Obóz zimowy Gracie Barra Łódź oraz federacji Ring XF

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks


Informacje organizatora:

W dniach 1-5 lutego zapraszamy wszystkich chętnych na obóz MMA organizowany przez akademie sportów walki Gracie Barra Łódź oraz federacje Ring XF przy współpracy z firmą  www.sportpromotion.pl. Obóz jest kierowany dla początkujących osób oraz zaawansowanych. Zgrupowanie odbędzie się w malowniczej miejscowości przy Zakopanym w Białym Dunajcu. Pensjonat w którym będziemy zakwaterowani oferuje w ramach ceny pokoje z TV sat ,Internetem bezprzewodowym i pełnym węzłem sanitarnym.

Treningi będzie prowadził Marcin Rogowski czarny pas brazylijskiego jiu –jitsu oraz założyciel i główny trener MMA  szkoły Gracie Barra Łódź. Na obozie będzie można posparować z czołowymi zawodnikami tego klubu między innymi z Adamem Zającem i Wiktorem Sobczykiem.

Przyjeżdżając do nas na obóz masz szansę również walczyć na  gali RING XF   która odbędzie się na wiosnę. Koszt całkowity obozu to 450 zł z pełnym wyżywieniem  w tym śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego bufetu..

Możliwość wyjazdów z rodziną Osoba towarzysząca 400 zł ,dzieci do lat 3 gratis.

Zapisy i pytania można kierować pod adresem

[email protected]

Liczba miejsc jest ograniczona  z racji  atrakcyjnej ceny.

Obóz zimowy Gracie Barra Łódź oraz federacji Ring XF
 
Dzięki. Przy okazji napiszę że wyniki konkursu Pitbulla już są, czekam tylko na potwierdzenie od firmy czy wszystko się zgadza. Myślę że wyniki do godziny 12 jutro będą wisieć na stronie
 
Gość powyżej spamuje w różnych tematach - pogonić dziadygę :-)



Ps. Oj już sie tak Defa nie czepiajcie na każdym kroku za te literówki....aczkolwiek Internet z małej i przed który brak przecinków :-)
 
Ale on pisal o gosciu który wrzuca nam linki do buków :) Co pare dni zaklada nowe konto itd
 
Ja mam deficyt, ale już zbieram kasę. Jeśli uda mi się uzbierać tą kwotę przed zapełnieniem miejsc to pojadę
 
Back
Top