No obiecałem.

Zajebiście muze dobrałeś, jedyny mankament to czasami jakość obrazu jest słabsza ?
 
zrobilbys highlight jakiegos liczacego sie zawodnika, np diaza, a nie jakichs leszczy
 
I tak nie pamięta o tej akcji i o tobie :D

1abdf8ad0480f3d51f857ba48fe4bffc.png
 
Zajebista robota Puczi, jeden z najlepszych HL jakie widziałem (choć pozostałe to też highlighty Juniora)
 
Dzięki za pozytywny odzew, aż takiego nie spodziewałem się. Miło. :tiphatb:

Super wyszło! :applause: Wklejaj mu to przy każdym poście na fb to ludzie zobaczą i może nawet dotrze to do JDSa :D

Napisałem mu pw przez twittera, w razie jakby nie odpowiadał przez kilka dni, to mu na maila wyślę :bleed:
 
Super wyszło! :applause: Wklejaj mu to przy każdym poście na fb to ludzie zobaczą i może nawet dotrze to do JDSa :D
 
Witam nygusów, zgodnie z obietnicą daną JDSowi, zrobiłem mu nowy highlight (stary jewtube skasował).
Jeśli komuś się nudzi i ma ochotę obejrzeć, albo napisać, że chujowe czy za długie, to zapraszam.


Zajebista robota ! W nagrodę pożyczę Ci niewiastę z sygnatury :star wars:
 
Mnie się strasznie podobał ten highlight mma z 2012 cp zablokowali, coś z tą samą muzą z kilku ostatnich lat byłoby sztos

Zablokowany?



Caina mi zablokowali, ten działa :) Chyba, że tylko ja go mogę włączyć z powodu połączonych kont.
 
Back
Top