Paweł Jóźwiak wypunktowany przez 23 LATA MŁODSZEGO i 20 KILOGRAMÓW LŻEJSZEGO Adriana Ciosa!

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
JozwiakCios.jpg


Adrian Cios zanotował czwartą wygraną pod szyldem organizacji CLOUT MMA. 26-latek pokonał jednogłośną decyzją sędziów Pawła Jóźwiaka na gali CLOUT MMA 4, która 9 marca odbyła się w Łodzi.

>>> WYNIKI GALI CLOUT MMA 4

Bardzo spokojny początek pojedynku. Dopiero po blisko minucie Adrian Cios spróbował sprowadzenia, jednak Paweł Jóźwiak to wybronił. Kolejne sekundy to badanie się w stójce, bez wdawania się w większe wymiany. Znów próba sprowadzenia przez Ciosa i tym razem udana. Były prezes FEN złapał jednak za szyję przeciwnika, próbując zapiąć gilotynę.

Cios na początku drugiej rundy spróbował obalenia, jednak Jóźwiak był na to gotowy. W następnych sekundach „Prezes” nie robił zbyt wiele, ale rywal odpowiadał na to pojedynczymi i celnymi sierpowymi. W ostatniej minucie młodszy zawodnik ponownie spróbował sprowadzenia i tym razem mu się to udało.

Już na początku trzeciej rundy Adrian Cios ruszył po sprowadzenie i po chwili mu to wyszło. Młodszy zawodnik zdołał przejść do dosiadu, z którego zadawał kolejne uderzenia i z tej pozycji kontrolował ostatnie minuty starcia.

Adrian Cios wszedł do klatki CLOUT MMA z serią trzech wygranych z rzędu. W sierpniu 2023 roku pokonał przez techniczny nokaut Łukasza Malankowskiego, a następnie w październiku i grudniu pokonywał przez dyskwalifikację Marcina Najmana.

Paweł Jóźwiak w ostatniej walce przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Jackiem Murańskim. Wcześniej „Prezes” przegrywał dwukrotnie z Michałem Baronem i raz z Marcinem Najmanem, wygrywał natomiast w pierwszym starciu z „Muranem” oraz z Ernestem Ivandą.

 
Najpierw wykopali go z fenu, zaraz wykopią go z frików bo ten gość poza żenadą nic sobą nie prezentuje
 
Back
Top