Norman Parke oszukany przez KSW?

Tomasz Hajto

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Jak donosi polski Helwani Norman Parke nie otrzymal umowionej kwoty 30% wyplaty Mateusza "Palucha" Gamrota za incydent w klatce po walce na ksw 40.

"Helwani - Kara finansowa za niezrobienie wagi była zasłużona. Czy zgadzasz się z drugą karą, za wydarzenia które miały miejsce w klatce KSW 40 tuż po walce z Mateuszem Gamrotem?

Norman Parke - Tak, obaj otrzymaliśmy karę finansową za incydent w klatce, ale nie martwiłem się tym. Martin Lewandowski powiedział mi, że otrzymam 30% wynagrodzenia Mateusza Gamrota, a wszyscy wiemy iż jego 30% wynosi więcej niż moje 30%. Dotrzymałem słowa danego Martinowi i pojawiłem się na walce.

Helwani - Nie do końca rozumiem część z otrzymywaniem 30% z wypłaty Mateusza. Dostaniesz je za to, że jego narożnik uderzył Cię, i w konsekwencji Gamrot odpowiada za czyny Marcina Bilmana?

Norman Parke - Tak, dokładnie tak mi powiedziano. Ale jest OK, bo on jest najbardziej nieczysto walczącym zawodnikiem z jakim kiedykolwiek się zmierzyłem. Nigdy nie miałem problemów tego typu z żadnym z fighterów. Mogę szanować gościa, który pokonał mnie na zasadach „fair play”… ale to jest oszust. (W kwestii 30%) Nie otrzymałem obiecanych tych pieniędzy. Ukarano mnie natomiast za niezrobienie wagi, ale miałem otrzymać 30% za to, iż gość z jego narożnika uderzył mnie w twarz."
 
Last edited:
To największa organizacja w naszym układzie słonecznym i muszą przerobić dziesiątki innych podobnych tej kwestii.
Na dniach na pewno dostanie :goldi:
 
No serio ziomek? Ja wiem, że ty jesteś nakręcony przeciwko Ankosowi, ale jakim chujem Norman miał dostać za to kasę? Tym bardziej, że sam to sprowokował i również został za to ukarany.
Nie wiem. Nie o to się rozchodzi. Panie, to je krs1. Tego nie ogarniesz. Już nie chodzi mi o to, że to ankos mordo, tylko o to co lewus powiedział irolowi. Tego nie wiemy
 
Wojtek poczul sie dotkniety, wiec w najblizszym czasie mozna spodziewac sie wielu ciekawych donisien odnosnie KSW ;)
 
Nie wiem. Nie o to się rozchodzi. Panie, to je krs1. Tego nie ogarniesz. Już nie chodzi mi o to, że to ankos mordo, tylko o to co lewus powiedział irolowi. Tego nie wiemy
No nie wiemy, ale przy tym całym pierdololo i mieszaniu, które uskutecznia Parke ja mu nie wierzę w żadne słowo. To jest zwykły kombinator. Robi to zajebiscie, to trzeba mu przyznać, ale ja mu nie wierzę. Poza tym serio to byłoby pojebane, że Gamer daje mu 30% a on daje Gamerowi 30% :lol:
No, ale tak jak piszesz to jest KSW, tego nie ogarniesz.
 
No nie wiemy, ale przy tym całym pierdololo i mieszaniu, które uskutecznia Parke ja mu nie wierzę w żadne słowo. To jest zwykły kombinator. Robi to zajebiscie, to trzeba mu przyznać, ale ja mu nie wierzę. Poza tym serio to byłoby pojebane, że Gamer daje mu 30% a on daje Gamerowi 30% :lol:
No, ale tak jak piszesz to jest KSW, tego nie ogarniesz.
Ja nie wierzę nikomu w tym kurwidolku. Krs1 bije kolejne rekordy
 
W przypadku najlepszej organizacji co raz rzadziej mówimy o walkach. Ciągle jakieś pudelkowe pierdoły.
Mogliby się w końcu ogarnąć, bo to że Drwal walczy dzisiaj w jakimś R8, świadczy także o K&L...
 
Ponoć Lewy jak podszedł do Gamera zakomunikować odebranie 30% to dostał palcami w oczodół i o rezygnacji z pomysłu zadecydował paluch w oku saurona.
 
Back
Top