Nowa strona KSW !

Może by z tej okazji zrobili obniżkę na ciuchy , bo za cenę ich jednej koszulki mam dwie manto :-)
 
@Hubi koszulki jak i bluzy są fajne niektóre ale cena na Polską kieszeń.... masakra, juz za te pieniądze wole koszulke TUF'a Team Rampage np :D
 
Wreszcie jest funkcjonalna !! Lepszy spis zawodników ktorzy walczyli w KSW itp. Bardziej czytelna a zarazem ładniejsza, chyba pozazdrościli Pro Fight, bo ich stronka tez jest bardzo fajnie zrobiona.
 
Dobrze, że zmienili stronę, ta jest dużo lepsza. Duży plus za wyraźnie przedstawioną rozpiską najbliższej gali, bo to jest w tym wszystkim najważniejsze (trochę jak na stronie ufc).
 
Brawa dla KSW za to, że umieścili listę zawodników na swojej stronie, ale nadal nie wiem ilu z nich ma ważne kontrakty...



Poza tym strona wygląda bardzo dobrze.
 
Jest oczywiście postęp aczkolwiek jestem rozczarowany. Wizualna przeciętność, funkcjonalnie też można było to lepiej zrobić. Nie powala, a to przecież najwspanialsza organizacja na starym lądzie ....
 
Zamieścili chyba wszystkich zawodników którzy kiedykolwiek wystąpili na KSW. Jest James Irvin z którym KSW przecież nie chce współpracować :)
 
Zmiana wyglądu zdecydowanie na plus, ciekawi mnie dlaczego strona MMAA została znowu urochomiona.
 
Mi się podoba, estetyczna, przejrzysta, nie za dużo, nie za mało, wszystko git.



Strona MMA Attack działa? Hmm...nadzieja się tli.
 
Faktycznie strona MMA Attack działa, ciekawe czemu. W ogóle są jakies nowe informacje co do Darka Ch. i całej tej sprawy ?
 
Nie mam pojęcia ale to na pewno nie jest zły omen.
 
Być może ale nadzieja umiera ostatnia...nie ma się co oszukiwać, gdyby ktoś przejął MMAA i w nie nadal inwestował tak jak Podszewa to zrobiłby prawdopodobnie bardzo dobry interes.
 
Jedna wada to że na profilach zawodników przy startach na KSW nie pisze kto wygrał walkę.
 
@turas - zwycięzca jest wyboldowany, za pare dni będą odpowiednie ikonki również
 
Nie no co ty, zbieg okoliczności że akurat taką stronę sobie strzelili ;D



Patrzcie na tego Antka z KSW III, nie do poznania dzisiaj



http://www.konfrontacja.com/index.php?s=mistrzowie
 
@Wonsz



Nie mogę się zgodzić z Tobą, a w szczególnośći z "chamskim zerżnięciem" . Układ strony jest podobny, design - już nie.


@Keylock - tamten Antek walczył jeszcze w półciężkiej.
 
Back
Top