ostatni tweet JJ

Perfumiarz

KSW
Lightweight
Chłopak najwidoczniej stracił kontakt z bazą...



199046_10151194867974479_597172217_n.jpg
 
Koleś się chyba z malpą na rozumy pozamienial. Czekam na ten dzień kiedy wkońcu ktoś mu utrze nosa
 
Chyba pojadę do Częstochowy zapalić świeczkę w intencji naszego Undefeated Middleweight & Light Heavyweight Championa, by zlał Jonesa.
 
Wcisnalem na swoim koncie ,,Unfollow'' kolo wtorku kiedy jedyne co tweetowal to byly pseudo wymowki dlaczego nie wyszedl do Chaela.
 
Może ktoś mi wytłumaczyć dosłowne znaczenie tego zwrotu, gdyż ja nie mam za dobrego pojęcia o języku angielskim ;)?
 
Mam nadzieję, że "Old Man" urwie mu głowę swoim H-Bombem. Belfort jak Belfort ale Hendo go położy.
 
@Hubi



Jakiś typ napisał:



"Dzięki Jonsowi nie mam planów na dzisiaj."



A dżony odpowiedział:



"Dzięki staruchowi i jego kolanie ja też ich nie mam"
 
Mimo, że z angielskim radzę sobie całkiem nieźle (głownie dzięki mma :)) to ciężko mi nieraz rozczytać tego twittera. :P
 
Haha, co za żenada.



Oby Hendo po wyleczeniu kontuzji zawalczył z tym ^!@&#^% i wygrał przez KO.
 
Ciekawe, czy on naprawdę taki jest, czy celowo chce być nielubiany.



Co do niezrozumiałego angielskiego to poczytajcie, co wypisuje na swoim facebooku Roy Nelson. Po angielsku zawsze się dogadam, kupę lat się uczę, matura parę lat temu puknięta prawie na maksa, a czasami za cholerę nie mogę go zrozumieć :P
 
Ja mysle,ze on nie chce byc nielubianym.Jest poprostu mlodym juz utytulowanym,perspektywicznym zawodnikiem,ktory swiadomy jest tego,ze moze zostac legenda tego sportu i poprostu sodowka uderza do glowki ale to sa wlasnie blaski i cienie bycia mlodym i osiagniecia tak wiele w tak mlodym wieku.Podejrzewam,ze bedac obiektywnym to 90 procent jego rowiesnikow,na jego miejscu tez mialaby problemy z "super ego".Mysle,ze w koncu mu przejdzie.Szybciej by to nastapilo jakby ktos "podcial mu skrzydla" poprostu wygrywajac z nim albo jeszce lepij nokaltujac tudziez poddajac.Taka lekcja pokory dobrze by mu zrobila,juz czas! Jako czlowieka,nie trawie goscia.Wole bardziej,w miare skromnych ludzi(vide Hendo,wyjatkiem jest Sonnen ale ten jego thrash talk to przeciez gra) a nie takich zapatrzonych w siebie egocentrykow(?) lecz jako fighter nie mam mu nic do zarzucenia i mysle,ze jego"era"moze jeszce potrwac( przynajmniej w LHW).Staram sie go tez troche zrozumiec,kazdy byl mlody i wie,ze sie w bani kiedys zupelnie co innego mialo.
 
od początku Jones mi się nie podobał. Ma niesamowite warunki fizyczne i jest mega silny, ale jako człowiek nie jest na poziomie Hendo czy nawet Sonnena, ktory przynajmniej nie jest tchórzem. Mógł uratować galę, ale się speniał. Zdecydowanie bardziej cenię Pajaka, chociaż za tym też nie przepadam.
 
543523_271507202960405_641269389_n.jpg






"A source from very close to him said Jon Jones was willing to pay the fighters, he felt so bad about the card being cancelled, he was willing to pay the fighters on that card their fees. But after all these attacks on him by other fighters, he chose not to do that. He feels really bad about this situation and did not expect the entire card to be cancelled."
 
mam tak samo - angielski niby znam, ale czasami nie ogarniam tych wypowiedzi. A Jones kolejny raz okazał się po prsotu kretynem. Chyba nie ma innego zawodnika mma, którego tak nie lubię.
 
Chłopak najwidoczniej stracił kontakt z bazą...






To tak jak ja.



Ps. Jeśli 1 ćwierk Jonesa powoduje,że Pervert zakłada nowy temat na forum mma, to oznacza, że jest to dziś prawdopodobnie najpopularniejszy już zawodnik mma na świecie (niezależnie od emocji, jakie wywołuje) - <YES>
 
nie, po prostu jest największym gburem wśród zawodników mma i ten temat to raczej kolejne napiętnowanie jego kretynizmu.
 
Jak sadzicie, serio chcial pokryc wyplaty innych zawodnikow ? Gdyby nie tweet o hendo, stwierdzilbym, ze to zagrywka typowa na poprawienie pr.
 
Watpie, żeby fatycznie chciał tak zrobić. Ale oczywiście fajnie to teraz wygląda jak św. Jones chciał ofiarować pieniądze potrzebującym jednak kiedy Ci zaczeli pisać, że jest tchórzem stwierdził, że kaska im się nie należy.
 
Nike accidentally sent me a pair of training shoes I already own, I will sign them and overnight them



Kolejny ciekawy ćwierk mistrza.



Ps. Jest osobny temat o Jonesie i tam wylewajcie swoje żale, bo potem będzie lament, że za dużo JJ na forum
 
Takie trochę dziwne pytanie komu kibicowali byś cie w walce JJ vs Najman.
 
Back
Top