Pierwsze spięcie w TUF 22: Cody Garbrandt kontra Conor McGregor

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
EcstaticFrightenedGhostshrimp.gif


To będzie fajny sezon :D Pierwszy który obejrzę w całości od czasu TUFa z Kimbo chyba
 
Przyznam się bez bicia że nie oglądałem żadnego TUFa( chyba nawet nie znam zasad które tam panują) ale kurwa tego obejrzę na bank! Tym bardziej że jest na ESC a tam są często powtórki to pewnie kiedyś trafie...
 
Patrząc na ilość wrogów, czy też zawodników MMA, którzy nie lubią Conora, powinni stworzyć program "Conor kontra reszta świata"
 
Na UFC 189 kiedy Conor walczył z Mendesem, była wcześniej taka sytuacja chyba podczas podpisywania plakatów. Któryś odcinek EMBEEDED to pokazał. Cody siedział i już podpisywał plakaty, a na przeciwko niego usiadł The Notorious. I wyglądało to całkiem naturalnie - Conor sam rękę podał, a Garbrandt się przedstawił "Cody".

Jeżeli ta akcja to kolejny głupi wymysł rudzielca, a faktycznie nic do gościa nie ma - to niech spierdala.
 
Pytałem w temacie o PVZ, ale oczywiście nie dostałem poważnej odpowiedzi. Może tu ktoś wyjaśni. Ja nie śledzę tych wszystkich amerykanskich portali i nie wiem - może ona tłumaczyła jakoś, nawet dyplomatycznie, czemu ten związek pierdolnął?
 
Od 3:50

Dziwne to trochę. Związek poszedł na drugi plan? Kariera MMA > :heart:
Czyli jeśli kariera nie bedzie sie układać, oboje nie zostaną mistrzami to nastąpi powrót do bliższych relacji ? hmm

 
Powaznie Was takie sztuczne spiny "na kogucika" jaraja? Ja bede ogladal tylko ze wzgledu na Wrzoska, bo te wszystkie ustawki sa strasznie zalosne.
 
9 września
A nie wiesz o której godzinie, jakieś dokładniejsze info, ponieważ program na necie znalazłem, ale nigdzie nie znalazłem TUFa, jedynie na Extreme sport dzisiaj są jakieś 2 odcinki TUFa
 
A nie wiesz o której godzinie, jakieś dokładniejsze info, ponieważ program na necie znalazłem, ale nigdzie nie znalazłem TUFa, jedynie na Extreme sport dzisiaj są jakieś 2 odcinki TUFa

Jutro o 4 rano czasu polskiego bedzie emisja w USA. Rano powinny byc juz linki do pobrania i obejrzenia online
Wróce z pracy po nocy to coś wrzucę :smile:

edit: Tzn. we czwartek rano. 9 września o 22:00 premiera w Stanach
 
Last edited:
Back
Top