Nowe rankingi

Omoplater

Oplot Challenge
Middleweight
Myślę, że czas na powstanie nowych rankingów:
1. Waga piórkowa jest w Polsce coraz silniej obsadzona. Czas chyba na powstanie polskiego rankingu -66 kg (nie mówię już teraz - ale w perspektywie najbliższego półrocza możnaby się pokusić o powstanie takiego)
2. Ranking europejski - przydałby się taki ranking dla wszystkich europejskich fajterów (z tego co pamiętam to ranking groundandpound.de zawiera tylko tych, którzy walczyli w Europie w ciągu ostatniego roku)
3. Ranking ring girls ;) (wasza subiektywna ocena, która panienka jest najładniejsza). Chyba jeszcze tego nie było. Bylibyście prekursorami :)
 
Z tym rankingiem ring girls to taki mój mały żart. Ewentualnie możnaby pokusić się o bazę ring girls - jakieś fotki i krótka charakterystyka (Boże czy ja nie za dużo wymagam?).
Pomysł z rankingiem p4p kobiet bardzo dobry :)
 
1.jestem za!
2.jestem za!
3.no ale to już jest przegięcie :) w tej kwestii zgodzę się z kubkkiem! cztery kobiece kategorie wagowe i ranking p4p byłby mile widziane ;) co do ring girls to najwyżej zrobić osobny temat w dziale "cohones" (przeglądając często blipa dziwie się że jeszcze nikt takiego tematu nie utworzył) ;)
 
ranking europejski na pewno by się przydał
jeżeli chodzi o piórkowy to nawet może być
 
Serio, nie rozumiem co wy widzicie złego w rankingu Ring Girls. Jeśli nie ranking, to jakaś baza. Może jakoś bardziej schowany, ale mógłby być.
 
"krótka charakterystyka" ring girls ? Po co Ci to ? Jak coś to jedynie galeria :)
 
Jestem za Europejskim, piórkowym oczywiście też, ring girls z przymrużeniem oka czemu nie.
 
Fajnie bybyło zwiększyć polskie rankingi do TOP 20 w kazdej kategori wagowej .... albo zrobić rankingi jak na fightmatrix jednak tylko z krajowymi zawodnikami ,,,, Napewno byłoby to przydatne dla fanów, statystyków czy organizatorów gal :)
 
Back
Top