Okniński i Nastula łączą siły

pablos_83

EFC Africa
Light Heavyweight
Powstał nowy klub MMA: Nastula i Okniński połączyli siły

Na mapie polskiego MMA pojawiła się właśnie nowa jakość. Paweł Nastula i Mirosław Okniński postanowili bowiem połączyć siły. Od 1 listopada 2015 w Warszawie będzie funkcjonował team, stworzony z połączeniaNastula Club i Poland: Top Team. Na razie nie wiadomo jeszcze, jak będzie się dokładnie nazywał.

Jest fuzja - przyznaje w rozmowie z portalem MMAnia.pl Paweł Nastula. - W nazwie klubu pojawi się pewnie nazwisko i moje, i Mirosława Oknińskiego - dodaje nasz znakomity wojownik, mistrz olimpijski w judo.

Decyzja o kooperacji zapadła bardzo szybko, ledwie po kilku dniach rozmów. Wspólne treningi połączonych ekipNastuli i Oknińskiego będą odbywały się przy ul. Ogólnej 9 w Warszawie, czyli w siedzibie klubu należącego do byłego zawodnika KSW. Dla teamu szefa Profesjonalnej Ligi MMA oznacza to wyprowadzkę z obiektów warszawskiej AWF.

Paweł Nastula podkreśla, że stworzenie jednej drużyny z Poland: Top Team to dla niego przede wszystkim możliwość odbudowania grupy zawodniczej, która w ostatnim czasie straciła lekko na znaczeniu. Fuzja spowoduje też, że w ciągu dnia nie będzie już "pustego przebiegu" na macie, czyli godzin podczas których w klubie nikt nie trenował.

Obaj byliśmy prekursami MMA w Polsce. Kiedyś już współpracowaliśmy, ja walczyłem w legendarnej PRIDE. Teraz historia zatoczyła koło. Na razie - mam nadzieję - stworzymy najsilniejszy klub w Warszawie. A potem, kto wie... - mówi Paweł Nastula.

Mamy duże doświadczenie, jeśli chodzi o MMA. Wspólnie możemy odnieść sukces. Poza tym stworzony przez nas klub to znak dla wszystkich, że można pracować ponad podziałami, że w naszym kraju możliwa jest szersza koalicja na rzecz rozwoju mieszanych sztuk walki. Kto wie, czy moja wspólna praca z Pawłem nie zaowocuje w przyszłości zjednoczeniem stołecznej sceny MMA - dodajeMirosław Okniński.

http://mmania.pl/aktualnosci/powstal-nowy-klub-mma-nastula-i-okninski-polaczyli-sily-11557
 
Last edited by a moderator:
Czego jak czego ale fuzji Mirasa z Pawlem sie nie spodziewalem. Oby to im wyszlo na dobre bo faktycznie Nastula Club nie wygladal ostatnio zbyt okazale jesli chodzi o park zawodniczy a warunki do trenowania maja niezle :wink:
 
Ciekawe jak to wszystko będzie wyglądało pod kątem zarządzania.
Bo mam wrażenie, że to dwa zupełnie inne charaktery.
 
Back
Top