Ośmioosobowy turniej o 2 miliony złotych na FAME 20. Znamy uczestników i zasady

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
FAME20Turniej.jpg


Gala FAME 20 odbędzie się już 10 lutego w Krakowie. Główną atrakcją tego wydarzenia będzie ośmioosobowy turniej, w którym do wygrania będzie ogromna nagroda pieniężna. Poznaliśmy uczestników i szczegóły.

Organizacja FAME ogłosiła turniej o 2 miliony złotych, w którym wystąpi ośmiu zawodników. Walki toczyć się będą na zasadach K-1. W ćwierćfinałach i półfinałach starcia toczyć się będą na dystansie jednej rundy trwającej pięć minut, natomiast finał potrwa trzy rundy po trzy minuty.

Uczestnikami turnieju są:

  • Amadeusz „Ferrari” Roślik (FAME 6-7-0)
  • Adrian „Polak” Polański (FAME 9-3-0)
  • Krystian „Krycha” Wilczak (FAME 5-3-0)
  • Dawid „Bocian” Malczyński (FAME 6-3-0)
  • Jose „Josef Bratan” Simao (FAME 1-1-0)
  • Filip „Filipek” Marcinek (FAME 4-4-0)
  • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka (FAME 7-2-0)
  • Arkadiusz „Aroy” Tańcula (FAME 7-3-0)
Kolejne szczegóły najbliższej gali organizacji FAME będą ogłaszane w najbliższych dniach.

 
2 miliony dla jakichś pato zjebów... :korwinwhat::korwinstupid:
:stevecarell:

A za chwilę okażę się , że te 2 miliony to wypłaty wszystkich walk. No ale ja nie mam świadomości liczb.

1,5 banki dla wygranego + 500 koła dla przegranego. Plus jakieś ochłapy dla pozostałych 6.


Spoko to tylko 2.2x (2mln EUR) mniej niż OKTAGON daje sportowcom w turnieju a robią drugi turniej w rok.

Janusze powiedzą, że sie nie da i trzeba dawać tym gownom ludzkim z freakow i to jest smutne. A sportowcy walczą za komplet opon i kontuzje.
 
Spoko to tylko 2.2x (2mln EUR) mniej niż OKTAGON daje sportowcom w turnieju a robią drugi turniej w rok.

Janusze powiedzą, że sie nie da i trzeba dawać tym gownom ludzkim z freakow i to jest smutne. A sportowcy walczą za komplet opon i kontuzje.
Nawet te rekordy w FAME szału nie robią Ferrari 6-7, Josef Bratan 1-1, Filipek 4-4 :confused:

Ferrari (177 cm, 74-83 kg)
Polak (176 cm, 71-82 kg)
Krycha (183 cm, 74-78 kg)
Bocian (190 cm, 74-77 kg)
Josef Bratan (175 cm, 74-77 kg)
Filipek (170 cm, 69-79kg)
Wiewiór (177 cm, 74-83 kg)
Aroy (183 cm, 78-92 kg)
 
Żenada.

Czeski OKTAGON robi drugi turniej o milion EUR w rok tylko z prawdziwymi sportowcami.

EUR = 4.6 PLN
Ale tam zwycięzca zgarnia 300 tysięcy Euro, bo dziela na 16 + rezerwowi.
 
Jak tym idiotom można dać więcej niż 500 zł za walkę... Ja pierdole jakby normalny człowiek chciał obejrzeć turniej na poziomie amatorskim to by pojechał na ALMMA lub te mistrzostwa Kelnera... A w tym czasie gdy patozjeby walczą o 2 miliony to zawodowcy mają problem by skupić się na treningu bez dorabiania na budowach, bramkach itp.
 
Ale tam zwycięzca zgarnia 300 tysięcy Euro, bo dziela na 16 + rezerwowi.

To dalej 1.4mln PLN.

A każdy dostaje zacnie. Nawet rezerwowi.
 
Organizacja FAME ogłosiła turniej o 2 miliony złotych, w którym wystąpi ośmiu zawodników. Walki toczyć się będą na zasadach K-1. W ćwierćfinałach i półfinałach starcia toczyć się będą na dystansie jednej rundy trwającej pięć minut, natomiast finał potrwa trzy rundy po trzy minuty.
I tak coś czuje, że finał się nie odbędzie, bo kontuzja, bo lekarz kogoś nie dopuści, bo OFICJALNIE się dogadają na inna galę.

Sam koncept jest do pizdy. Jedna 5-minutowa runda w K1… bitch please.
1 runda 10 minut na zasadach pride - to i owszem :jjsmile:

Ogólnie i tak ich jebać. Chodzi głównie o przepranie hajsu, a tymi wszystkimi nagrodami i gażami jest to bardzo łatwo zrobić.
 
Patrząc na tą kartę to co może być ciekawe to zniszczenie Alana przez wampira i ciśnięcie Kutasjusza wardegi i baxtona , ogólnie to fejm się raczej kończy pomału , ale kończy
 
CiekaWe jak siano w turnieju KSW, pewnie rekordowe tylko nie wspomną hehe.
Wiewiór z najwiekszymi szansami, bo on regularnie po prostu chodzi ma treningi. Polaka czy Ferrariego to bez najmniejszych problemow porobi
 
Last edited:
Wiewiór z najwiekszymi szansamo, bo on regularniebpo prostu chodzi ma trwningi. Polaka czy Ferrariego to bez najmniejszych problemow porobi
Turniej jest w K1, a Wiewiór chyba przewracał rywali? Bo tak to na dystansie jednej rundy może go ktoś wypunktować.
Pytam, bo za bardzo nie kojarzę tych gości.
Niektórych może 2 czy 3 razy widziałem
 
Turniej jest w K1, a Wiewiór chyba przewracał rywali? Bo tak to na dystansie jednej rundy może go ktoś wypunktować.
Pytam, bo za bardzo nie kojarzę tych gości.
Niektórych może 2 czy 3 razy widziałem
A jak k1 to inna sprawa. Myślałem, że to będzie MMA i stąd mój wniosek, że tam nikt z Wiewiórek szans nie ma jakichkolwiek. Tak to nie mam pojęcia kto w stójce jest dobry. Ferrari i Polak to marny poziom stójkowy, ale szczerze mówiąc nie wiem jak reszta. Z wiewiórem miałem okazje się kulać pare razy na zawodach i zawsze był dobrze przygotowany.

Chyna stawiam w takim razie na tego Josefa Bratana.
 
A jak k1 to inna sprawa. Myślałem, że to będzie MMA i stąd mój wniosek, że tam nikt z Wiewiórek szans nie ma jakichkolwiek. Tak to nie mam pojęcia kto w stójce jest dobry. Ferrari i Polak to marny poziom stójkowy, ale szczerze mówiąc nie wiem jak reszta. Z wiewiórem miałem okazje się kulać pare razy na zawodach i zawsze był dobrze przygotowany.

Chyna stawiam w takim razie na tego Josefa Bratana.
A ja bym stawiał na Tańculę
 
Back
Top