Pierwszy sklep firmy Manto w Warszawie

Robert Górski

BikeOrDie.pl
manto-sklep-2.jpg




Pierwszy sklep firmowy "Manto" został otwarty dwa tygodnie temu przy ulicy Domaniewskiej 31 w Warszawie. Jest w nim dostępna cała kolekcja produktów marki "Manto", w niektórych przypadkach ceny są lepsze niż w sklepach online. Klienci mogą też spodziewać się wielu promocji i niespodzianek.



W niedalekiej przyszłości planowane jest wprowadzenie dodatkowych marek.



Sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 19:00 i w sobotę od 10:00 do 15:00. Zapraszamy.
 
Dzisiaj już czwarty raz wchodze na ten lin i niemoge sie napatrzec na koszulke ala'Kapitan ameryka :D
 
Ja bym wolal zeby powstal sklep z innymi zagranicznymi markami Tapout, BB, Venum czy Hayabusa . Manto mnie nie przekonuje, choc rash fajny :p Ciekawe jakie te dodatkowe marki beda wprowadzone
 
T-shirty Manto nie mają sobie równych, jakoś mnie nie jarają Venumy i inne Bad Boye jeśli chodzi o T-shirty. Manto rox. :-) Ale np. spodenki Hayabusy są genialne... a wracając do Manto to kupiłem bluzę jakiś rok temu, kolega ostatnio powiedział 'o, nową bluzę masz' także materiał jest zajebisty!
 
koszulka sygnowana nazwiskiem irokeza zajebiscie sie trzyma, kimono rownie dobrze, chociaz rashguardy słabiutko jak dla mnie, chyba dlatego że wcześniej miałem Under Armor i teraz mi cięzko cos znalezc na tym poziomie, spodenki manto nie podobaja mi sie, koszulki kiedys tez mieli zajebiste, teraz troche dziecinne, al ogolnie firma na plus :) widac ze brazyliska, w Polsce to nie byłoby to samo...
 
jako wierny fan Manto chcialbym pracowac w sklepie ich sklepie w Krakowie, o ile taki mialby sie otworzyc, doswiadczenie mam spore - a nuz ktos sie mna zainteresuje ;)
 
a po czekac az Cie zatrudnia, sam otworz, przeciez to stosunkowo nie duży koszt, jak widac na zalczonym obrazku manto, nie idzie w strone złotym sklepów w galeriach handlowych :)



p.s. własnie sie dowiedzialem ze manto jest z Copacabany, a to Brazylia..
 
@mort



Raczej Amerykańska... w końcu ten rash a'la Captain America!



przeciez Brazylia to Ameryka jakby nie patrzył :P
 
Jesli chodzi o Rashe Hayabusa wymiata



http://fighterxfashion.com/wp-content/uploads/2010/07/hayabusa-rashguard2.jpg albo



http://www.groundandpound.co.uk/store/images/P/white%20rashguard_300.jpg
 
za dwie stówy to bede mial rush Under Armour z serii tactical, amerykanscy komandosi w nich lataja, wiec musi być mega mocne, moze nie sa stricte targetowane pod sporty walki, ale daja rade
 
Back
Top