Norman Parke dużo lepszy od Michała Pasternaka na pełnym dystansie. „Stormin” zwycięża bez problemów

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
ParkePasternak.jpg


Norman Parke bez większych problemów pokonał jednogłośną decyzją sędziów Michała Pasternaka. Pojedynek odbył się na karcie wstępnej gali FAME 20, 10 lutego w Krakowie.

>>> WYNIKI GALI FAME 20

Bardzo spokojny początek z jednej i drugiej strony, podczas którego obaj skupiali się na wzajemnym badaniu w stójce. Częściej akcje inicjował Norman Parke, który doskakiwał do rywala z krótkimi kombinacjami, a te niemal za każdym razem dochodziły do celu.

Michał Pasternak miał widoczne problemy z kontrolą walki w stójce. Parke był szybszy i zdecydowanie lepiej czuł ten pojedynek, często unikając uderzeń ze strony rywala i odpowiadając świetnymi kontrami. Na sam koniec „Stormin” pochwalił się świetnym sprowadzeniem walki do parteru, którym zaznaczył swoją przewagę w drugiej odsłonie.

Podobnie wyglądał początek trzeciej rundy. Parke dobrze kontrolował przebieg starcia, punktując przeciwnika w stójce. Przez chwilę Pasternak był w dobrej pozycji dla siebie, wchodząc z rywalem w klincz pod siatką, jednak bardzo szybko Parke zdołał z tego wyjść. Do samego końca odsłony obaj pozostali już w stójce. Michał Pasternak gestami zapraszał Normana Parke’a do mocnych wymian w stójce, na którą zawodnik z Irlandii Północnej przystał i również wtedy pokazał swoją przewagę.

Dla Michała Pasternaka był to czwarty występ pod szyldem FAME. W poprzednich starciach pokonywał on w kickboxingu Piotra Szeligę i Pawła Tyburskiego, a w boksie Dominika Zadorę. Wcześniej "Wampir" wygrywał z takimi zawodnikami, jak Kacper Miklasz czy Kornel Zapadka, przegrywał natomiast z Adamem Kowalskim, Karlosem Vemolą i Łukaszem Sudolskim.

Norman Parke do klatki FAME wszedł po raz szósty. Do czasu tego pojedynku pokonywał Kasjusza Życińskiego, Pawła Mikołajuwa, Piotra Szeligę i Macieja Sulęckiego, a przegrał jedynie z Borysem Mańkowskim. Wcześniej "Stormin" walczył między innymi pod szyldem UFC i KSW.

 
Last edited by a moderator:
Ja całkiem lubię Pasternaka, fajnie się wykreował w opozycji do prawilniaków, natomiast sam zaczal nieco odjeżdżać czując się wyrocznia we wszelakich tematach. Sukcesy we freakach zwiększyły znacząco poczucie wartości Wampira, Norman przywrócił równowagę. I wyszło że wywieranie presji się kończy kiedy po drugiej stronie konkretny zawodnik, nagle Michał zaczął chodzić do tyłu. Zepchnął go gość który waży pewnie z 15 kg mniej, jest też znacznie niższy. Nagle okazało się, że nie jest też pasta aż tak dobrym strategiem jak chciał uważać, nie był w stanie wprowadzić żadnej zmiany. Reality check.
 
Nie rozumiem fenomenu Pasternaka we frikach. Gosc jest tak nudny w gadce i w walce, a chyba im się kalkuluje, skoro go trzymają. Teraz Park albo Pasternak z Don Diego. Nie zdziwiłbym się jakby Diego rozjebał Wampira nawet w mma jeśli trochę poćwiczył obrony. Natomiast Park mógłby zawalczyć z Kubiszynem w samym boksie np.
 
Nie rozumiem fenomenu Pasternaka we frikach. Gosc jest tak nudny w gadce i w walce, a chyba im się kalkuluje, skoro go trzymają. Teraz Park albo Pasternak z Don Diego. Nie zdziwiłbym się jakby Diego rozjebał Wampira nawet w mma jeśli trochę poćwiczył obrony. Natomiast Park mógłby zawalczyć z Kubiszynem w samym boksie np.
A kto tu nie jest nudny W tych freakach, kto ma coś do powiedzenia po za bluzgami i powoływaniem się na zasady, gdzie nawet zasady dzielenia i mnożenia to dla większości abstrakcja. Z tym swoim nudnym, sportowym stylem jest powiewiem normalności na tle reszty. Wśród ślepców jednooki jest królem. Plus jest granica pomiędzy światem freaków a sportem. Niejeden się na niej zatrzymał.
 
Ja całkiem lubię Pasternaka, fajnie się wykreował w opozycji do prawilniaków, natomiast sam zaczal nieco odjeżdżać czując się wyrocznia we wszelakich tematach. Sukcesy we freakach zwiększyły znacząco poczucie wartości Wampira, Norman przywrócił równowagę. I wyszło że wywieranie presji się kończy kiedy po drugiej stronie konkretny zawodnik, nagle Michał zaczął chodzić do tyłu. Zepchnął go gość który waży pewnie z 15 kg mniej, jest też znacznie niższy. Nagle okazało się, że nie jest też pasta aż tak dobrym strategiem jak chciał uważać, nie był w stanie wprowadzić żadnej zmiany. Reality check.

Fajny chłopak, ale myślę, że Norman rozwiał resztki wątpliwości czy Pasternak jest jeszcze zawodowcem, czy już emerytem.

Myślę, że Narkun Tim powinien zrobić wszystko żeby doprowadzić do starcia z Michałem, bo zielony kwadracik na dobrym nazwisku zawsze się przyda.
 
Fajny chłopak, ale myślę, że Norman rozwiał resztki wątpliwości czy Pasternak jest jeszcze zawodowcem, czy już emerytem.

Myślę, że Narkun Tim powinien zrobić wszystko żeby doprowadzić do starcia z Michałem, bo zielony kwadracik na dobrym nazwisku zawsze się przyda.
Czy Ja wiem, jeśli "myśli" nadal o sporcie, to nic mu nie da występ na gali freakowej, jeśli zaś celuje we freaki to bardziej się opłaca Normana pacnąć. Norman by się zgodził, następne ciekawe nazwisko z polskiego HoF w rekordzie.
 
Fajny chłopak, ale myślę, że Norman rozwiał resztki wątpliwości czy Pasternak jest jeszcze zawodowcem, czy już emerytem.

Myślę, że Narkun Tim powinien zrobić wszystko żeby doprowadzić do starcia z Michałem, bo zielony kwadracik na dobrym nazwisku zawsze się przyda.



Kurde Byku ale Norman to też sportowy emeryt.

W tym roku 37 lat a jak na zawodnika 70 kg to już sędziwy wiek, do tego ponad 40 walk w rekordzie, zawodowo Norman już nie walczy.

Pasternak raptem rok czy dwa lata starszy i dużo mniejszy przebieg.
 
Pasternak to ten z grona co trenują całe życie i mają ból dupy do leszczy z YT mimo że jak trzeba wyjść i pokazać swoje zawodowstwo na tle amatara to slabo jest

Parke co np zrobił z Szeligą jak go upokorzył to było widać kto całe zycie trenuje
Przecież Pasternak z freakami robi to samo
 
Czekał by Szeligę zmęczyć to to samo co robił parke ośmieszając go jak dzieciaka od 1 sekundy?
Mądry gameplan, jakby poszedl na ogień to mógłby być dzis pośmiewiskiem którego położył szczelina. A tak go obił jak lamusa praktycznie bez obrażeń :fjedzia:
 
Back
Top