NWO, illuminati, bilderberg itp. [SPOILER ALERT XD]

no ok ale czy jesteś w stanie wskazać na wypowiedź Lazara sprzed 2004, w którym mówi o 115? Książka, artykuł, wywiad w jakiejś prasie?
Jak pierwszy raz to widziałem czyli 2 lata temu to było więcej info na necie niż teraz. Chyba musieli sporo usunąć bo na pewno widziałem oryginalny wywiad z 89 roku i tam o tym mówił. Tutaj jest to co na teraz znalazłem od fragmentu który zaznaczyłem.
 
Jak pierwszy raz to widziałem czyli 2 lata temu to było więcej info na necie niż teraz. Chyba musieli sporo usunąć bo na pewno widziałem oryginalny wywiad z 89 roku i tam o tym mówił. Tutaj jest to co na teraz znalazłem od fragmentu który zaznaczyłem.

Czyli mówił już o 115 przed tym jak oficjalnie go zsyntetyzowano w 2004, nie znaczy to jednak, że rzeczywiście badał obiekty latający cywilizacji pozaziemskiej, bo 115 być może odkryty był w pewnych kręgach wcześniej niż zrobili to ruscy w 2004. Ukrywanie czegoś takiego w sumie nie jest chyba niczym dziwnym zważywszy na fakt istnienia potrzeby wyprzedzenia innych w tworzeniu różnych, przydatnych technologii. W tym momencie ktoś moze powiedzieć - ok, no to dlaczego Rosjanie pokazali Światu w 2004 co odkryli? Może lepsze wynalazki trzymają jak asy w rękawie, a ten posłużył do budowy prestiżu? W każdym bądź razie brzmi to nieco bardziej wiarygodnie od tego, że w latach osiemdziesiątych amerykanie badali pojazd kosmiczny obcej cywilizacji...
 
Ale nawet jakbyś miał w hangarze taki obiekt - w jaki sposób chcesz go badać? Da się piłką kortową polecieć na Marsa?

Dlatego mówiłem - ani dolara. Jesteśmy za głupi. Jeśli przy powyższym jesteśmy - słowo klucz "rzekomo" - szkoda gadać, chyba, że na grillu przy wódce, choć i wtedy już lepiej choćby nawet o rudym zbieraczu monet

Nic o tym nie wiem. Przybliżysz? Paliwo 115?
:korwinwhat:
Mówią o tym u Rogana?
--------
odpaliłem i... o bozszsz... ponad dwie godziny? Możesz wskazać na konkretny moment?
Mówisz "ani dolara" a pomyśl ile pieniędzy się wypierdala w błoto, znaczy gender studies i badania psychologów z UW na temat pogromów homosi w Polsce...
 
Mówisz "ani dolara" a pomyśl ile pieniędzy się wypierdala w błoto, znaczy gender studies i badania psychologów z UW na temat pogromów homosi w Polsce...
Głowa mała. Ci, którzy chcą rozwijać te debilizmy powinni sami za to płacić/szukać na to pieniędzy i chętnych - prywatnie, a nie w państwowych uniwersytetach. Jeśli o sprawę Boba Lazara chodzi, ewentualne badanie tego typu incydentów - to logika podpowiada, by nie dawać na bezsensowne rzeczy ani dolara, chyba, że rzeczywiście mają pojazd obcej cywilizacji - niech go wtedy jednak pokażą.
 
Moskow (la 115) był jednak zsyntetyzowany przez kooperacyjny zespół naukowców rosyjskich i amerykańskich
 
@Gienek skomentujesz ? Reptalianin ?

W dobie dzisiejszej technologii gdzie można np. podmienić na filmie twarz dowolnego człowieka w taki sposób że nawet najwprawniejsze oko tego nie wychwyci wy jaracie się takimi filmikami... nie twierdzę że te wideo jest fejkiem ale w dzisiejszych chorych czasach wszystko jest do sfabrykowania więc nierozsądnym jest wierzenie we wszystko co się widzi.
 
