Oficjalne kupony UFC FIGHT NIGHT 107

mmafan2

Brutaal
Super Heavyweight
Tutaj podajemy swoje oficjalne typy i bardzo prosze o wpisywanie wylacznie swoich typow.. do dyskusji tej gali zapraszam do osobnego tematu ktory juz jest zalozony.
 
Nawet dobre rozwiazanie tyle ze ludzie tylko wrzucaja wygrane kupony po walce zazwyczaj
Przed gala wstawiamy tu swoje typy które będą na kuponie. Nie musi by kupon ale same typy które na pewno się pojawia na danym kuponie. Dyskutować można w temacie o gali a tu wstawiać tylko TYPY. Juz się tu zrobił trochę off topic przez hipokryte powyżej ale mam nadzieje ze będzie tu więcej postów z typami
 
Uważam, że jest to bez sensu - 1 temat do gali i tam niech się rozwija każdy na temat swoich typów oraz analiz itp
Reasumując = tak jak zawsze
 
Jestem za, ale dwa tematy do eventu to za mało. Jeden powinien być do wklejania kuponów, drugi do faworytów gali, trzeci do ciekawych underdogów, a czwarty oficjakny z typami Clouda i Szadego i wtedy będzie git i mega przejrzyście.
 
Panowie , chodzi o to zebysmy zarabiali na obstawianiu w końcu po to jest ten dział z bukmacherka wiec zamiast pierdolic ze bez sensu itp proponuje zacząć analizować sobotnia galę i wrzucać tu swoje typy.
 
Panowie , chodzi o to zebysmy zarabiali na obstawianiu w końcu po to jest ten dział z bukmacherka wiec zamiast pierdolic ze bez sensu itp proponuje zacząć analizować sobotnia galę i wrzucać tu swoje typy.
lepiej zaloz temat "kupony", bo i tak beda z 2-3 kupony na gale, to troche szkoda zachodu co gale nowy temat zakladac
i najlepiej same kupony bez zadnej dyskusji, bo tu jak widac juz syf niesamowity jest xd
 
lepiej zaloz temat "kupony", bo i tak beda z 2-3 kupony na gale, to troche szkoda zachodu co gale nowy temat zakladac
i najlepiej same kupony bez zadnej dyskusji, bo tu jak widac juz syf niesamowity jest xd
Zobacz jaki jest burdel w temacie z galami plmma, bellator itp. Co za problem zrobić do każdej gali, osobny temat kuponów do niej.
 
doceniam chęci ale jak dla mnie w zupełności wystarczy jeden temat z daną galą gdzie analizujemy, sprzeczamy się, podajemy typy itp ;)
 
Back
Top