#PandoraGate

Patrząc na Twoje komentarze, to jedyne, co mógłbyś przeprowadzić na kiblu, to operację zwalenia sobie gruchy do fagaty czy innej kretynki.


Czemu miałbym to robić?

I jaki sens ma ten komentarz, co wnosi do dyskusji?
Pewnie też umialbys zwalić konia na kiblu.
I czemu robisz śmietnik wiedząc że nie jesteś w stanie mnie obrazić takim tekstem? Bo obcy człowiek nie jest wstanie obrazić w taki sposób obcego. No, chyba, że np wiedziałbyś, że jestem głuchoniemy, wtedy pisząc, że na kiblu nie umiałbym rozmawiać przez telefon mógłbyś mnie jakoś dotknąć. Ale nie jestem, więc po co to?

A jednak ten czlowiek byl kiedys "starszym zmiany" w Warsie PKP


I wypierdalać z tym do innych tematów i nie robić syfu tu.
 
Rozumiem, że 30letnich boomerów z brzuchami, dla których każdy gość z grzywką i okularami to jebany "bananowy Oskarek" zadowoliłby film jak youtuberzy ruchają 13nastki na potęgę. Ogarnijcie się trochę przygłupy. To nie film na netflixie, tylko dramat zwykłych ludzi. Wyświetlenia się zgadzają i dobrze, bo inaczej nie da się zrzucić z piedestału tych zwyroli infuleserskich.
Panie, po prostu chodzi o to co nakręcał Druid przed tą premierą. Codziennie w lajwach mówił i na instastories jaki to wielkie rozpierdol będzie i jak cały YT spłonie a nie wyszło nic nowego i wyszedł z tego w sumie skok na hajs. Gdyby ten film Konopskiego nie powstał nic by się nie zmieniło. Ja po prostu czuję się oszukany. To tak jak z KSW, miał być Bombardier dla Pudziana a tu nagle do klatki wychodzi Nikola.
Oszustwo!

:jimcarrey:

:mamed:
 
Panie, po prostu chodzi o to co nakręcał Druid przed tą premierą. Codziennie w lajwach mówił i na instastories jaki to wielkie rozpierdol będzie i jak cały YT spłonie a nie wyszło nic nowego i wyszedł z tego w sumie skok na hajs. Gdyby ten film Konopskiego nie powstał nic by się nie zmieniło. Ja po prostu czuję się oszukany. To tak jak z KSW, miał być Bombardier dla Pudziana a tu nagle do klatki wychodzi Nikola.
Oszustwo!

:jimcarrey:

:mamed:

Dokladnie. Konop nie wniosl nic nowego, a jedynie uporzadkowal fakty oraz stworzyl film na miare telewizji.
W sumie dobrze ze zrobil ten film - ale Ci co czekali na nowe fakty to sie (prawie-bo cos tam pewnie dodatkowego bylo) ich nie doczekali.
 
  • Like
Reactions: AKK
Przeczytałem i stwierdzam, że niczego odkrywczego w sumie nie napisałeś.
Jeżeli ktoś uważa, że w tym filmie nie ma nic nowego w porównaniu do filmu wardęgi, to najwidoczniej inaczej patrzymy na świat. I oczywiście nie napisałem nic odkrywczego, ale jednak patrząc po komentarzach, to spora część osób chciała zobaczyć tylko „mięcho” i nie brali pod uwagę, że ten gość zwraca też uwagę na inne, istotne rzeczy.
 
Jeżeli ktoś uważa, że w tym filmie nie ma nic nowego w porównaniu do filmu wardęgi, to najwidoczniej inaczej patrzymy na świat. I oczywiście nie napisałem nic odkrywczego, ale jednak patrząc po komentarzach, to spora część osób chciała zobaczyć tylko „mięcho” i nie brali pod uwagę, że ten gość zwraca też uwagę na inne, istotne rzeczy.

Nie dziw sie, jestesmy na cohones, forum o mordobiciu, tu nie ma miekkiej gry :robertmakeup:
 
Patrząc na Twoje komentarze, to jedyne, co mógłbyś przeprowadzić na kiblu, to operację zwalenia sobie gruchy do fagaty czy innej kretynki.
Screenshot_2023-09-19-11-33-12-389_com.android.chrome-edit.jpg
 
To na bank haligłup


Równie dobrze mógłbyś to być ty. I tyle samo to wnosi do tematu co twoje pierdolenie.
Nie wiem po co sami zaczynacie robić śmietnik.

