Od tyłu

giphy.gif

giphy.gif

giphy.gif

giphy.gif

giphy.gif
 



Prośba tak z mojej strony, bo żeby to się zaraz nie wyszło, że te moje wstawiki, ot zaczną znikać,bo to czasowo to tam jest.
ZNACIE INNE SERWERY, ŻEBY TAM WKLEIĆ GIF?
 
1. Scurvol to gościu który miał ponad 40 lat, dzieci i bardzo znał sie na cpaniu, zwłaszcza fecie.
2. Odpierdolilo mu od cpania i zaczął wrzucać w każdy temat zdjęcia shemale.
3. Jako naprostowanie pojechał do niemiec pracować.
4. Zatęstknił ale nie mógł wrócić jako on, bo przecież tu jest spalony jako gościu od setek zdjęć z shemale.

Wniosek - gronostaj to młodsze alter ego Scurvola.
no kurwa Sherlock Holmes! :lol: nic sie nie zgadza z tych 4 punktow.
1 jestem rok mlodszy od Kaczki
2 nie cpam, ostani raz fete walilem jakies 15 lat temu, zapale za to MJ, ostatnio to rzadko, nie wiem moze z wiekiem tak jakos nie potrzebuje.
3 :facepalm:
4:facepalm:
Zawsze na forum jestem, oficjalnie soba, nigdy nie staralem sie udawac kogos innego. Mimo, ze mailem konta o innych nickach
 
no kurwa Sherlock Holmes! :lol: nic sie nie zgadza z tych 4 punktow.
1 jestem rok mlodszy od Kaczki
2 nie cpam, ostani raz fete walilem jakies 15 lat temu, zapale za to MJ, ostatnio to rzadko, nie wiem moze z wiekiem tak jakos nie potrzebuje.
3 :facepalm:
4:facepalm:
Zawsze na forum jestem, oficjalnie soba, nigdy nie staralem sie udawac kogos innego. Mimo, ze mailem konta o innych nickach
Chodziło mi o te shemale...
 
Chodziło mi o te shemale...
a to fakt, wstawialem gdyz nie chciano usunac mi konta na stale. Jak widac postawilem na swoim :lol: Sprawdz moje wpisy z konta Scurvol np w polityce, zobacz jak wyglada te konto. mialem bana na IP tak jak Ty kiedys edit a no i nie mam dzieci a dziecko. nie wiem skad ten halibut to wszystko wymyslil, pewnie feta zrobila swoje :lol:
 
To zwracam honor @Dzihados, bo cały czas myślałem,że za Ciebie coś wstawiał, by mieć powód,by Cie ujebać
tak pisal na moim koncie sam do siebie i wtedy stwierdzilem, ze pierdole takie forum i zaczalem wstawiac te foty :lol:
 
Czyli kurwa,dobrze podejrzewałem??
:benny:
nie no foty wstawialem ja ale to juz bylo po fakcie podszywania sie pode mnie i pisania z mojego konta do siebie, z reszta chuj z tym. Widze, ze tu prawda to towar deficytowy
 
Back
Top