Overeem chce Werduma, Fedora i ...

madafaka

Maximum FC
Middleweight
overeem.jpg


Fragment audycji MMA Hour, której gościem był Alistar Overeem
"Powiedzmy, że jest kilku przeciwników z którymi chciałbym zawalczyć i zacznę od pierwszej : na pewno będzie Werdum. Jestem pewny, w stu procentach, że go pokonam.
Drugi jest Fedor. Przegrał ostatnią walkę. Czy dał się złapać? Nie wiem. Czy stracił to coś? Nie wiem. Ale wciąż jest jednym z gości , z którymi chętnie bym zawalczył. Wyzywam go od lat , miałem nadzieję, że to ja będę tym, który go pokona ale zrobił to już Werdum. Ale jak już mówiłem wyzywam go od lat i ciągle chcę z nim walczyć.
Trzecią walką był by finał K-1. "
Sprawa się komplikuje ponieważ Overeem zapowiada, że weźmie udział w dużej gali Srikeforce w październiku. W tym samym okresie zaczyna się Final 16 K-1 GP. Nie wiadomo więc czy Alistar wystartuje na obu galach.
"Zakwalifikowałem się do finałowej szesnastki. Nie jestem do końca pewien czy będę startował ale bardzo bym chciał. K-1 to striking , lubię to, tam jest trochę inna publika. Jest to bardzo popularne w Holandii. Więc tak, chcę zostać mistrzem. Widzę siebie jako mistrza."
Komantarz Semmy Schilta, który uważa, że Overeem wraca do K-1.
"Aktualnie nie trenuję z Alistarem, myślę, że to dla niego dziwny rok. Od tak dawna chce walczyć z Fedorem Emelianenko, że być może nie może się skupić na MMA (po tym jak Werdum pokonał Fedora) więc myślę, że pojedzie na tegoroczne GP K-1."

za www.bloodyelbow.com
 
Reem złozy i Fedora ,i Werduma ,i wskoczy na miejsce pierwsze :)


Lubie go i tego mu zycze.


Tak w ogóle to strikeforce powinno dać sobie spokój a zawodnicy przejść do UFC. Tam na pewno mieli by możliwość skonfrontowania się ze sobą. No ale coś za coś. Albo walczysz gdzie chcesz, albo w jednej najśliniejszej "lidze" jak to ujął jeden "redaktor" :)
 
Nic dziwnego,ze chce,w koncu jest mistrzem,a nie do konca docenionym. Problem w tym,ze by go uznac za najlepszego zdecydowanie musialby wygrac te obie walki.Z Werdumem nie zdziwilbym sie by wygral najac ich obu mozliwosci,ale co do Fedora,wciaz widze oczami wyobrazni jak Alistair pada po mocnym cepie na szczeke.Oby sie to wyjasnilo,no chyba,ze nie...na rzecz tego,ze Fedor aiwtalby do UFC,to z checia oleje wowczas walke z Overeemem;)
 
Moze tym razem uda mu sie wywalczyc jakies lepsze miejse w Grand-Prix K1, wtedy tylko zostaloby mu pokonanie Fedora, lub Werduma wszystko jest w jego zasiegu.
 
Back
Top