Paweł Nastula - Highlight

kibicGDZ

Jungle Fight
Light Heavyweight
Przez przypadek natrafiłem w sieci na fajny filmik o Pawle Nastuli , autorstwa fana ze Szwecji, polecam obejrzeć, dobra robota:
 
Nogueira, Barnett, Emelanienko szkoda że Nastula z nimi przegrał ale i tak ma b.dobre cv:-)
 
Zajebista produkcja! Szkoda,że taka słaba jakość,ale urywki i świetnie dopasowana muzyka/komentarz dają dużo na plus.
 
Bardzo fajny wszystko na miejscu. W tych walkach Paweł dobrze sobie radził ale brakowało tego czegoś żeby móc wygrać z czołówką.
 
dosłownie dreszcze;D Paweł jest kozakiem, zaczął przygodę z mma z wysokiej półki. Zawsze będę miał niedosyt, że tych walk nie było więcej..
 
świetna produkcja,ogólnie on ma pełno zajebistych HL a oto przykład kolejnego



 
Te emocje... Moje MMA zaczelo sie od Nastka...



Licze na efektowna, dluga walke z Bedorfem, tak zeby kazdy pokazal co w sobie ma. Wtedy wynik nie/mniej wazny.
 
Wiesz, nawet jestem z nim w stanie wygrac, ale tylko w przypadku malego handicapu (bany kont i kasowanie postow) ;) :P
 
super produkcja ale nadal ubolewam nad tym ze nastek nie odniósł wiecej zwyciestw w pride, chociaz pewnie gdyby organizacja przetrwała to i paweł dłuzej by goscił na japonskich galach
 
Kazdy fan by tego Nastkowi (i sobie) zyczyl... Wtedy, na poczatku (2005??? wtf, to juz 8 lat???), wierzylem ze sie wbije do TOP5 w HW, byly to zupelnie inne czasy dla MMA, inny uklad sil w organizacjach...



Ech, jaki ja bylem mlody! :)
 
walki z nogiem, saszą i barnetem przegrywał ale nie był przez nich demolowany, były podstawy że mieć nadzieje ze zawita do czołówki
 
Ba, w tych walkach byly momenty gdzie niewiele brakowalo a mogloby sie to potoczyc inaczej (no, moze poza Nogiem)...



Na ringu Nastek by dal rade pojsc dalej z karieria...
 
dawno juz oglądałem te walki w całości i nie ufam swojej pamięci wiec nie chciałem stawiac zbyt odważnych tez ;)







no ale teraz pozostało nam jedynie gdybanie a szkoda, mam jednak nadzieje ze na ksw stoczy jeszcze kilka dobrych walk
 
Heheheh jestem fanem, nie ekspertem :)



Ech, gdyby, gdyby (mam takie jedno "gdyby", ktorego jestem pewien, ale nie ma co... ...gdybac :) )
 
Dobry HL, nawet Asplund sie załapał :)



BTW szkoda ze KSW tak pozno dogadalo sie z Nastkiem i nie moglismy cieszyc sie jego wystepami juz kilka lat wczesniej.
 
Ano szkoda...ja już na to nie liczyłem nawet;)



Emocje wracają, to było piękne, widzieć to wyjście, nie znając werdyktu i wierząc, że jednak samym judo + sercem da się wygrać z Big Nogiem.
 
Back
Top