Pas wagi średniej KSW

Baton17

PRIDE FC
Lightweight
Chciałbym dowiedzieć się jak to się stało, że Materla jest w posiadaniu pasa. MMA śledzę od jakichś dwóch lat czy coś ok tego. Z tego co pamiętam albo Materla już miał pas albo walczył o niego jakąś walkę. Mniejsza o to. Nurtuje mnie mianowicie taka kwestia. Mamed na jakichś tam zdjęciach ma ze sobą pas KSW. Wychodzi na to, że był mistrzem. Dlatego zastanawia mnie to jak się to stało, że mistrzem jest Materla, a Mamed nie skoro nie przegrał walki? Mam nadzieję, że wypowiedź jest w miarę logiczna i nic nie pomyliłem. W razie czego będę wyjaśniał moje intencje w toku dyskusji:)
 
Mamed był mistrzem LHW i zszedł wagę niżej. Materla zdobył pas MW i były przymiarki do walki z Mamedem, lecz oboje nie chcieli ze sobą walczyć. Dlatego też Materla ma pas a Mamed nie.
 
Mamed miał pas wagi półciężkiej (jeszcze zanim Błachowicz go zdobył w rewanżu z Sokoudjou) i zszedł w dół kategorię jednocześnie go wakując.



Materla wygrał pas średniej w walce z Silvą (wcześniej pas miał Kułak, który go zwakował), a Michał przegrał starcie z Silvą jedynie nie o pas.



A to, że Mamed i Michał nie walczą ze sobą - to dlatego, że się po prostu "przyjaźnią".
 
Mamed.jpg
 
Moim skromnym zdaniem jak i pewnie większości z Was.... Mamed powinien walczyć z Cipkiem o pas, rozumiem że są koelgami ale co z tego ? Pas stracił na wartości .... teraz przegrany z pojedynku Mamed vs Drwal będzie walczył z Cipkiem o pas ? ksw logic....



Kulti z Borysem nie mieli problemów żeby stoczyć walkę.... wiem że to dwie inne osoby niż Mamed i Cipek, ale to tylko pokazuje jakimi są profesjonalistami skoro zgodzili się na walkę między Sobą między łączącej ich przyjaźni.



Każda walka mistrza powinna być o pas.



Gadanie że dla Mameda ciężko znaleźć przeciwnika, podczas gdy Cipek walczy z odprawionymi przez Czeczena przeciwnikami a nie właśnie z Mamedem....



KSW naprawdę robi super postepy jeżeli chodzi o gale i poziom sportowy ale jeszcze kilka zmian muszą wprowadzić. Uporządkowanie pasów, z czasem łokcie, 3 rundowe pojedynki dla wszystkich, każda walka mistrza powinna być o pas, zawodnicy powinni walczyć częściej, co wiąże się z większą ilością gal w roku.... tak czy siak nie hejtuje KSW, bo to najlepsza Polska organizacja i moim zdaniem jedna z 4 najlepszych w Europie (KSW, Cage Warriors, M-1, BAMMA).



Taka mam nadzieje konstruktywna krytyka. K&L muszą też na wszystkie swoje ruchy patrzeć z perspektywy marketingowców, i dobrze bo z drugiej strony ile gal zrobiło MMA Attack albo tym bardziej Prommac ?
 
Mnie ciekawi dlaczego Mamed po zwakowaniu pasa LHW nie walczył o pas MW. Przecież zszedł wagę niżej przed starciem Materla - Silva.
 
Bo Mamed był nowy w tej kategorii, a dla Materlii obiecywali tą walkę już bardzo długi czas.
 
Przygotowywał się kiedyś Mamed wspólnie z Michałem do walki, bądź chociaż ,,robili" razem podczas jakiegoś obozu, czy to tylko sympatia polegająca na przybijaniu piątek w czasie gali? Odnośnie Kulti -Borys wiem że już wałkowane, ale Kulti nawet mieszkał u Borysa w Poznaniu podczas wspólnych trenningów. Jak coś pokręciłem to przepraszam.
 
No dobra nie do konca w MW bo to byl limit 87 kg ale to chyba dla Irvina specjalnie troche podwyzszyli limit. I z Santiago chyba walczyl w 84 ale to nie na KSW.
 
nie przegrany, ani wygrany - tylko Drwal tak czy inaczej. Drwal dojebie Materli weźmie pas i raz na zawsze rozwiąże patologie, bo będzie rematch z Mamedem pewnie.
 
nie przegrany, tylko Drwal tak czy inaczej. Drwal dojebie Materli weźmie pas i raz na zawsze rozwiąże patologie, bo będzie rematch z Mamedem pewnie.


