Oglądalność KSW 15...

q.

Shark Fights
Welterweight

KSW: 1,4 mln widzów, w maju walczy Pudzian


W maju 2011 roku w Gdańsku odbędzie się XVI już gala KSW z udziałem między innymi Mariusza "Pudziana" Pudzianowskiego. W minioną sobotę piętnastą gale w Polsacie oglądało jedynie 1,4 mln widzów.

21 maja 2011 roku powrócą emocje związane z występem współczesnych gladiatorów - Federacja KSW zorganizuje swój pierwszy event w gdańskiej Ergo Arenie. Podczas szesnastej gali KSW swoje walki stoczą m.in. Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski.

Galę planuje transmitować telewizja Polsat. Być może walka Pudzianowskiego przyciągnie znacznie więcej widzów, bo - jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl - nadawana w sobotę (19 marca 2011 roku) piętnasta gala KSWU przyciągnęła średnio ponad 1,430 mln widzów. W otwartym Polsacie galę śledziło 1,113 mln widzów, z kolei w Polsacie Sport - ponad 317,2 tys. widzów.



za. http://media2.pl/media/76321-ksw:-1,4-mln-widzow,-w-maju-walczy-pudzian.html
 
To jest średnia, a Kawulski mówił, że oczekuje 3mln w tzw "peaku" czyli moment, w którym w jednej chwili (chociaż 1 sek) będzie oglądało ksw owa liczba ludzi.







Także nie siej propagandy.



ps. ogranicz emotki ...
 
Kawul chciał ok 3,5-4 mln a Martin ok 4 a tu dupa ;/ Myślałem, że mimo walki Kliczki będzie ze 3 mln
 
KSW 14 w otwartym polsacie mialo średnia oglądalnośc na poziomie 3,6 mln.
Tu jest zaledwie 1,1 mln.

Wielkie rozczarowanie. Jesteśmy jak na razie skazani na Pudziana i freak fighty.
 
nie jestem jakoś tym bardzo zaskoczony , liczyłem najwyżej na 2 mln , to jest średnia a ciekawy jestem jak to wyglądało w rozbiciu na poszczególne walki
 
KSW 15 przejdzie do historii jako gala, która obnażyła słabość Polskiego MMA. No cóż, teraz będzie więcej freaków, może na głównych galach urządzą • celebrity deathmatch • walka tag team Świerczewski i Majdan kontra Mielecka policja, Najman wróci do łask i stanie do walki o zawakowany pas heavyweight w pojedynku z Wróżbitą Maciejem. Małysz mówił, że chce przytyć. Będzie ciekawie • a na KSW Ekstra upchną Błachowicza, Materle, Kułka może znajdzie się tam miejsce dla Antka.



Szkoda, karta przednia jak na Polskie i nawet Europejskie warunki, tylko wszystko inne sprzysięgło się przeciwko Martinowi i Kawulowi, good luck.
 
KSW 12 - średnia 4 mln , szczyt 6 mln



KSW 13 - średnia 4,5 mln , szczyt 5,8 mln



KSW 14 - średnia 3,6 mln, szczyty 4,5



KSW 15 - średnia 1,4 mln , szczyt 2-3 mln ???
 
Inaczej, ktoś wie jaka była średnia oglądalność KSW 11? Bo chyba do tego powinniśmy się odnieść.
 
Bo KSW trwało za długo i do tego te reklamy. Powinni robić częściej gale a np zamiast 7 walk w polsacie puścić 5.
 
Bardzo dobry wynik, jedynie 2,5 raza mniej niż ostatnia zajebiście hype'owana gala z Pudzianem i Saleta vs Najman, gdzie w Polsacie mówiono cały czas "oczy wszystkich są zwrócone głównie na te dwie walki". Jeśli tyle ludzi ogląda prawdziwe MMA, to bardzo dobrze. Generalnie świetnie, że w końcu jakaś gala bez Pudziana.
 
Powiem szczerze, że życzyłem sobie też tych 3-4mln. ale jak gadałem z kumplami to 3/4 nie oglądało KSW, bo uważają to za szopkę i wolą obejrzeć albo boks, albo Bellator który leci chyba na TV4. Mam wrażenie że młodym ludziom nie są potrzebne freak fighty, wszystko zależy od grupy wiekowej.
 
PS. wogóle nie oglądam TV i nie czytam brukowców, były jakieś rekalmy KSW na Polsacie, w gazetach?
 
no nie, ale niedzielni fani MMA, których jest sporo wśród młodzierzy wolą jak już oglądać coś bardziej hardcorowego.. po prostu spotkałem się z opiniami wśród znajomych, że dla nich widowiskowość walk KSW jest niska..
 
Nie wyobrazam sobie, żeby ktoś kto ogląda Bellatora odpuścił KSW.
 
ja też nie mogłem uwierzyć, ale to kwestia tego czy masz wolny czas kiedy leci transmisja, ja nie oglądam bellatora (nawet nie wiem kiedy jest transmisja), ale niekturzy moi znajomi oglądają w miedzy czasie ucząc się, robiąc projekty, a KSW jest dla nich zbyt mało widowiskowe- piszę to co słyszałem od kilku znajomych.. i podkreślam że mnie to też zdziwiło.
 
