No Limits Toruń

T34

Oplot Challenge
Welterweight
Czy może ktoś podać opinie o klubie No Limits z Torunia ? Wiem tylko tyle ,że maja kilku młodych zawodników ,a ich trener walczył kiedyś z Mamedem i była to jedyna walka Mameda którą wygrał decyzją ,a nie przez nokaut. Warto tam trenować ? Do wyboru mam jeszcze Fight Division Bydgoszcz lub inny klub z Torunia/Bydgoszczy jeśli jakiś inny jest.
 
Mamed nie tylko wygrał to decyzja ,ale był zdecydowanie cieższy niz torunianin...Tam roznica lekko z 10 kilo była. Z tego co pamietam. Gosc jest kotem na sparringach , zdarzało mu sie poddawac czarne paski w no gi ,a boks ma taki ze w polskim MMA w 77 własciwie moze byc najlepszy .Wiem ze nie robią gi - jest to klub stricte mma



Jesli chodzi o gi to polecam Gracie Barra- swietrny trener z klasą itp,ale tam znowu nie ma nikogo o jakimkolwiek pojeciu o mma.



Trener NO LIMITS -jako trener jest tez pewnie dobry chlopaki maja sukcesy amatorskie i zawodowe. Znam paru osobiscie i wypowiadaja sie ok . Musisz sam sprobować.
 
Jesli chodzi o gi to polecam Gracie Barra- swietrny trener z klasą itp,ale tam znowu nie ma nikogo o jakimkolwiek pojeciu o mma.


Kłóciłbym się :-)
 
Back
Top