albo robić dymy żeby osiągnąć sukces.
Wyzej wymieniona trójka spełniała ten pierwszy punkt:
Silva kończył rywali w stylu matrixa
GSP do przegranej z Serra kończył rywali i wyrobił sobie spory fanbase.
Khabib dominował każdego rywala
A ty ich podajesz za przykład xD
 
tak, tak wszedzie patologia xDDDDD
My to napędzamy
:DC:
ty nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem bo pisałem ze zawodnik musi dawać kozak walki albo robić dymy żeby osiągnąć sukces.
Wyzej wymieniona trójka spełniała ten pierwszy punkt:
Silva kończył rywali w stylu matrixa
GSP do przegranej z Serra kończył rywali i wyrobił sobie spory fanbase.
Khabib dominował każdego rywala
A ty ich podajesz za przykład xD
Ale Ty jesteś cienki w uszach..Jesteś trollem który karmi się podburzaniem innych, prawie każdy ma Cię w dupie więc Twój pokarm się kończy a z nim również Twoje nieudaczne próby wywołania dymów.. Pisz co chcesz ja strzepic ryja na ameby nie muszę, wolę założyć rękawice i grindowac 1-2-1, albo zabrać kobitkę gdzieś, a Ty siedz i baw się dalej w swojej piaskownicy póki jeszcze możesz bo niedługo Twoja żółta kartka przybierze kolor czerwieni, i sobie będziesz dywagował z ojcem przy ciastku na temat dymow i Fame MMA
Skoro Ty mówisz jebać szacunek to ja mówię jebać Ciebie. Dobrej nocy
 
Ale Ty jesteś cienki w uszach..Jesteś trollem który karmi się podburzaniem innych, prawie każdy ma Cię w dupie więc Twój pokarm się kończy a z nim również Twoje nieudaczne próby wywołania dymów.. Pisz co chcesz ja strzepic ryja na ameby nie muszę, wolę założyć rękawice i grindowac 1-2-1, albo zabrać kobitkę gdzieś, a Ty siedz i baw się dalej w swojej piaskownicy póki jeszcze możesz bo niedługo Twoja żółta kartka przybierze kolor czerwieni, i sobie będziesz dywagował z ojcem przy ciastku na temat dymow i Fame MMA
Skoro Ty mówisz jebać szacunek to ja mówię jebać Ciebie. Dobrej nocy
O jakie podburzanie ci chodzi?
Grzecznie wyjaśniłem twoje posty a ty zacząłeś mnie obrażać ze ,,bezmózga gąbka” itp gdzie ja cię nie obrażałem.
Nawet wyjaśniłem ci czemu freaki zarabiają więcej od sportowców którzy walczą od zawsze.
Piszesz o wylowywaniu dymów a sam mnie negatywnie zacytowałes w dwóch postach wiec kto tu szuka zaczepki?
A bana nie dostanę na tym forum bo nie łamie regulaminu, ty za takie posty żeby kogoś jebac prędzej dostaniesz.
:roberteyeblinking:
 
Też tak myślę.
Niestety panowie, obaj się mylicie. Jestem całkowicie nowym użytkownikiem, poprostu obserwuje wasze forum od jakiegos czasu, i postanowiłem założyć konto. A pan picks nie jest żadną ofiara, bo swoim zachowaniem i prowokacją sam wywołuje negatywne reakcje, o czym całe forum informowało redaktorów od dłuższego czasu, a robić spoiler to wcale nie fizyka kwantowa panowie :)
Miłego wieczoru.
 
Niestety panowie, obaj się mylicie. Jestem całkowicie nowym użytkownikiem, poprostu obserwuje wasze forum od jakiegos czasu, i postanowiłem założyć konto. A pan picks nie jest żadną ofiara, bo swoim zachowaniem i prowokacją sam wywołuje negatywne reakcje, o czym całe forum informowało redaktorów od dłuższego czasu, a robić spoiler to wcale nie fizyka kwantowa panowie :)
Miłego wieczoru.
Mimo iż powiedziałem że nie mam ochoty już dyskutować z tym osobnikiem dalej podpuszcza i zaczepia, a ze nie lubię cwaniaczków i zadymiarzy to odpowiadam i mówię co myślę, to nie ja mam żółtą kartkę. I nie ja jaram się dymami
 
Mimo iż powiedziałem że nie mam ochoty już dyskutować z tym osobnikiem dalej podpuszcza i zaczepia, a ze nie lubię cwaniaczków i zadymiarzy to odpowiadam i mówię co myślę, to nie ja mam żółtą kartkę. I nie ja jaram się dymami
Ja cię nie obrażałem, odpisałem ci normalnie odnośnie freakow itp to ty napisałeś bym się jebal.
Pozniej sam mnie wyzywasz od jakiś ,,siurkow” ,,głąbów” itp
Możemy zakończyć nasza dyskusje tu i teraz ale nie zaczepiaj mnie w przyszłości bo ja cię nie wyzywałem.

