Podwieszony Nowa odsłona Sklepu MMARocks! Na dniach jest już dziś!

pytam szczerze tych co ogarniają... jaka jest jakość koszulek? barzdiej bazarowa, marketowa (reserved, zara itd), a może jest wporzo?
 
Ja mam trzy. Prane juz sporo razy ciągle wyglądają fajnie :) materiał też dobrej jakości :)
Jak prane wiele razy, to pewnie potliwe i brud szybko łapią. tak na poważnie, to @defthomas smycze moglibyście dorzucać do większych zakupów gratis, a nie za dyszkę żenić:boss:
 
pytam szczerze tych co ogarniają... jaka jest jakość koszulek? barzdiej bazarowa, marketowa (reserved, zara itd), a może jest wporzo?
Mam prawie wszystkie modele, nawet te takie stare jeszcze z prostym logo oraz orłem i szczerze to każda koszulka od Rocksów jest jak dla mnie naprawdę nie do zajechania, świetna jakość materiału i niezniszczalny nadruk, polecam :OK:
 
Mam prawie wszystkie modele, nawet te takie stare jeszcze z prostym logo oraz orłem i szczerze to każda koszulka od Rocksów jest jak dla mnie naprawdę nie do zajechania, świetna jakość materiału i niezniszczalny nadruk, polecam :OK:
w synue co to za kohonesiak bez koszulki na kozaku, wożący się po dzielni szukając zawodników do hejtowania!\\ thx @Cactus !
 
bravo bravo , w piatek bede w krakowie na 1 dzien to moze zajde i kupie jaka koszulke na promocji o ile takowa bedzie
:bayan:

#edit
to jest w Czestochowie tylko? :facepalm:
a szkoda! bo chcialem jakies gadzety z logo mmarocks kupic
 
Last edited:
bravo bravo , w piatek bede w krakowie na 1 dzien to moze zajde i kupie jaka koszulke na promocji o ile takowa bedzie
:bayan:

#edit
to jest w Czestochowie tylko? :facepalm:
a szkoda! bo chcialem jakies gadzety z logo mmarocks kupic

Zamów sobie :) doślemy do domu :)
 
Poszło zamówienie na BSN'y, będę jak Conor.

Tak poważnie to ceny bardzo dobre na te produkty, a słyszałem, że jakościowo petarda. :)
 
  • Like
Reactions: Tjo
Back
Top