+1 Tak czy siak przez jakiś czas (oby jak najdłuższy) to Tomek będzie posiadaczem pasa.
 
@Polish



Mi chodziło o to że dla Michała obiecywano tą walkę wcześniej, tylko Krzysiek miał kontuzję i o pas Michał zawalczył dopiero po zwakowaniu pasa przez Kułaka. A Mamed dopiero wtedy doszedł do MW.
 
Mamed w MW zadebiutował już w 1 walce z Santiago. Walka z Sakuraiem na KSW 13 była niby w wacze LHW ale na wagę obaj wnieśli 85kg.
 
Moim skromnym zdaniem jak i pewnie większości z Was.... Mamed powinien walczyć z Cipkiem o pas, rozumiem że są koelgami ale co z tego ? Pas stracił na wartości .... teraz przegrany z pojedynku Mamed vs Drwal będzie walczył z Cipkiem o pas ? ksw logic....



Kulti z Borysem nie mieli problemów żeby stoczyć walkę.... wiem że to dwie inne osoby niż Mamed i Cipek, ale to tylko pokazuje jakimi są profesjonalistami skoro zgodzili się na walkę między Sobą między łączącej ich przyjaźni.



Każda walka mistrza powinna być o pas.



Gadanie że dla Mameda ciężko znaleźć przeciwnika, podczas gdy Cipek walczy z odprawionymi przez Czeczena przeciwnikami a nie właśnie z Mamedem....



KSW naprawdę robi super postepy jeżeli chodzi o gale i poziom sportowy ale jeszcze kilka zmian muszą wprowadzić. Uporządkowanie pasów, z czasem łokcie, 3 rundowe pojedynki dla wszystkich, każda walka mistrza powinna być o pas, zawodnicy powinni walczyć częściej, co wiąże się z większą ilością gal w roku.... tak czy siak nie hejtuje KSW, bo to najlepsza Polska organizacja i moim zdaniem jedna z 4 najlepszych w Europie (KSW, Cage Warriors, M-1, BAMMA).



Taka mam nadzieje konstruktywna krytyka. K&L muszą też na wszystkie swoje ruchy patrzeć z perspektywy marketingowców, i dobrze bo z drugiej strony ile gal zrobiło MMA Attack albo tym bardziej Prommac ?
Nie sposób się z tobą nie zgodzić.Poza tym sądzę,że KSW koniecznie musi zwiększyć liczbę zawodników w poszczególnych kat.wagowych a co za tym idzie zwiększyć liczbę gal w roku,wtedy cały produkt jakim jest KSW będzie wyglàdał poważniej,wtedy nie będzie sytuacji,że przychodzi sobie zawodnik i z miejsca ma walke o pas...to jest chore.Taki debiutant będzie musiał najpierw pokonać jakichś 3 czy 4 gości by walczyć o pas
 
Rozwiązaniem problemu byłoby zestawienie Materli z Drwalem. Drwal pokonuje Materle i walczy z Mamedem.
 
Rozwiązaniem problemu byłoby zestawienie Materli z Drwalem. Drwal pokonuje Materle i walczy z Mamedem.
Czyli "rozwiązaniem problemu" byłaby przegrana Materli z kimkolwiek i zestawienie zwycięzcy z Mamedem ;). Puki co, jak dla mnie, większy problem do rozwiązania z pasem jest w piórkowej i półciężkiej.
 
A jeśli Drwal przegrałby z Materlą i pomijam, że sytuacja z pasem bylaby jaka jest to z kim Drwal by wypełnił ten kontrakt? Falcao?Azaitar?Czy może Piotrek? ;-)
 
A jeśli Drwal przegrałby z Materlą i pomijam, że sytuacja z pasem bylaby jaka jest to z kim Drwal by wypełnił ten kontrakt? Falcao?Azaitar?Czy może Piotrek? ;-)
wtedy rewanż i ewentualna trylogia, chyba logiczne. :D
 
Rozwiązaniem problemu byłoby zestawienie Materli z Drwalem. Drwal pokonuje Materle i walczy z Mamedem.
Nie zestawią Materli z Drwalem, bo w przypadku porażki tego drugiego staje się on bezwartościowym przeciwnikiem dla Mameda. First things first.
 
I wtedy jak wygra z Cipkiem będzie trylogia i historia zapętli się i tak aż do śmierci :)
 
Back
Top