Nowe twarze w KSW?

Nestoor

BAMMA
Middleweight
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=9dTkF08DucQ#t=15sKtoś ma jakiś pomysł? "Wielka niespodzianka dla fanów mma" - rzeczywiście czy lekka nadinterpretacja ?
 

Solaris

UFC
Lightweight
W kwestii nowych twarzy, to nie chodziło jej przypadkiem o Zawadzkiego, który ma walczyć z Kornikiem na 23?
 
M

Mariusz Olkiewicz

Guest
Jeśli trailery były kręcone tylko do KSW 22 i 23 to jedyną niespodzianką może być rywal Pawła i Mariusza bo resztę znamy.
 

Kolumb

BAMMA
Middleweight
@DoozyandGrooby


Mi dalej jednej walki brakuje na 23 :/ jakiś nieoficjalny news mnie ominął ?
 

Piskorz

Maximum FC
Middleweight
Możliwe, że to będzie Różal chyba coś wspominał w wywiadzie dla konkurencji... dla mnie jakby to był Marcin nie mialbym zaprzeczeń, lubię go i tyle a gala ma byc w PPV, rozpiska będzie najsilniejsza chyba w historii, a Różal zawsze tam coś ludzi ściągnie przed TV :)
 

Nestoor

BAMMA
Middleweight
A kto będzie walczył na 23 ?Chojnoska vs KowalkiewiczMamed vs ManhoefPudzilla vs ??Materla vs KendallO czymś nie wspomniałem?Jak dla mnie to na ten moment 22 ciekawiej się zapowiada :)
 
G

Guest

Guest
Iro pewnie będzie , Saidov , Matt..KSW w 2014 będzie musiało organizować min.6 gal bo będzie lipa z walkami o pasy.. na każdej będzie o 2-3 pasy.... jeszcze jak dojdzie pas kategori 66 + ciężka.....Myślę , że KSW powinno wprowadzić np. KSW on Orange Sport... hale po 5tyś osób bez dużych main eventów
 

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Orange Sport jest wylaczone z pokazywania walk MMA w zwiazku z prawami do UFC. Ponadto watpie czy Polsat zgodzilby sie na eksport swojego jednak po czesci produktu do innych nadawcow. Jednak wciaz pozostaja inne kanaly Polsatu. Polsat Sport ,Sport Extra, Sport News czy chocby TV4. problemem jest stanowisko duetu K&L, ktory wielokrotnie powtarzal, ze nie chce robic gal na ktorych rezygnowanao by z calej tej otoczki charakterystycznej dla gal KSW. Niestety.
 
M

Mariusz Olkiewicz

Guest
@Nestoor <-

A kto będzie walczył na 23 ?Chojnoska vs KowalkiewiczMamed vs ManhoefPudzilla vs ??Materla vs Kendall


Iro vs Warburton/TBASowiński vs ZawadzkiPoza tym skoro jest Mamed, Pudzian, Materla i ich rywali znamy(poza Mario właśnie) to już żadnych wielkich nazwisk nie będzie chyba, że Różal vs Mirko
 
G

Guest

Guest
No to będą ciągle wałkować tych samych bohaterów i robić show jak WWE......Tandeta mam nadzieje że MMAA się rozkręci , mniejsze gale ale kozackie... :)Tak przy okazji może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego walka Waluś vs Grek jest 3 w rozpisce a dużo ciekawsza Moks vs Naruszczka pierwsza ?
 

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Po Kamil ma potencjal jest kumplem tego pana :)270410_253680411315008_100000191535098_1196630_3951909_n.jpg
 

B00YAK

Bellator
Featherweight
Bo Jamoszaf wygrał 2 walki z rzędu a Moksiu i Naruszczka nieNie uważam, że MMAA jets mniejszą galą...
 
G

Guest

Guest
Nie chodzi mi , że jest mniejszą gale w sensie ogólnym tylko że będziemy widzieć gale na halach mniejszych i więcej tego będzie , ciekawi nowi zawodnicy na polskim rynku itp
 

Ciosu Bombowiec

Bellator
Featherweight
@PiskorzRóżal wspominał, że może zawalczyć na KSW 23 albo 24. Wszystko zależy od przeciwnika. Jak będzie mocne nazwisko to znajdzie motywacje by ciężko trenować.
 

Kolumb

BAMMA
Middleweight
@Iaqi


KSW Fight Club i KSW President Cup jakoś średnio wyszły... lepiej niech zrobią z 5-6 numerowanych gal rocznie + 1-2 walki więcej na rozpisce i będzie git.
 

Satuk

Oplot Challenge
Heavyweight
Imo na Różala szkoda dobrego nazwiska. Koleś ma tak słabe umiejętności że to po prostu strata pieniędzy. Lepiej już sciągnąć kogoś lepszego dla Bedorfa niż dawać znanego rywala temu panu który jest cienki jak sik pająka
 
Top