Pascal Panzer Krauss UFC Highlight

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siemanko to jest właśnie ten film o którym wspominałem ostatnio. :-) Liczę na jakieś opinie i komentarze, jak zwykle. :-) Pozdro! :-)



 
0:45 zajebiście to zgrałeś :)
Tylko nie myśl, że to dzieło przypadku. :) Montaż to właśnie sztuka m.in. połączenia obrazu i muzyki w jedność. :) Wielkie dzięki ! :)


A no i zapomniałbym.. Na dniach będzie też film trailer mój kanał, już chyba nawet większą jego część zrobiłem. ;)
 
Nie no ja wiem, że musiałeś to idealnie zgrać z dźwiękiem :) Dużo się meczysz, żeby takie smaczki porobić ?
 
Szczerze? Prawie nic się nie męczę ;) hehe W Vegasie już pracuję jak maszyna, nie ma on dla mnie tajemnic chyba, przynajmniej jak chodzi o funkcje których używam i które są mi potrzebne ;)
 
Tego nie robił amator.



Nie mam pojęcia jak to wygląda i ciekawi mnie skąd wyjmujesz wszystkie akcje, z pojedynczych walk sam wycinasz? Czy zwalniasz sam tempo itp. czy to po prostu replaye? Miazga. Kawałek dobrze dobrany i na prawdę zawodnik powinien Ci procent odpalić od gaży za taką reklamę ;-) Nie wydaje mi się by można było zrobić to bardziej zachęcająco, choć teoretycznie HL to ograny schemat powinien być, jakiego by zawodnika nie reklamował ;-) Pozdro i powodzenia w dalszej pracy!
 
HubiSSJ3



Filmik jest wrzucony na youtube'owe konto Pascala Kraussa i to jego sponsorem jest Manto :)
 
Dokładnie tak jak pisze ShowTime91, MANTO to sponsor Pascala, nie moj ;)



I tu odpowiedz na drugie pytanie - tak jest to film zrobiony na zlecenie ;)

Nie mam pojęcia jak to wygląda i ciekawi mnie skąd wyjmujesz wszystkie akcje, z pojedynczych walk sam wycinasz? Czy zwalniasz sam tempo itp. czy to po prostu replaye?


Akcje wycinam z pojedynczych walk, rzadko korzystam z akcji z trailerów, chyba tylko wtedy kiedy są pokazane z innej fajnej perspektywy. Jak chodzi o przyspiszenia i spowolnienia akcji to robię to ja, jak dobrze wiesz większość replay'ów podczas walk jest w jednym tempie albo slow motion albo normalne tempo. Ja się bawię szybkościami , żeby film nabrał większej dynamiki. ;)



Dzięki wszystkim za opinie! :-)
 
Hahaha :) Arlovski to Ci się udało ;D



Highlighty robię z reguły zawodnikom ulubionym :)



Dzięki ! :-)
 
Back
Top