No chyba żartujecie z tym nowym wyglądem strony

Adams

Jungle Fight
Middleweight
Czy dodanie tych dwoch kolumn z reklamami (jakby do tej pory bylo ich za mało) po bokach na glownej jest nową metodą na pozbycie sie mnie z tej strony? :D Obecnie strona jest za szeroka pod rozdzielczosc 1024 (czyli taki standard jesli chodz o projektowanie stron) co znacznie utrudnia poruszanie sie po niej. To bedzie zmienione czy tapout wylozyl za duzo kasy zeby to poprawic?
 
Krotka pilka: darmowy content = duzo reklam. Jak dla mnie, niech bedzie jeszcze wiecej, zeby chlopakom co nieco sie zostalo za kawal dobrej roboty ktory odwalaja.
 
A jest jakikolwiek powód żeby odwiedzać stronę główną? Wszystko to samo i o wiele więcej ale bez reklam masz tu na forum.
 
Tu nawet nie chodzi o reklamy tylko o sposob ich umiejscowienia. Obecnie strona jest za szeroka (przynajmniej dla mnie) co znacznie utrudnia komfort jej przegladania.
 
Nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem na głównej, bo mój podstawowy komp słabo znosi takie "obfite" www.
 
Tu nawet nie chodzi o reklamy tylko o sposob ich umiejscowienia. Obecnie strona jest za szeroka (przynajmniej dla mnie) cos znacznie utrudnia komfort jej przegladania.


Skoro masz konto na forum i piszesz na forum, po co w ogole wchodzisz na glowna? Wszystkie tematy masz podane na talerzu :>
 
Jeżeli ktoś zna CSS to może sobie napisać "skrypt" który nie wyświetli reklam a resztę ładnie poprzestawia. Nie wiem jak adblock. Pozostaje też odwiedzanie samego forum.
 
Don't worry. Strona zostanie dopasowana bo teraz jest zbyt szeroka. Teraz jednak priorytet to serwer żeby na KSW nie zawiódł. Cierpliwości, niebawem to zmienimy.
 
Bubi



Możesz pomolestować kogoś z redakcji, np. pana V :) żeby podesłał/li na Twój mail namiar. Nie będę tu wrzucał z kilku powodów...



PS Redakcjo, a jest szansa na opcję "prywatna wiadomość" na forum?
 
1420px szerokosci to sporo za duzo jak na dzisiejsze standardy, ale ja sam tez juz praktycznie nie uzywam glownej, tylko cohones :)
 
Nie bedzie, bardzo słabo wyglada strona z tymi mega banerami, zrobcie tak jak bylo kiedys.
 
Sa pewne problemy z nowym formatem, zwlaszcza na urzdzeniach przenosnych. Poniewaz jednak towarzyszy temu znaczacy rozrost tresci (szczegolnie dlugie, obszene i ciekawe wywiady Escobara sprawiaja frajde) nie nazekam i czekam na wiecej.
 
Przemek daj mi jakiś konatakt do siebie.


Uwaga Bubi, lekcja kultury :P Jeżeli chcesz złapać kontak do kogoś to podajesz namiar na siebie i prosisz o odzew.
 
Ja jestem "odpowiedzialny" za tą reklamę Tapouta więc szybko i zwięźle wytłumaczę tylko, że będzie ona w najbliższym możliwym terminie dostosowana do wymaganej szerokości. Pracujemy nad tym, przepraszam za uniedogodnienia.



Z drugiej strony, właśnie dzieki temu mamy sprzęt, który jest używany do robienia wywiadów, zdjęć, etc. Z reklam mamy też fundusze na utrzymanie portalu oraz wydatki związane z wyjazdami na galę, bo jak wiecie środki transportu nie są darmowe. Niestety, zawsze jest "coś za coś".
 
ROB , słońce, kocham cie niczym małego pluszowego króliczka jakiego miałem w wieku lat 4, ale tu nie chodzi o to iz chcemy wam zabrac piniondze, tylko o to ze KURWA nie da sie normalnie storny przeglądać. A czasem, czasem tak jest ze sie wchodzi tylko na news a nie żeby poczytać posty kaczki na forum...
 
No wiem, wiem :) Mówię że staramy się to zmienić, inne reklamy będą też mniej "ważyć" żeby stronka szybciej chodziła.



Na dniach powinna być widoczna poprawa.
 
Back
Top