"Okiem Raja" i "Breakdown" - wasze propozycje

Dominik Durniat

ONE FC
Light Heavyweight
Siemka,
w tym temacie możecie wysyłać propozycje, co do tego, jakie pojedynki, chcielibyście poddać analizie Raja i jakie skończenia mam omówić z poznańskimi grapplerami. (nie obiecuję, że wszystkie propozycje omówimy)

Na pierwszy ogień idzie UFC FN Magny vs Gastelum:
1. Bartek Fabiński
i co dalej?
 
Fajnie by było dowiedzieć się co myśli o walce dwóch wspaniałych uderzaczy Drwala i Karaoglu, ale ona niestety się nie odbędzie.
No i oczywiście walka Mendesa z Conorem, te uderzenia co dochodziły do McGregora, oraz czy Conor dostanie sromoty wpierdziel od Aldo, na co oczywiście liczę :D
 
Pany! Analizujemy ostatnie walki. Na takie archiwalne może później znajdziemy czas. Pod lupę bierzemy tylko ostatni weekend.
 
Co nie zagrało u Kamila Bazelaka w ostatniej walce, przeanalizujcie z Rajem. Bo ja mam nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy i Kamil szybko wróci na zwycięską ścieżkę #KamilPoPas
 
Ja bym chętnie posłuchał co Raju myśli o walce do której jeszcze nie doszło czyli Aldo z z Conorem. Dwa różne style stójki, mogło by być ciekawie :)
 
ba_dum_tss_ugly_americans.gif
 
Ja chetnie posluchalbym fachowej opini na temat tego co Perez zafundowal Jorgensenowi na koniec 1 rundy i jak Raju ocenia decyzje sedziego i naroznika Scotta w dalszej fazie walki.
 
Siemka!
Temat trochę zwolnił, bo mi się specjaliści wykruszyli albo powyjeżdżali, a ja sam byłem cały czas w rozjazdach. Niemniej, wracam z tematem i czekam na Wasze propozycje odnośnie pojedynków, w których chcielibyście omówić stójkę zawodników i ciekawe techniki, skończenia.

W ramach bonusu powiem, że może dojść jeszcze cykl z Paulą Gałęzowską - dietetykiem między innymi Karoliny Kowalkiewicz, Kamila Umińskiego.
 
Ciekawy temat dla Raja to ostatnia walka wieczoru. Jak wyglądały z jego perspektywy "lekkie" ciosy zadawane przez Condita i bomby jakie sadził Lawler i co powinno mieć większe znaczenie w ocenie walki patrząc na zniszczenie jakie powoduje. Dzięki!
 
Back
Top