ONE FC: Gracie vs. Sapp debiut Babalu

Madman

Bellator
Welterweight
ONE FC 2: Battle of Heroes

Crowd_JPG_large.jpg




Jak podaje mmafighting.com jedną z głównych atrakcji drugiej gali organizowanej przez federację ONE Fighting Championship ma być starcie Brazylijczyka Rollesa Gracie z amerykańskim gwiazdorem gal PRIDE i K-1 Bobem Sappem. Ponadto na gali w Dżakarcie zobaczymy takich zawodników jak Yuya Shirai, Igor Gracie, Ole Laursen czy Kevin Belingon. Gala odbędzie się 11 lutego w BritAma Arena w stolicy Indonezji.








ONE FC/DREAM in Singapore




babalu-sobral-vs-dan-henderson_medium.jpg




Już na trzeciej gali federacji ONE FC, która będzie współpromowana przez DREAM dojdzie do debiutu weterana UFC i byłego mistrza Strikeforce w wadze półciężkiej - Renato Sobrala, wydarzenie to planowane jest wstępnie na 31 marca i będzie początkiem serii gal współpromowanych przez obie organizacje, mających na celu promocję MMA w Azji oraz unifikację tytułów mistrzowskich mniejszych, sąsiednich federacji.
 
A Babalu nie miał mieć podpisanego kontraktu z ONE FC?



Rolles założy mu balachę albo RNC w pierwszej rundzie...
 
UWAGA SPOILER



Sapp dostanie szczala w klatke piersiowa, zacznie sie zwijac z bolu i sedzia zakonczy walke
 
Czytałem coś jeszcze o Aokim ale to nic pewnego, więc nie pisałem choć pewnie kwestią czasu jest jego debiut na jednej z tych wspólnych gal obu federacji w Azji. ;)



Powiem Wam szczerze, że strasznie jaram się tym projektem bo Japończycy jak wiemy świetne widowiska robić potrafią jak mało kto, tylko do tej pory z funduszami było zdaje się kiepsko, głównie ze względu na brak silnego partnera telewizyjnego. Teraz ONE FC wnosi gotówkę i świerze pomysły, a do zainteresowania mieszanymi sztukami walki mają całą Azję, więc o uwagę widzów raczej nie mają się co martwić, także tylko czekać na rozwój tego projektu.



@ Bubi



Wtedy tego jeszcze nie było, bo na początku miałem napisane dwa osobne newsy ale potem uznałem że skoro oba dotyczą ONE FC to mogę je połączyć. ;)
 
@Bubi



Tak jak wspomniał Madman - czytałem to jeszcze przed edycją.



@Madman - dzięki za info. Występ Aokiego też mógłby być ciekawy. I popraw to "świerze"! :-)
 
Bardzo chciałbym zobaczyć Babalu w starciu z Jankiem Błachowiczem.



Ciekawe ile dostanie pieniędzy za walkę, bo jego kontrakt ze Strikeforce był naprawde dobrze wynegocjowany.
 
Ciekawe czy Aoki zawalczy? Chciałbym go zobaczyć w UFC, ale to raczej nierealne.
Mam nadzieję, że Babalu dostanie godnego przeciwnika.
 
Ja bym chciał kogoś z trójki: Hiroshi Izumi, Tatsuya Mizuno, Trevor Prangley ;)


Może Tidzej przyniesie nam jakieś świeże i zaskakujące info, w końcu jest na miejscu ;)
 
@Antek



Sądze, że z jego rozpoznawalnością, mógłby spokojnie zarobić bez kompromitowania się (filmy, reklamy, własna firma).
 
jak widać, freaki nadal są popularne w mniejszych ogranizacjach, więc mam nadzieje, ze skonczy sie troche nagonka na nasze organizacje:)
 
Sądze, że z jego rozpoznawalnością, mógłby spokojnie zarobić bez kompromitowania się (filmy, reklamy, własna firma).


O ile mnie pamięć nie myli to wszystkie te rzeczy Sapp już ma,. Zapewne to co dla nas jest tym "spokojnym zarobkiem" niekoniecznie takim musi być dla Saapa.
 
Back
Top