Piękno MMA w zdjęciach

fHD7Drv.jpg
 
Jakieś pół roku temu Trec robił paczki za 19zł z plakatem, vlepkami i opaską na nadgarstek, to kupiłem, bo fortuna to nie jest :) Więc tak mi się udało załapać. @cloudeater
 
Kiedyś widziałem taki temat na jakimś forum bokserskim i tam też zdjęcia robiły wrażenie.
 
Na ostatnim zdjęciu widać, jak Rory przeżywa najlepszy czas w swoim życiu.
Jedynym lepszym byłoby chyba wpadnięcie pod buldożer.
 
Pany a ktoś posiada jeszcze zdjęcie, które latało tutaj kiedyś: GSP w swoim gymie, na ringu, z tego co pamiętam było czarnobiałe, tylko logo Kanady było czerwone chyba, o ile się nie mylę.
 
Wielkie może nie jest, może nie idealna jakość, jednak dla mnie mega ujęcie z ważenia i genialnie to wygląda! Przyznaję to nawet, jeżeli nie jestem fanem rudego.

ntzprwmoyndctbnesqtiukawbjmlitniogpnxepadwwzfmhnqbuogktsjytpmzdqupueuyrumehroexwxeysrttivvuofwlqwsik
 
planuje zrobić sobie fajny plakacik do antyramy (collage) z urywkami z gal UFC, może ktoś podrzuci jakieś dobre motywy by ukazać piękno tego sportu?:) a może jakiś użytkownik ze zmysłem graficznym pomoże coś takiego zaprojektować? Przydałaby się tylko dobra jakość zdjęć najlepiej w dużej rozdzielczości HD
 
Back
Top