Nowa gwiazda UFC?

To będzie The True Jon Jones z siłą lowkick'ów Pudziana:-)



A tak poważnie, to całkiem szybki jest.
 
Nikt z Was nie oglądał "Aliego"? Grał go właśnie Will Smith, nieźle mu wyszło...



LEwy low kick cóż...jak ktoś kopał dużo jedną nogą to zwykle to tak kalecznie wygląda, ale podszkolić technikę i może mocy takiej nie będzie, ale samą techniką też można wyrządzić sporo szkód nodze rywala;)
 
Wkurwiają mnie takie tematy . Wchodząc tu liczyłem na przedstawienie jakiegoś na prawdę młodego i perspektywicznego zawodnika ...
 
Ramp4ge, ale to tylko forum i tylko temat, nie zawód i odkrycie, że np.Twoja kobieta Cię zdradziła. Można wyjść po 5 sekundach bez wyrzutów sumienia, że się straciło 5 lat ;) Nie ma co się ciśnieniować...To ja zaraz do roboty idę :)



PS: Też tak liczyłem, ale zamiast podjarania się dobrymi pojedynkami na przyszłość (które i tak stworzy ktoś inny ewentualnie) pośmiałem się po prostu...
 
No ja wiem B2K, nie jestem jakimś snobem ;) . Chodzi mi tylko o to, że większość tych pseudo " prospectów " tak na prawdę nie mają jakiejś świetlanej przyszłości . Więc liczyłem na coś lepszego, a tu dupa :(
 
Ramp4ge napisał/a



Wkurwiają mnie takie tematy



Jak będziesz z taką śmiertelną powagą podchodził do wszystkiego, to ciągle będa Cię spotykały zawody. :-)



Jakbym miał zgadywać, to trenuje dla sportu, a nie do roli. Ale kto wie...Anderson Silva? A może już Jonesa biografię szykują :-)
 
Back
Top