piłka ręczna

Maciej Szumowski

M-1 Global
Heavyweight
interesuje sie ktos:)? jutro, w sobote, i sobote za tydzien (+ mozliwe 2 dodatkowe starcia) finaly Superligi Mezczyzn: Wisła - Iskra. Moim zdaniem skończy się to wynikiem 3-1 dla Wisly, chociaz to Kielce sa faworytem. to tylko sport, wszystko sie moze zdarzyc;p.
 
z recznej tylko mecze reprezentacji mnie interesuja. . . natomiast na IO ich niestety nie bedzie ;]
 
kurde, herb Wisły Płock w profilu a ja głupie pytania o miejsce zamieszkania zadaje...:D Interesuje się jedynie na poziomie reprezentacyjnym,aczkolwiek jak trafie na Wisłę w tv to chętnie kibicuje:) Może kiedyś wciągne się bardziej,to Orlen Arene się odwiedzi na jakieś spotkanie:) Jutrzejszego spotkania raczej nie zobaczę,chociaż jak znajde chwile to wlącze. O której grają?
 
17, w niedzielę 17-30. transmisja Polsat Sport, akurat przed KSW będzie na co patrzeć. Yagiel, pójdź na mecz z Kielcami w sobotę za tydzień, będzie na co popatrzeć :), biletów już za dużo nie jest, komplet będzie! :)
 
no akurat teraz mi się sesja zaczęła i każdą sobotę mam z głowy:( a i w portfelu pusto bo wydatki mnie czekaja:) jeszcze mandat z pkp wczoraj zaplacilem :D Kiedys sie wybiore :)
 
akurat bilety nie są drogie, 20,15,12 jak na mecze o taką stawkę są niczym, pewnie w niedzielę za tydzień będzie 4 spotkanie, ale póki co jeszcze nic nie wiadomo.
 
Nie no Keesdablju bez jaj:) Rozumiem lokalny patriotyzm, ale doslownie wszystko przemawia za Iskra. Ja tez sie az tak reczna nie interesuje, ale sklad Iskra ma kosmiczny jak na polska lige. Niby nazwiska nie graja, no ale...:)
 
Śmieciowy temat... Śmieci, śmieci, śmieci...



Zróbcie jeszcze temat z pilką wodną, marco polo i szachami może się ktoś interesuje.
 
TwardyB, rok temu było to samo, łatwa wygrana Iskry, 3-0 itp... wygrała Wisła, 3-1, wierzę w Wisłę i liczę że wygrają. za rok szanse będą jeszcze większe, przecież Nikcevic, Sego, Ghionea i Nenadic to zawodnicy Europejskiego forumatu. Skład kosmiczny? Tkaczyk, Jurecki, Szmal to nie są Ci zawodnicy co kiedyś. madman, jak Ci nie pasuje to nie czytaj, a najlepiej to idź poczytaj o tej polskiej super piłce nożnej, dla porównania - w piłce ręcznej w tym sezonie 2 zespoły były w TOP 16 Ligi Mistrzów, a w nożnej nawet do grupy nie doszli.
 
Tylko pilka nozna i pilka reczna sa na calkiem innym poziomie popularnosci wiec troche ciezko to porownywac. W siatke nasza liga jest duzo mocniejsza od tych w pilka nozna i reczna. Pilka reczna interesuje sie pewnei jak wiekszosc tylko przy okazji reprezentacji no czasami SPR sobie obejrze
 
Bardziej chodzilo mi o Buntica, Zormana czy Muse:) Ale Jurecki pewnie tez dolozy swoje a zamiast Szmala masz Cleverlego jakby co.
 
Back
Top