Ogólnopolski Konkurs na Projekt Koszulki Okolicznościowej zakończony!

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
O północy 30 września zakończył się konkurs na Projekt Koszulki Okolicznościowej. Koszulka ma na celu promocję sportu młodzieżowego a w szczególności sportów walki na bazie Młodzieżowej Ligi Spartanwear. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Polska Liga Kick – Boxingu w Płocku przy współpracy Urzędu Starostwa Powiatowego w Płocku. Nagrody dla zwycięzców ufundowali:

Nagroda nr 1 (1000 zł) – Starosta Powiatu Płockiego Pan Piotr Zgorzelski
Nagroda nr 2 (500 zł) – Hurtownia Spożywcza POLPOR Sp. z o.o. Stara Biała / Płocka
Nagroda nr 3 (100 zł) – KMK Hurtownia Napoi MEGAM w Płocku

Komisja konkursowa w składzie, Przewodnicząca Urszula Tomaszewska (Dyrektor Wydziału Kontroli i Promocji Starostwa Powiatowego w Płocku) oraz członkowie: Agnieszka Kopcińska (Dyrektor Biura Prasowego Polskiej Ligi Kick – Boxingu) i Piotr Szymanowski (dziennikarz, grafik, pedagog) zakwalifikowała do konkursu 27 prac spełniających wymogi regulaminu konkursowego. Komisja konkursowa, która zebrała się 3 października nagrodziła następujące osoby:



Nagroda nr 1 (1000 zł) – Paweł Brzozowski za projekt nr 19



Nagroda nr 2 (500 zł) – Paulina Dziurlik za projekt nr 9


Nagroda nr 3 (100 zł) – Jan Młynarczyk za projekt nr 12

Wszystkie zakwalifikowane do konkursu prace są zamieszczone na stronie: www.spartanwear.pl

Stowarzyszenie Polska Liga Kick-Boxingu
09-400 Płock, ul. Kazimierza Wielkiego 42
[email protected]

Ogólnopolski Konkurs na Projekt Koszulki Okolicznościowej zakończony!
 
Mi się bardzo podoba projekt koszulki która zajeła drugie miejsca . Ogień!
 
Sory ale połowa koszulek do mma wygląda jak tanie ciuchy z bazaru. Podobne do tych co kiedyś z zespołami muzycznymi produkowali. To wogóle nie jest ładne.
 
Po czesci sie z Toba zgodze, ale z drugiej strony jak innacej mialby wygladac takie koszulki? Biale polo w rozowe paski z napisem SPARTANWEAR tez do mnie by nie przemawialo. 1 i 2 koszulka bardzo fajna.
 
To chyba mało widziałes:-) Kolekcja KSw jest niezła fajne ciuszki, Tapout podobnie, Manto daje rade.. Wiadomo że za 20 zł koszulki z napisem "MMA JP" nie są fajne:-)
 
Ciuchy KSW przyznam bardzo fajne, chociaz ich cena powinna byc z 20-30% nizsza, obecnie sa drozsze niz taka marka jak Tapout.
 
To chyba mało widziałes
smile.gif
Kolekcja KSw jest niezła fajne ciuszki, Tapout podobnie, Manto daje rade.. Wiadomo że za 20 zł koszulki z napisem "MMA JP" nie są fajne
lol.gif


Malinowski napisałem połowa, więc akurat tu się z Tobą zgodzę co do KSW i Manto. Innych nie mam więc nie będę się wypowiadał. Co do Manto to są cholernie wytrzymałe i polecam do treningów. A jeżeli chodzi o KSW to ekstra nadają się na co dzień. Mam parę i mogę szczerze polecić.
 
Back
Top