Nogueira o swoim powrocie, rehabilitacji i walce Dos Santos-Overeem

malinowsky

UFC
Lightweight
AgXOcTaCMAAB-5o_large.jpg


Jak mają się sprawy?
Jest doskonale, wszystko idzie szybko. Angela Cortes moja fizjoterapeutka robi świetną robotę a ja się temu poddaje. Jesteśmy na drodze powrotnej i myślę o walce w połowie roku, ale muszę być cierpliwy. Moje kości zrosną się w przeciągu sześciu tygodni. Zacząłem pływać i robić nieco cięższe ćwiczenia na tym ramieniu oraz wkrótce zacznę cardio, aby później zacząć trenować w pełnym wymiarze. Wszystko idzie lepiej niż myślałem.

Jak to jest być z dala od treningów, ponieważ ty kochasz treningi i walki?
Uwielbiam to robić ale muszę szanować swój organizm.

Kiedy spodziewasz się powrócić do normalnych treningów?
Lekarz powiedział mi, że po sześciu tygodniach będę mógł robić cardio, ale muszę czekać co najmniej dwa i pół miesiąca aby zacząć normalne treningi z moim ramieniem.

Więc jeśli UFC planuje zrobić galę w Brazylii w czerwcu to możemy się tam ciebie spodziewać?
Naprawdę chciałbym uczestniczyć w gali UFC w Brazylii • kto wie, będziemy się starać (śmiech).

Jak widzisz teraz wagę ciężką po ostatniej porażce?
Nie przestałem o tym myśleć, ale chcę być wśród najlepszych. Muszę stoczyć kolejną walkę aby się utrzymać. Nie lubię o tym myśleć podczas przegranej, wolę to robić po zwycięstwie.

Masz już drugą porażkę z Frankiem Mirem. Jak bardzo boli ta strata?
Bardzo, bardzo boli • Byłem zdenerwowany tym co się wydarzyło, to nie miało tak być. Miałem go już, widziałem nokaut, ale zatrzymałem się i podjąłem błędne decyzję. Zatrzymałem ciosy wtedy kiedy nie powinienem i zapłaciłem za to stratą.

Junior dos Santos będzie bronił tytułu przeciwko Alistairowi Overeem w połowie roku. Co sądzisz o tej walce?
• Cigano • wygrywa przez nokaut, jestem tego pewien. Jest o wiele szybszy, wie jak się poruszać, nie dostanie kolanem, jest o wiele bardziej kompletnym zawodnikiem z dużo większą wytrzymałością co uczyni ogromną różnicę. Overeem nigdy nie pokonał kogoś tak dużego jak Junior.

Jak widzisz rozwój Overeema od czasu jego walk w Pride, gdzie walczył z takimi nazwiskami jak Shogun, Arona i twoim bratem Rogerio?
Alistair Overeem jest dużo większy, silniejszy, bardziej eksplozywny, ale nie na tyle, aby pokonać Juniora dos Santosa.



za Tatame.com
 
dzięki!



dobrze usłyszeć, że wszytsko idzie do przodu. War Nogs!



chociaż w tamacie JDS - Ali mam zupełnie inne zdanie
 
Skutecznej rehabilitacji i wracaj jak najszybciej do oktagonu !


Co do wyniku pojedynlu Dos Santosa z Reemem to.... "pozyjemy, zobaczymy" :)
 
czerwcowa gala w brazylii to wymarzony termin na powrót.



chciałbym, aby zdążył na ten termin, wrócił i wygrał...



dla mnie i tak zawsze będzie otwierał listę moich ulubionych fighterów.
 
Nie wiem ile jeszcze Internet będzie mnie prześladował tym zdjęciem Antonio :-). Powrót w Brazylii byłby idealny i mam nadzieję, że wyjdzie. Zdrowia Nog !!!
 
Ciekawe jak na starość Nog będzie wyglądał po tylu kontuzajch. Kogo byście widzieli w jego powrocie na przeciwnika ?? Mogliby mu dać Gonzagę albo Struve'a
 
Nogueira to prawdziwy wojownik. Na zawsze będzie miał szacunek millionów fanów, osobiście bardzo się cieszę, że wraca do zdrowia. Powodzenia!
 
Back
Top