NWO, illuminati, bilderberg itp. [SPOILER ALERT XD]

Polecam stronke bitchute i tam kanał Georgina Orwell

Poza tym sekcja komentarzy na zmianynaziemi.pl to kopalnia wiedzy, postaw i beki.
 
Ciekawie opisany ten chaos przed WTC, afery szpiegowskie w FBI, kpiny z kilkunastu tysięcy ludzi w CIA chroniących kraju przez monitorem oraz pomyłki w wojnie na Bałkanach
 
la-pn-george-w-bush-photo-retrospective-201304-019.jpg

Ten kwiat lotosu na szacie to raczej nic innego jak wariacja symbolu masonerii.
masonic-symbol-free-masons-freemasonry-freemason-the-conscious-vibe-symbol-symbolism-meaning-a...jpg

Zdjęcie jak widać swoje lata ma, ale warto przypomnieć, że elity grają do jednej bramki.
 
Ostatnio jest na FB straszny wysyp ludzi o teorii spiskowych, że ludzie nigdy nie byli na księżycu, lub że nawet nie byli w kosmosie. Takiego gówna jest coraz więcej. Często te same profile propagują aktywnie przeróżne teorie spiskowe.
Może serio prawdziwa jest teoria...że to spisek różnych organizacji, które finansują propagatorów tych teorii, by zasiać chaos i między nie wplątywać wrzuty jakieś bardziej realne?
 
Ostatnio jest na FB straszny wysyp ludzi o teorii spiskowych, że ludzie nigdy nie byli na księżycu, lub że nawet nie byli w kosmosie. Takiego gówna jest coraz więcej. Często te same profile propagują aktywnie przeróżne teorie spiskowe.
Może serio prawdziwa jest teoria...że to spisek różnych organizacji, które finansują propagatorów tych teorii, by zasiać chaos i między nie wplątywać wrzuty jakieś bardziej realne?
Wiele razy byłem pytany przez znajomych i rodzinę o misje Apollo (nawet w ostatnich dniach ze względu na Artemis 1), bo wiedzą, że się interesuję tym tematem. Większość z nich uważała, że to hoax.

:fjedzia:
 
Wiele razy byłem pytany przez znajomych i rodzinę o misje Apollo (nawet w ostatnich dniach ze względu na Artemis 1), bo wiedzą, że się interesuję tym tematem. Większość z nich uważała, że to hoax.

:fjedzia:


Wczoraj poświęciłem dzień na wyciąganie debilizmów od tych ludzi. Efekty w komentarzach. Jeden dzień to i tak zbyt duży czas poświęcony, ale cóż, scifan kiedyś rok czasu poświęcił :p
 
Back
Top