Łoo..ale dwa byki walnąłem, mam ścisły umysł i czasem nie zastanowie się nad poprawną pisownią pisząc coś szybko;/
 
Teza, że jakiś "polski fan mma" oglądał Bellatora zamiast KSW jest absurdalna. Na palcach jednej ręki byś takich zliczył.
 
To tylko potwierdza to co ja, jak i wielu innych użytkowników pisało od "zawsze". To mit, że MMA jest tak popularne jak niby wskazywała oglądalność walk gal z Pudzianem. Jednak nie ma co załamywać rąk. Jak na sport, który przez gawiedź nie jest już potępiany za brutalność, a raczej za nudę (już nie będę używał innych słów, choćby tych związanych z wynaturzeniami)walki w parterze, to oglądalność na takim poziomie jest wielkim sukcesem. Nie wiem też, czy akurat sobota to najlepszy dzień na galę, bo przecież wtedy spora część młodych ludzi oddaje się sportowi narodowemu w dyskotekach, pubach, na działkach itp.
 
To fakt, ale "Nie wyobrazam sobie, żeby ktoś kto ogląda Bellatora odpuścił KSW." Bellator ma klatkę :P



A fighterzy jednak częściej skupiają się na walce, pokonaniu rywala, nie boją się ryzyka ( takie odnoszę wrażenie), KSW jest inne, rozumialbym, ze komus kto lubi Bellatora nie podoba sie KSW, no ale ciezko się nie zgodzić, bo nie znam nikogo kto ogląda Bellatora, a nie ogladalby KSW ;)



Mnie tam troche wynik zawiodl, no ale taka juz dola tego sportu. Spora liczba jak na lubiacych MMA...mala ogolnie. Coz, ludzie wolą zobaczyc kogos znanego dla nich w walce, niz po prostu dwoch chetnych do walczenia miedzy soba typkow? Tym bardziej, że poza Sokodjou i Rozalem to wiekszosc podobnych wizualnie pewnie im po osiedlach biega, nie urazajac nikogo oczywiscie!Po prostu normalny, przecietny wyglad, a pare blizn czy lysa glowa to dla przecietniaka wiadomy osąd.



Przeciez jakby zrobili walkę Lepper vs Tusk ogladaloby to z 40mln ludzi, a za granica kolejne 100, bo byliby ciekawi tego co zobaczą, mieli by gdzies jakosc wykonanych technik bokserskich czy parterowych. W dzisiejszych czasach liczy się sława. Mamed do tanca z gwiazdami i uwierzcie, ze kolejne KSW z jego udzialem mialo by minimum 2,5mln...bo wlaczyliby fani programu tanecznego, zeby zobaczyc jak sympatyczny i humorzasty Polak czeczenskiego pochodzenia radzi sobie w swojej dyscyplinie, "niech wygra, HEEEYA Mamed !"i Mamedomania. To mozliwe, ale niestety taką drogą, populizacji, a pozniej pokazywania, jakosc sportową malo kto doceni, kto nie lubi sportu. Doddatkowo takiego, z ktorym malo kto sie moze utozsamiac,bo ilu jest trenujacych?Pewnie tysiace, wiec cieszyc sie mozna,ze ogladalnosc to jednak pare milionów.
 
szczerze to sie tego spodziewalem.



Zwróćcie uwage że przed KSW na ktorym walczyl Pudzianowski juz na miesiac przed pojawiały się codziennie po trzy razy niusy na takich portalach jak onet i wp ( i to głowne news) Pudzian pierdnął, Pudzian kopie jak koń, Pudzian łamie kości. To samo dotyczyło jego przeciwnika. A tutaj niestety na trzy dni pare pierdół o Mamedzie i to ktore znikały po godzinie.



Na miejscu KSW to bym pakował połowe kasy ktore zarabiają na Pudzianowskim w Khalidova( na promocje) udział w jakichs programach rozrywkowych tez by mu nie zaszkodził
 
noodles to równie dobrze na miejscu KSW mógłbyś kazać Mamedowi targać ciężary bo wiadomo ,że największy rozgłos przynoszą Strongmani :D
 
Pudzian nie zyskał sławy w strongmenach, to byl tylko punkt zaczepienia.



Cytując klasyka ;-)



Tańczył, śpiewał i gotował, zbił grubasa i się schował :-)
 
Nieee, Pudzian poszedł do tańca w końcu już jako Gwiazda :D



Jednak strongmenka dałą mu spory rozgłos ( czemu?bo DOMINOWAŁ,a my czepiamy sie najchętiej zwycięzcow przede wszystkim), podejrzewam, że rozrywka podwoila sume oglądalności KSW z Pudzianem w karcie.



PS:Mamed na pewno ma ciekawsze poczucie humoru niż Pudzian, ale z drugiej strony, pewien minus...religia, a w naszym kraju to mocny temat...
 
Back
Top