Odpowiedź PRO FIGHT na wypowiedź p.Kawulskiego.

Sebbeks

Legacy FC
Bantamweight
sylwetki-piotrszymanowski.jpg
sylwetki-romansiwek.jpg




Wypowiedź Piotra Szymanowskiego menadżera PRO FIGHT:



"Maciej! Ja bym pochopnie i w nerwach nie pisał • finansuje z innych źródeł • bo to zakrawa o lekuchne pomówienie.



Nie pisz, że nie wiesz • kim jest Pan Siwek • bo rozmawiałeś o nim ze mną (Piotrem Szymanowskim) wiosną ubiegłego roku w siedzibie federacji KSW. Było przy tym kilka osób, a Twoja wiedza o nim została uzupełniona moją wypowiedzią. Pamiętam nawet, że miałeś dla pana Romana pewną propozycję...



Byłeś na PRO FIGHT 5 we Wrocławiu, widziałeś.



Dokładny cytat brzmi, że • ... KSW robi show • .



Roman Siwek nie mówił o zawodnikach a o galach federacji.



W sumie to dziękuję za reklamę bo wszyscy wiedzą, że każda wypowiedź Twoja lub Martina napędza oglądalność. Dzięki!



Pozdrawiam serdecznie"



Aktualizacja Wypowiedzi, którą nasz portal otrzymał kilka godzin temu:



Szanowny Panie Kawulski! Ponieważ wypowiada się Pan na mój temat w mediach, przesyłam do Pańskiej i do publicznej wiadomości swoją odpowiedź. Z Pańskiej wypowiedzi zamieszczonej na portalu boxingnews.pl dnia 10.06.2011, dodane przez Mateusz Falasa, wynika między innymi oskarżenie firmy PRO FIGHT o kradzież. Jeżeli podtrzymuje Pan swoją wypowiedź spotkamy się w sądzie.



Z poważaniem



Roman Siwek




Boxingnews.pl
 
Jedno pytanie:







Po co to komu ? Mam na myśli całą tą sytuację, która nikomu nie jest potrzebna - bo ani fanom, ani stronom sporu. Panowie - nudzi się ? To może zastanówcie się jak tu ładnie kartę walk ułożyć a nie docinać sobie w mediach. Wstyd.
 
brak klasy, zresztą nie pierwszy raz i nie ostatni



ale czego wymagać od pana K.?



jest takie przysłowie: wpuścić chłopa do biura to atrament wypije
 
Nie chcę się bawić w przedszkolne "kto zaczął", ale to nie p. Kawulski wypowiedział się jako pierwszy niepochlebnie o galach p. Siwka. Generalnie im wcześniej ktoś zrozumie, że takie medialne wymiany zdań nikomu nie służą, tym lepiej.
 
''... im wcześniej ktoś zrozumie, że takie medialne wymiany zdań nikomu nie służą, tym lepiej.''


W pełni się zgadzam z tą wypowiedzią, po co się kłócić, tak właściwie o nic konkretnego, jak można zająć się robieniem własnego produktu, pokazując tym samym wyższość nad konkurencją...
 
po co sądy ? Nastula z Najmanem mógł na ringu więc Panowie też mogą :) Tym bardziej, że Kawulski kiedyś walczył:)



No i mamy main event KSW 18 :P
 
Nie wiem, ja to pierwszy raz na kwejku ujrzałem i od tamtej pory me życie zaczęło mieć sens.
 
Back
Top