alww
UFC Middleweight
No no nieźle, Lennox w sumie tylko pobił SZCZĘŚLIWIE Witalija a Usyk dzielnie 9 lat obija bez przerwy samych elitarnych bokserów. Głowacki, Bellew, Breidis nazwiska budzące groze, w dodatku chłop na wojnie był w czasie kariery.Lennox w sumie najlepsze czego dokonał to pokonał Witalija w szczęśliwych okolicznościach. Holyfield już był na równi pochyłej, do tego wygrana z Mercerem całkowicie niezasłużona, Tyson był wrakiem. No i jeszcze Andrew z którym to różnie bywało. Usyk w od 9 lat bije sie tylko praktycznie z zawodnikami nr1 lub nr2 swojej kategorii z przerwą na Witherspoona i Chisore. Każdego kogo sie dało pokonał, nie ma w zasadzie boksera o którym można byłoby powiedzieć że "szkoda że do tej walki nie doszło".
Nie no jak Lennox z nikim nie wygrał to może rzeczywiście ten dzielny gieroj będzie greatest of the all time, niech tylko jeszcze z 15 lat poobija głowackich czy duboisów

bruno szklany - AJ za to ma szczękę z granitu.