W sumie nawet prawdopodobieństwo, że to Ty jest większe, gdyż o mnie wiedzą ludzie, że jestem dominem a nie uległym, więc ja odpadam
 
Panie, po prostu chodzi o to co nakręcał Druid przed tą premierą. Codziennie w lajwach mówił i na instastories jaki to wielkie rozpierdol będzie i jak cały YT spłonie a nie wyszło nic nowego i wyszedł z tego w sumie skok na hajs. Gdyby ten film Konopskiego nie powstał nic by się nie zmieniło. Ja po prostu czuję się oszukany. To tak jak z KSW, miał być Bombardier dla Pudziana a tu nagle do klatki wychodzi Nikola.
Oszustwo!

:jimcarrey:

:mamed:
Ja pierdole jaki kurwa druid xD
 
Jaki moralizator ten Ferrari teraz...
View attachment 80283
Nigdy nie lubiłem tego ferarriego, bo to dla mnie kolejny pajac był/jest, ale jakoś się złożyło, że obejrzałem ten jego filmik i okazał się on do rzeczy. A hipokryta stanowski latał jak kot z pęcherzem wszędzie za najmanem przez tygodnie i to już nie było poniżej jego godności? Potem zrobił wielką demaskację jakiejś janoszek, której kariera i tak nikogo nie obchodziła, bo kogo w PL obchodzi jakieś bollywood?

Stanowski idealnie pasuje do tego youtubowego grona. Podobna mentalność w gruncie rzeczy, ale dobrze to maskuje, bo ma znacznie większe obycie i inteligencję od młodszych kolegów. I udaje, że zajmuje się poważniejszymi sprawami. No i Jak chce, to nawet potrafi się kulturą wykazać.
 
Panie, po prostu chodzi o to co nakręcał Druid przed tą premierą. Codziennie w lajwach mówił i na instastories jaki to wielkie rozpierdol będzie i jak cały YT spłonie a nie wyszło nic nowego i wyszedł z tego w sumie skok na hajs. Gdyby ten film Konopskiego nie powstał nic by się nie zmieniło. Ja po prostu czuję się oszukany. To tak jak z KSW, miał być Bombardier dla Pudziana a tu nagle do klatki wychodzi Nikola.
Oszustwo!

:jimcarrey:

:mamed:
No to już problem Wardęgi i tych co nadinterpretowali to co mówił. Konop pokazał więcej niż Wardęga w sprawie stuu. Pokazał innych zwyroli. Jedyne co może rozczarować, że nie zgnoił bardziej Baxtona.
Kolo się zachowuje i wkleja gadki jak guru sekty

Niedomyty przygłup co laski za cycki łapał dla wyświetleń robi za autorytet milionów
No ciężko w obecnym świecie mieć kogokolwiek za autorytet, co dopiero mówić o zdemoralizowanym świecie infu. Chyba, że ma się 13 lat faktycznie, lub emocjonalnie.
Stanowski idealnie pasuje do tego youtubowego grona. Podobna mentalność w gruncie rzeczy, ale dobrze to maskuje, bo ma znacznie większe obycie i inteligencję od młodszych kolegów. I udaje, że zajmuje się poważniejszymi sprawami. No i Jak chce, to nawet potrafi się kulturą wykazać.
Z jego zalet jeszcze można wymienić to, że bez niego @Karateka@ nie wiedziałby co myśleć.
 
No to już problem Wardęgi i tych co nadinterpretowali to co mówił. Konop pokazał więcej niż Wardęga w sprawie stuu. Pokazał innych zwyroli. Jedyne co może rozczarować, że nie zgnoił bardziej Baxtona.

No ciężko w obecnym świecie mieć kogokolwiek za autorytet, co dopiero mówić o zdemoralizowanym świecie infu. Chyba, że ma się 13 lat faktycznie, lub emocjonalnie.

Z jego zalet jeszcze można wymienić to, że bez niego @Karateka@ nie wiedziałby co myśleć.

Akurat ruchy Stanowskiego są zjebane w kontekście tej afery.
 
Lipton już nie parzy herbatki w KS
Ale musi sprzedawczka boleć dupa.
Siedział z Rudzkim jak za kare rano

Ten o którym mówił że jest mądrzejszy i bardziej błyskotliwy niz 99 procent Polaków uwalił mu mega sponsora.
Pięknie
 
Wczoraj próbowałem obejrzeć live tego dzieciaka ale znudzilem się w chuj po kwadransie i jego nastoletni pysk też mnie denerwował i kosmiczne studio trochę. Dzisiaj odpaliłem sobie komentowanie tego filmu przez Wardęge, ale ni chuja się udało, mój słomiany zapał odrazu zgasł. Najlepszym okazało się przeczytać komentarze i nie żałować :lol: :lol:
 
Back
Top