pozdrawiam
 
Ja cię nie obrażałem, odpisałem ci normalnie odnośnie freakow itp to ty napisałeś bym się jebal.
Pozniej sam mnie wyzywasz od jakiś ,,siurkow” ,,głąbów” itp
Możemy zakończyć nasza dyskusje tu i teraz ale nie zaczepiaj mnie w przyszłości bo ja cię nie wyzywałem.

pozdrawiam
W takim razie przestan prowokować ( w swój sprytny sposób) użytkowników tego forum, bo ja tylko o to walczę :) i tak szedłem bardzo lekko z Tobą. Teraz prosisz o spokój a tak kochasz dymy ;) ale jeśli faktycznie wyciągasz jakąś naukę ze swego postępowania to super, mission complete, powodzenia. Amen.
 
W takim razie przestan prowokować ( w swój sprytny sposób) użytkowników tego forum, bo ja tylko o to walczę :) i tak szedłem bardzo lekko z Tobą. Teraz prosisz o spokój a tak kochasz dymy ;) ale jeśli faktycznie wyciągasz jakąś naukę ze swego postępowania to super, mission complete, powodzenia. Amen.
Ale ja cię o nic nie proszę xD to już jest twój wybór, tylko pamiętaj ze na tym forum nie ma miejsca na szerzenie mowy nienawisci.
I nie pisz ze prowokuje innych bo nikogo tu bezpodstawnie nie obrażam a to ty zacząłeś mnie zaczepiać.
 
Ale ja cię o nic nie proszę xD to już jest twój wybór, tylko pamiętaj ze na tym forum nie ma miejsca na szerzenie mowy nienawisci.
I nie pisz ze prowokuje innych bo nikogo tu bezpodstawnie nie obrażam a to ty zacząłeś mnie zaczepiać.
"Ten kto sieje wiatr- burze będzie zbierał
Dotąd wodę nosił- aż w końcu ja przelał
Zapłacić trzeba- bo nie ma nic za friko
Nim zdążysz schować się pod marmurową płytą"

Czyli jednak jesteś niereformowalnym trollem, a więc tańczmy dalej, nie muszę Cie obrażać żeby Ci pokazać gdzie raki zimują
Przestań się mazać i płakać jak dziecko bo jak draznisz ludzi i wywolujesz dym to jest dobrze tak? A teraz ktoś się bierze za Ciebie to już lament i nagle jesteś wielce pokrzywdzony? Skarżysz się jak 5 latek do Adminów że Cię krzywdzą , Co za hipokryta o biedny Ty. Widzę że makowiec z Dzotko i komendantem nie tylko na święta ;)
 
"Ten kto sieje wiatr- burze będzie zbierał
Dotąd wodę nosił- aż w końcu ja przelał
Zapłacić trzeba- bo nie ma nic za friko
Nim zdążysz schować się pod marmurową płytą"

Czyli jednak jesteś niereformowalnym trollem, a więc tańczmy dalej, nie muszę Cie obrażać żeby Ci pokazać gdzie raki zimują
Przestań się mazać i płakać jak dziecko bo jak draznisz ludzi i wywolujesz dym to jest dobrze tak? A teraz ktoś się bierze za Ciebie to już lament i nagle jesteś wielce pokrzywdzony? Skarżysz się jak 5 latek do Adminów że Cię krzywdzą , Co za hipokryta o biedny Ty. Widzę że makowiec z Dzotko i komendantem nie tylko na święta ;)
:DC: Wybacz nie potańcze z tobą bo wole dziewczyny ale jestem tolerancyjny i wierze ze znajdziesz drugiego kolegę do tańca.
:gabi_much_love:
Co do dzotki to jeżeli ktoś zgłasza moje posty i tematy to ja automatycznie mogę robić to samo.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłych tańców
:tiphatb:
 
No wiem, dlatego mnie to dziwi czemu go nie zestawili z takefunem skoro się nie lubią.

Ten takefun nie będzie robił dymów, oglądałem jego streamy i wydaje mi się ze on tylko przed kompem jest jaki jest.
Ten takefun taki niby zajebisty, wojownik, a do tej pory nigdzie nie walczył. Pamiętam jak sie garnął do walki w okolicach pierwszych fame'ów. Moim zdaniem typ jest na jednego strzała i wcale nie jest taki mocny.
 
Back
Top