NWO - New World Order, czyli Nowy Porządek Świata. Próba narzucenia nowego porządku świata.

Paczcie na to:

"Z doniesień wynika, że w położonym na wybrzeżu Libii mieście Derna, liczba ofiar przekroczyć może 10 tys. osób po tym, jak żywioł zniszczył tamy i zalał całe dzielnice. Dotychczas w zniszczonej przez burzę Daniel Dernie odkryto 1500 ciał. Mieszkańcy miasta mówili, że słyszeli potężne eksplozje i widzieli zawalającą się za miastem tamę. Ściana wody miała niszczyć wszystko na swojej drodze."

Eksplozje były najpierw... Czyli ładunki wybuchowe. Gdyby to była katastrofa naturalna, to najpierw by zobaczyli walącą się tamę, a potem by usłyszeli dźwięk.

 
W Meksyku od miesiąca nie ma wody.
Co masz na myśli? W sklepach czy rzekach?
W Meksyku od przynajmniej 2017 (a pewnie dużo wcześniej, ale się tym nie interesowałem) pije się głównie wodę butelkową.

Edit. Przeczytałem przed chwilą artykuł że już od ponad 30 lat jest tam ten problem z wodą.
Artykuł z 2017r, na długo przed jak gadali że "nie covid, nie ocieplenie, to woda", na długo przed covidem.

Czegoś nie wiem? Kosmici zabrali wodę żeby iluminaci mogli rządzić wodą mineralną?
Łączenie pierwszego lepszego newsa z jakimiś gówno wypowiedziami, to dlatego ludzie nie traktują poważnie teorii spiskowych, bo wszyscy wiedzą "co i jak" ale nie powiedzą, a jak powiedzą to tyle że "patrzcie w Meksyku nie ma wody, a tam mówili o wodzie, o kurwa nwo iluminaci itd."

Wyjaśnisz mi o co chodzi z tą wodą?

Czy tak sobie wypierdziałeś posta?
 
Co masz na myśli? W sklepach czy rzekach?
W Meksyku od przynajmniej 2017 (a pewnie dużo wcześniej, ale się tym nie interesowałem) pije się głównie wodę butelkową.

Edit. Przeczytałem przed chwilą artykuł że już od ponad 30 lat jest tam ten problem z wodą.
Artykuł z 2017r, na długo przed jak gadali że "nie covid, nie ocieplenie, to woda", na długo przed covidem.

Czegoś nie wiem? Kosmici zabrali wodę żeby iluminaci mogli rządzić wodą mineralną?
Łączenie pierwszego lepszego newsa z jakimiś gówno wypowiedziami, to dlatego ludzie nie traktują poważnie teorii spiskowych, bo wszyscy wiedzą "co i jak" ale nie powiedzą, a jak powiedzą to tyle że "patrzcie w Meksyku nie ma wody, a tam mówili o wodzie, o kurwa nwo iluminaci itd."

Wyjaśnisz mi o co chodzi z tą wodą?

Czy tak sobie wypierdziałeś posta?
Butelkowa nie bierze się z dupy, tylko źródeł. Tam jest teraz problem z niską ilością opadów oraz złą infrastrukturą.

Jedno i drugie da radę kontrolować, zwłaszcza infrastruktura jest prosta do kontroli bo już ją kontrolują.
 
Butelkowa nie bierze się z dupy, tylko źródeł. Tam jest teraz problem z niską ilością opadów oraz złą infrastrukturą.

Jedno i drugie da radę kontrolować, zwłaszcza infrastruktura jest prosta do kontroli bo już ją kontrolują.
Ale o dostępie do wody to sie trabi od wielu lat. Jeszcze zanim ktokolwiek wymyślił covid czy wybuchla wojna.

Tu dochodzą zmiany klimatu z których połowa jaśnie oświeconych użytkowników tego forum ma beke.

Prosty przykład Polska ma mniejsze pokłady źródeł wody niż egipt.

Czy to illuminati? Raczej po prostu cywilizacja zjada sama siebie zużywając wodę na potęgę w takiej skali w jakiej te źródła nie były zużywane nigdy w historii tej planety. Sama produkcja szmat do sklepów to absurd który napędza chory konsumpcjonizm.
 
Ale o dostępie do wody to sie trabi od wielu lat. Jeszcze zanim ktokolwiek wymyślił covid czy wybuchla wojna.

Tu dochodzą zmiany klimatu z których połowa jaśnie oświeconych użytkowników tego forum ma beke.

Prosty przykład Polska ma mniejsze pokłady źródeł wody niż egipt.

Czy to illuminati? Raczej po prostu cywilizacja zjada sama siebie zużywając wodę na potęgę w takiej skali w jakiej te źródła nie były zużywane nigdy w historii tej planety. Sama produkcja szmat do sklepów to absurd który napędza chory konsumpcjonizm.
No tak, ale to nie jest potrzebne i to my możemy to zatrzymać.

Dzięki komu powstają zbędne fabryki? Politycy?

Co do wód - to akurat też zjebali politycy, którymi osoby z teorii spiskowych akurat zarządzają.

Co do zmian klimatu - mordo, my mamy bekę że to my za to odpowiadamy. No i te zmiany są przecież cykliczne a w dodatku oznaczają po prostu zmiany.

