Oficjalna ankieta KSW

Marcin Jabłoński

Bellator
Bantamweight
Cohones
MMARocks
Z uwagi na fakt, że pewnie nie wszyscy wiedzą o ankiecie zamieszczam link do niej w oodzielnym wątku.



Jest to oficjalna ankieta KSW, w której trzeba odpowiedzieć na kilka pytań + można zwrócić uwagę na pewne kwestie czyli wylać swoje żale bądź opisać co Was zaskoczyło na plus.



W związku z licznymi uwagami i pomsyłami ukazującymi się na forum myślę, że ankieta będzie najlepszym sposobem ich przekazania



http://konfrontacja.com/index.php?s=news&newsID=942&zapraszamy-do-wype%B3nienia-ankiety
 
akurat tutaj jest za free :)



ale jest pytanie "Czy uważasz, że KSW płaci więcej pieniędzy zawodnikom niż inne organizacje?"



2 warianty



Tak



Oczywiście :-)
 
Ja także chce zobaczyć piórkowych. Co najśmieszniejsze na MMAA Grabarek z Fracheyem lepiej wyglądali posturowo niż Górski z Barrantesem.
 
Wysłałem. Napisałem o rundach, limicie kategorii ciężkiej (nie 105 a 120 kilogramów), zaproponowałem opublikowanie listy zakontraktowanych fighterów na stronie internetowej, rozdanie pasów mistrzowskich i 6 eventów rocznie. ;)
 
Panowie a Wy dalej z tą klatką i 3 rundami?:)Niezłomni jesteście jak widzę.Nie mamy szans póki co.Ja zacznę agitować kiedy w kolejnym wywiadzie wyczuję chociażby nutkę niepewności K&L w tej materii,bo póki co są konsekwentni,nieugięci i w każdym niemal wywiadzie odpowiadają do znudzenia na pytanie dlaczego ich zdaniem-nie.
 
Ja dałem 4 eventy główne + 2 Extra



Gale Extra w otwartym polsacie



1 gala KSW w wakacje



klatka



piórkowa



uporządkowanie pasów



no i 3 rundy ;p







No i zapytalem sie czy bedą galę w piątek
 
3x5 to moja mantra i będę to powtarzał gdzie się tylko da aż do znudzenia. Ponadto wspomniałem słodziaka i 6 gal rocznie.
 
Ja wspomniałem o:

1. Walki 3x 5 minut i mistrzowskie 5x 5 minut.
2. Koniec z pasami turniejowymi.
3. Wprowadzenie kategorii piórkowej (66 kg) i z czasem kategorii koguciej (61 kg).
4. Waga ciężka 105 kg/OPEN zmienione na 120kg.
5. Dozwolone łokcie w stójce i w parterze.
6. Walki w dużych klatkach, takich jakie są w UFC, Strikeforce czy Bellatorze.

Jak by się dogadali z Bellatorem na galę KSW vs Bellator to dałem swoją propozycje fight cardu na taką galę :
Przy scenariuszu, że na KSW 17 wygrają: Mamed, Błachowicz, Materla, Jewtuszko i Pudzianowski.

Transmisja w Polsat i Polsat Sport:

KSW vs Bellator
-84 kg: Mamed Khalidov vs Hector Lombard
-120kg: Mariusz Pudzianowski vs Mark Holata/Ron Sparks
-93 kg: Jan Błachowicz vs Travis Wiuff/Attila Vegh
-84 kg: Michał Materla vs Alexander Shlemenko
-77 kg: Aslambek Saidov/Rafał Moks vs Douglas Lima/Ben Askren/Jay Hieron/Rick Hawn/Lyman Good/Ben Saunders
-70 kg: Maciej Jewtuszko vs Michael Chandler/Eddie Alvarez

-66 kg: Artur Sowiński vs Sergej Grecicho/Johnny Frachey

Transmisja w Polsat Sport:

-84 kg: Piotr Strus vs Gregory Babene/Gregor Herb
-66 kg: Aleksander Georgas/Mariusz Pioskowik vs Alan Omer/Paul Reed
-70 kg: Grzegorz Waligóra vs Paul Reed/Johannes Eckert/Sebastian Nowak
 
O, Babene. Tak sobie teraz pomyślałem, że to chyba najbardziej prawdopodobna opcja dla Kułaka. Nawet jeżeli Francuz wygra to wciąż sensowniejsze będzie wystawienie do walki o pas zwycięzcy pojedynku Materla/Horwich, ewentualnie Chmielewski/Zikic. Choć ostatnio stwierdziłem, że KSW coraz mniej się przejmuje sensownością swoich rozpisek ;)
 
ok ale nawet K1 było ostatnio w klatce (żart) :-)



myślę, że powinien sie wypowiedzieć w tym temacie ktoś z doświadczeniem w sensie ktoś trenujacy - walczący
 
Back
Top