Opinie Google

No.7

Jungle Fight
Featherweight
Siemanko, gosc z jednej firmy wysłał mi chujowy towar, totalnie bezużyteczny, a przy próbie zwrotu odmówił, bo była wystawiona faktura na spółkę.

Generanie nie przejmuje się takimi rzeczami i je zlewam, ale koszt to prawie 5 koła i chce się w jakiś sposób zrewanżować :poke:, bo towar nadaje sie do śmietnika.
Pomyślałem, że skoro jest chujem i oszustem to zjebie mu opinie na googlach.

Założyłem kilka kont na gmailu (VPN, inne urządzenia), ale opinie się nie wyświetlają.

Znacie jakiś sposób na to, aby te konta były bardziej legitne i opinie się pojawiły ?
 
Siemanko, gosc z jednej firmy wysłał mi chujowy towar, totalnie bezużyteczny, a przy próbie zwrotu odmówił, bo była wystawiona faktura na spółkę.

Generanie nie przejmuje się takimi rzeczami i je zlewam, ale koszt to prawie 5 koła i chce się w jakiś sposób zrewanżować :poke:, bo towar nadaje sie do śmietnika.
Pomyślałem, że skoro jest chujem i oszustem to zjebie mu opinie na googlach.

Założyłem kilka kont na gmailu (VPN, inne urządzenia), ale opinie się nie wyświetlają.

Znacie jakiś sposób na to, aby te konta były bardziej legitne i opinie się pojawiły ?
Gadaj z @Baasteek on ma całą armie trolli wystawiającą po 1 gwiazdce firmom,których nie lubi.
 
Siemanko, gosc z jednej firmy wysłał mi chujowy towar, totalnie bezużyteczny, a przy próbie zwrotu odmówił, bo była wystawiona faktura na spółkę.

Generanie nie przejmuje się takimi rzeczami i je zlewam, ale koszt to prawie 5 koła i chce się w jakiś sposób zrewanżować :poke:, bo towar nadaje sie do śmietnika.
Pomyślałem, że skoro jest chujem i oszustem to zjebie mu opinie na googlach.

Założyłem kilka kont na gmailu (VPN, inne urządzenia), ale opinie się nie wyświetlają.

Znacie jakiś sposób na to, aby te konta były bardziej legitne i opinie się pojawiły ?
Screenshot_2023-07-27-15-58-52-552_com.android.chrome.jpg
 
Dziękowa, tylko to się tyczy jednoosobowych działaności. Spółki prawa handlowego w tym moja zoo się tutaj nie łapią (co w sumie jest zjebanym prawem).
Czyli pozostaje Ci udokumentowanie, rzeczoznawca i sąd gospodarczy
 
Czyli pozostaje Ci udokumentowanie, rzeczoznawca i sąd gospodarczy
No właśnie, gadałem z prawnikiem to mówił, że szkoda na to czasu i hajsu, więc może ktoś inny zrezygnuje z zakupów u tego goscia
 
Ale żeby temat zakładać do jednego zlecenia?

Uświadom sobie też że firmy mogą zapłacić za zdjęcie złych komentarzy :korwinlaugh:
 
Ale żeby temat zakładać do jednego zlecenia?

Uświadom sobie też że firmy mogą zapłacić za zdjęcie złych komentarzy :korwinlaugh:
Si, myślałem że jest jakiś cudowny pro tip. W sumie sama prawda, nic zmyślonego. Jest wiele firm, które mimo możliwości odmowy zwrotu towaru i tak je przyjmują, więc można.
A tu masz sprzedaż towaru, który w 90 % odbiega od deklaracji i kosztuje prawie 5k i de facto muszę wydać kolejne 5 albo więcej na ponowny zakup u kogoś innego, więc srał go pies.

No nic, opcja zaproponowana przez @cRe i @Masta wydaje się najrozsądniejsza
 
Back
Top