U nas się zmieni klimat, a gdzie indziej z chujowego zrobi się spoko. Bieguny magnetyczne się przesuwają, więc bieguny zimna chyba również mogą się przemieścić w ślad za kumplami, albo gdzieś indziej, czy akurat im nie wolno?

My robimy z siebie władców planety a większość ludzkości własnej dupy nie ogarnia.

Hindusom nie przeszkadza grupowe sranie na ulicach największych miast czy szczury biegające i srające do właśnie przygotowywanego pożywienia, a myślimy o kolejnych planetach.

By tam również srać gdzie popadnie :waldeklaugh:
 
No tak, ale to nie jest potrzebne i to my możemy to zatrzymać.
Jak zatrzymasz takie procesy? Powodzenia.
Dzięki komu powstają zbędne fabryki? Politycy?
Korporacje, politycy - ludzie ogólnie
Co do wód - to akurat też zjebali politycy, którymi osoby z teorii spiskowych akurat zarządzają.
jak według Ciebie politycy i tajemne sekty zarządzają poziomem wód w danych regionach? Tak jak zarządzają pogodą?
Co do zmian klimatu - mordo, my mamy bekę że to my za to odpowiadamy. No i te zmiany są przecież cykliczne a w dodatku oznaczają po prostu zmiany.
Zmiany które nas mogą pogrążyć.
U nas się zmieni klimat, a gdzie indziej z chujowego zrobi się spoko. Bieguny magnetyczne się przesuwają, więc bieguny zimna chyba również mogą się przemieścić w ślad za kumplami, albo gdzieś indziej, czy akurat im nie wolno?
i co? Wyemigrujesz tam gdzie bedzie okej? Takie zmiany ciągną za soba np migracje klimatyczne które sie nasilą jak bedzie coraz gorzej. Co za tym idzie bedzie jeszcze wieksza chujnia.



Najpierw piszesz ze my mozemy to zatrzymać potem piszesz ze masz beke ze zmian klimatycznych bo Ci sie wmawia ze masz w tym udział. Nie wiem jak chcesz zatrzymać gospodarki państw które tworzą ludzie. Zamknąć niepotrzebne fabryki i dac ludziom zdechnąć z głodu bez pracy?

Gdyby to poszło w taka strone to bys założył temat ze illuminaci czy eko terror chce zabic ludzkość.

Taka narracje można podciągnąć do każdego scenariusza.
 
Jak zatrzymasz takie procesy? Powodzenia.

Korporacje, politycy - ludzie ogólnie

jak według Ciebie politycy i tajemne sekty zarządzają poziomem wód w danych regionach? Tak jak zarządzają pogodą?

Zmiany które nas mogą pogrążyć.

i co? Wyemigrujesz tam gdzie bedzie okej? Takie zmiany ciągną za soba np migracje klimatyczne które sie nasilą jak bedzie coraz gorzej. Co za tym idzie bedzie jeszcze wieksza chujnia.



Najpierw piszesz ze my mozemy to zatrzymać potem piszesz ze masz beke ze zmian klimatycznych bo Ci sie wmawia ze masz w tym udział. Nie wiem jak chcesz zatrzymać gospodarki państw które tworzą ludzie. Zamknąć niepotrzebne fabryki i dac ludziom zdechnąć z głodu bez pracy?

Gdyby to poszło w taka strone to bys założył temat ze illuminaci czy eko terror chce zabic ludzkość.

Taka narracje można podciągnąć do każdego scenariusza.
Mordo, zatrzymanie tych procesów zostało ocenione że mamy kupować 6 czy 8 sztuk ubrań rocznie, lub mniej.

Co do firm się zgadzamy, to wina polityków.

Zarządzanie poziomem wód - naprawdę nie wiesz że jest to odgórnie regulowane? Przecież za wszystkim stoją politycy. Czajka, ostatnie katastrofy w rzekach - politycy. Fakt regulowania koryt rzek? Politycy. Osuszanie bagien? Politycy. Niszczenie zbiorników wodnych? Też oni.

Ale nie, nikt tego nie zrobił, samo się. Dziwnie czasem brzmisz jak na kumatego gościa.

Mordo, Afryka nie jest kontynentem na którym nie da się żyć. Można, można go nawet zalesić.

To kwestia bycia białym, czarni tylko psują. Jak już spierdolą z Afryki do końca, do ostatniego czarnucha, to możemy się osiedlić i ogarnąć.

Tylko im trzeba pomóc przy wysiedleniu... Co też żydzi skutecznie organizują.

Tak, możemy to zatrzymać.

Tak, mam bekę z wkręcania że to ja odpowiadam za zmiany klimatu. Za poprzednie stulecia też płacić, czy tylko od 2019? Jak wolisz, mogę płacić nawet za neandertalczyków i mamuty, w końcu to nasi przodkowie :lesnarhappy:

Co do zatrzymywania fabryk i śmierci ludzi - mordo, brzmisz jak ludysta... Ty się kurwa martw środowiskiem, a nie ludźmi. Ludzie se kurwa zawsze poradzą, to jak szarańcza.

Widziałeś Afrykę ze śmietniskami czy Indie z największym ściekiem, Gangesem?

No właśnie, więc nie mów że se nie damy rady. Nie takie rzeczy Kumar ze szwagrem ogarniają po hinduskim bimbrze i buchu Himalayan Kusha :suchykarol:
 
Back
Top