Pierwsze słowa Nate’a Diaza po przegranej z Jakiem Paulem w ringu bokserskim

baju

NoLife FC
Cohones
MMARocks
nate-paul.jpg


Wszystko wskazuje na to, że po przegranej Nate'a Diaza z Jakiem Paulem w ringu bokserskim, dojdzie do walki obu panów w klatce MMA. Diaz przegrał z Paulem przez decyzję sędziowską w boksie, a obaj wyrażają chęć na kolejne starcie, ale tym razem w MMA.

Diaz zgodził się na walkę z Paulem po rozstaniu z największą organizacją MMA na świecie, UFC. Młodszy z popularnych braci zawalczył w swoim debiucie w ringu bokserskim z popularnym YouTuberem, Jakiem Paulem, który w przeszłości mierzył się z innymi zawodnikami MMA jak Anderson Silva czy Tyron Woodley. Paul wygrał z Diazem przez decyzję sędziowską po dobrym występie. Teraz możliwe jest, że obaj panowie zmierzą się ze sobą raz jeszcze, ale tym razem w klatce MMA, na co po pojedynku w ringu zgodził się Nate Diaz.

Zróbmy to, możemy współpracować jako organizacje. Miałem obalenie w pierwszej rundzie, w dziewiątej miałem duszenie więc już wygrałem walkę w MMA.

Szkoda, że nie poradziłem sobie lepiej, że nie robiłem lepszych akcji. Niektóre rzeczy nie wydarzyły się tak jak tego chciałem, ale wszystko jest w porządku. Real Fight Inc., zawalczę z każdym, ch*j mnie to obchodzi! MMA brzmi dobrze, wygrał walkę, teraz ja mogę się zrewanżować, jestem gotowy. W pierwszej rundzie mogłem go obalić, w dziewiątej udusić więc już wygrałem tę bitwę.






38-letni Diaz (21-13 MMA) to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników w historii mieszanych sztuk walki, który jeszcze nie powiedział ostatniego słowa w klatce MMA. Młodszy z braci wspominał przed walką z Jakiem Paulem, że chciałby wrócić do oktagonu UFC i tam rywalizować z najlepszymi. Teraz nie wiadomo jednak jakie będzie miał plany wobec kolejnych startów, bo możliwa jest jego walka z Paulem w MMA, a ten związany jest z organizacją PFL. W swojej karierze Nate wygrywał z m.in. Conorem McGregorem, Tonym Fergusonem czy Donaldem Cerrone. 17 z 21 zwycięstw w karierze odnosił przez skończenia przed czasem, a aż 12 z nich to poddania.

 
Kurna jaki to jest jełop. 38 lat czyli nie taki stary a przejebał z jutuberkiem. On nie kuma, że sens jego walki był taki, aby dostał na cytryne i jeśli to się spełni to biora następne nazwisko. Zamiast pajacowac to mógł iść na ostre wymiany, bo zawsze taki wytrzymały był.
 
Diaz skończy jak Woodley. Jego nazwisko dobrze wyglada w rekordzie Paula, a teraz nie sobie radzi dalej sam, bo ten będzie szukał kolejnego kelnera do obicia
 
Back
Top