W dobie dzisiejszej technologii gdzie można np. podmienić na filmie twarz dowolnego człowieka w taki sposób że nawet najwprawniejsze oko tego nie wychwyci wy jaracie się takimi filmikami... nie twierdzę że te wideo jest fejkiem ale w dzisiejszych chorych czasach wszystko jest do sfabrykowania więc nierozsądnym jest wierzenie we wszystko co się widzi.
Oznaczylem Gienka bo myslalem, ze to moze jakies schorzenie czy cos.
 
Dzisiaj natknąłem się na coś takiego. Nie weryfikowałem tego w jakimkolwiek stopniu i wydaje mi się to nie do pomyślenia, by było prawdą, wrzucam więc w ten temat
:brainoverload::
"Zgłoszenie patentowe firmy Pfizer zostało zatwierdzone 31 sierpnia 2021 r. i jest pierwszym patentem, który pojawia się na liście ponad 18500 w celu zdalnego śledzenia kontaktów wszystkich zaszczepionych ludzi na całym świecie...."
:lol:
 
Dzisiaj natknąłem się na coś takiego. Nie weryfikowałem tego w jakimkolwiek stopniu i wydaje mi się to nie do pomyślenia, by było prawdą, wrzucam więc w ten temat
:brainoverload::
"Zgłoszenie patentowe firmy Pfizer zostało zatwierdzone 31 sierpnia 2021 r. i jest pierwszym patentem, który pojawia się na liście ponad 18500 w celu zdalnego śledzenia kontaktów wszystkich zaszczepionych ludzi na całym świecie...."
:lol:
Mnie tam by to nie zdziwiło :fjedzia:
1634489581299.png
 
Widziałem pierwsze 20 minut, jeśli ktoś zobaczy całość może będzie chciał się podzielić skrótem zawartości i ewentualną refleksją? Nie weryfikowałem informacji przedstawionych w czasie obejrzanego fragmentu ale może ktoś to zrobił i podzieli się refleksją? Nie znajduję lepszej emotki w związku z tymi pierwszymi obejrzanymi minutami:
:brainoverload:
 
Widziałem pierwsze 20 minut, jeśli ktoś zobaczy całość może będzie chciał się podzielić skrótem zawartości i ewentualną refleksją? Nie weryfikowałem informacji przedstawionych w czasie obejrzanego fragmentu ale może ktoś to zrobił i podzieli się refleksją? Nie znajduję lepszej emotki w związku z tymi pierwszymi obejrzanymi minutami:
:brainoverload:

Gadowski?
 
Gadowski?
Tak, słuchałem go dzisiaj, polecił. Często z żonką słucham Gadowskiego, którego głos nieco uspokajająco na nią wpływa ;-) Ogólnie wiele intrygujących informacji potrafi zapodać, które warto jednak weryfikować. Co do Black Rock i Vanguard, itd - nie jest to dla mnie nowość, odpowiadałem na polityce Dzihadosowi w związku z tym, bodajże dwa tygodnie temu około
 
Tak, słuchałem go dzisiaj, polecił. Często z żonką słucham Gadowskiego, którego głos nieco uspokajająco na nią wpływa ;-) Ogólnie wiele intrygujących informacji potrafi zapodać, które warto jednak weryfikować. Co do Black Rock i Vanguard, itd - nie jest to dla mnie nowość, odpowiadałem na polityce Dzihadosowi w związku z tym, bodajże dwa tygodnie temu około
tez go slucham, oczywiscie nie jako zadna wyrocznie, nie ze wszystkim sie zgadzam. Co do BR i VG to tez nie sa to dla mnie jakies nowosci a gdzies mi sie o uszy obilo, ze za Black Rock stoi angielska rodzina krolewska, ktora ma duzo wiecej kasy niz sie ja przedstawia a poczciwa krolowa nie jest taka wcale poczciwa :wink:
 
Back
Top