Oglądanie gal z odtworzenia

Vojtazz

Oplot Challenge
Featherweight
Witam. Piszę z nurtującym mnie pytaniem, a mianowicie gdzie można oglądać gale: M-1 Challenge, ACB czy WSOF z odtworzenia. Dajmy na to na następny dzień po lajwie. Z UFC czy Bellatorem problemu nie ma dzięki między innymi torrentom, ale tych mniejszych gal znaleźć nie mogę. Z góry dzięki.
 
powtorki UFC leca na Extreme w niedziele o 21 i ogolnie czesto masz na tym kanale archiwalne gale UFC w tygodniu
a powtorki Bellatora mozesz ogladac na Canal+ Sport ale tu sie nie znam tak bardzo bo nie sledze tego

jak chcesz to masz tutaj link do całej gali ACB 29
 
Chodziło mi właśnie o te mniejsze gale. Nie o UFC czy Bellator. Mam słaby internet, dlatego oglądanie na żywo nas oficjalnych stronach odpada.
 
To jeszcze takie pytanko. Jak oglądacie gale ONE FC? Na oficjalnej stronie ONE za 10 dolców? Czy są jakieś inne sposoby?
 
To jeszcze takie pytanko. Jak oglądacie gale ONE FC? Na oficjalnej stronie ONE za 10 dolców? Czy są jakieś inne sposoby?
Tutaj większość nawet 1 dolca by nie dała :p Parę sposobów pewnie by się znalazło.
 
Jeżeli chodzi o ACB, to gale są na YT, gdzie leci zresztą oficjalna transmisja live wcześniej. Tu masz np. link do ostatniej gali:
Poszczególne walki z innych mniejszych gal znajdziesz na pewno na stronach takich jak vk i mmaversus (wpisz w google walkę ktoś vs ktoś, z dopiskiem VK lub Versus) i będziesz miał.
 
Teoretycznie mógłbym każdą walkę ONE znaleźć na yt czy coś. Problem jest taki, że niewygodnie oglądać galę, przełączając co chwilę filmy + duży spoiler co do przebiegu walki jeżeli spojrzy się na czas trwania filmiku :P Z ostatniej gali jest nawet cała gala w jednym filmie, choć jakość zostawia dużo do życzenia. Cóż, chyba się trochę przeliczyłem. Łatwo nie jest :)
 
To jeszcze takie pytanko. Jak oglądacie gale ONE FC? Na oficjalnej stronie ONE za 10 dolców? Czy są jakieś inne sposoby?
watpie zeby ktokolwiek z cohones wykupil ppv jakiejs gali zagranicnej ,a i ceny nie sa male ,one fc 10 dolcow a zestawiena na karcie moze ze dwa ciekawe
Efc Africa tu to dopiero byl kosmos chyba 25 dolcow za gale :d ale juz nie prowadza transmisji w ppv ,jakos mnie to nie dziwi
 
Back
Top