Nikita Krylov (WTF?)

jednym slowem wypierd..aj z UFC drugi pilafas


Wypie*dalaj z UFC, dawaj do KSW. Jak Bóg da i walka wieczoru na KSW 24 wyjdzie poza 1 runde, to będziemy mieli powtórke z rozrywki. McCardio to ten sam kaliber co Palelei, a niektórzy już go widzą w walce o pas.:-)



Ja to się boje o Omielańczuka. Rekordzik nabity na tych samych galach co Al Capone.
 
Daniel w swoich debiutanckich walkach 4 lata temu wygladal na tle solidnych przeciwnikow, takiego chocby Gluchova, o niebo lepiej. Tak wiec spoko.
 
mnie korci jedna rzecz, jakim cudem ktoś taki jak Krylov znalazł się w UFC? wiem że liczy się rekord i winning streak ale z całym szacunkiem, przecież on nie ma PRAKTYCZNIE ŻADNYCH UMIEJĘTNOŚCI!! już pomijam brak kondycji ale ogólnie zupełny brak techniki oraz umiejętności, dla to jest chyba najgorszy zawodnik w UFC od ostatnich paru lat
 
Chyba nikt nie myslał że Krylov coś w UFC wygra. Toż to kompletny ogór który nie ma kondycji, techniki, skilla. Joe zobaczył ładny rekord (13-0 zanim dodali porażki) i go ściągnąl. Pewnie dadzą go na undercard gali w UK z przegranym starcia Daniel - Guelmino po czym łagodnie mówiąc wypierdolą na zbity pysk.
 
No co wy? Przecież Krylow to zajebisty prospekt. Pokazał dziś jak sie walczy z Palalei. Przegrał tylko przez splot nieszczęśliwych przypadków, ale mentalnie to on jest wygranym.
 
Ej, nie śmiejcie się. Nikita z pleców walczył jak Aoki. Takiej wirtuozeri dawno nie widziałem.
 
Muszę przyznać, że jak zaczął te kopnięcia w powietrze w drugiej rundzie, to myślałem, że zaraz rzuci niszczycielską obrotówkę a la Belfort. W klinczu też zaprezentował się jak rasowy Taj.
 
Dla mnie to on raczej drugiej szansy nie dostanie.



Wiem, ze to ogromny ogor itp Ale powaznie, wstrzymajmy sie z tym do walki Daniela. Bo moze byc pozniej wszystkim glupio.
 
Nikitę można śmiało zakwalifikować do najgorszych inwestycji w UFC, nie widziałem gorszej walki i bardziej spompowanych zawodników po 2 minutach walki. Nawet nasz rodzimy The Red Ballon ma lepsze cardio od tych dwóch Panów, Nikita prawdopodobnie zostanie zwolniony z UFC. Swoją drogą ciężko się zastanawiam kto analizował umiejętności Nikity przed jego zatrudnieniem bo chyba to było stado małp.
 
Gosc nie wyszedl nigdy poza 1 runde. Wiec, teoretycznie nie mial jak, tak fatalnie wygladac na tle jeszcze gorszych ogorkow.



Co do "Hulka", zlamane zebro to nie jest fajna sprawa, bo nie da sie wziac pelnego oddechu. A, ze Ukrainiec dotrzymal mu tempa i nie potrafil z nim wygrac, tylko pokazuje, jak beznadziejnym jest fighterem.
 
1369903235Krylov.jpg




kogo teraz to smieszy? :D



tak patrząć na to, to zgodzę się z Visu że Nikita już nie dostanie kolejnej szansy bo po tym co zaprezentował trudno aby Dana trzymał go dalej,ale zobaczymy może jeszcze dostanie walkę "o wszystko" ale najpewniej "Al Capone" swoim występem sam siebie skreślił
 
Obejrzałem wczoraj w nocy ta walke jak wrocilem do domu. Tak to jest jak sie na ludzi patrzy po rekordach.... zawsze bylem zdania ze to glupota. UFC zweryfikowalo kolejnego "niepokonanego" bo jak sie walczy w jakichs obwoznych federacjach z ogorami to i 100-0 mozna sobie nastukac bez problemu wiec to co widzielismy to az tak mnie nie dziwi
 
Przewijałem sobie walkę co minutę, bo chciałem w skrócie obejrzeć jak wyglądała. Mega dynamiczna. Krylov powinien zawalczyć z przegranym pary Guelmino/Omielańczuk (czyt. Guelmino :p), a Palelei dla wygranego (czyt. Omielańczuk :p), hehe.



Ciekawe czy Dejna wiedział o tych jego porażkach w Opłocie.
 
@Metaraon mysle, ze jakby Daniela nie bylo w UFC to spora czesc cochones nie byla by nim tak zaineresowana, ja pewnie sparawdzilbym tylko wynik ;)
 
Dobry tekst od mmanews o tym panu:

O debiucie Nikity Krylova (15-3) w największej organizacji MMA, zaczęto mówić od czasów ogłoszenia walki Daniela Omielańczuka (15-3-1-1NC) na UFC 165. Już wtedy, ukraiński fighter nie miał najlepszej opinii w środowisku, co potwierdziła sobotnia walka z Soa Palalei • em (19-3). Nas jednak zastanawia coś innego, aniżeli słaby występ, który Dana White określił mianem • upokarzającego g*wna, które nie powinno mieć miejsca w UFC • .



To, że środowisko fighterów, wbrew pozorom, jest dosyć hermetyczne, świadczy przykład • Ala Capone • , jak określa się młodego Krylova. 21-letni zawodnik idąc do UFC, miał bowiem rekord 13-0 a później 15-0, co potwierdzają liczne publikacje na portalach branżowych, które pisały o jego debiucie. W zadziwiający sposób, w momencie wejścia do oktagonu, do zawodowego rekordu zostały dopisane 2 przegrane. Przyjrzyjmy się najpierw z bliska rekordowi Nikity:

- Alexander Umrikhin (0-1), debiutant w pojedynku z Krylovem

- Denis Bogdanov (0-4), 0-4 w pojedynku z Krylovem

- Alexey Artemenko (0-1), debiutant w pojedynku z Krylovem

- Anatoliy Didenko (0-4), debiutant i 0-1 w pojedynku z Krylovem

- Svyatoslav Scherbakov (0-3), 0-1 w pojedynku z Krylovem

- Alexey Stepanov (0-3), debiutant w pojedynku z Krylovem

- Viktor Smirnov (0-1), debiutant w pojedynku z Krylovem

- Igor Kukurudziak (5-9), 4-6 w pojedynku z Krylovem

- Vladimir Gerasimchik (1-9), 1-6 w pojedynku z Krylovem

- Valery Scherbakov (1-4), 1-3 w pojedynku z Krylovem

- Denis Simkin (0-1), debiutant w pojedynku z Krylovem

- Vladimir Mishchenko (6-2), debiutant i 2-0 w pojedynku z Krylovem. Dwukrotnie walczył i pokonał Nikitę, ale pojedynków tych na początku nie odnotowano w rekordzie.

- Julian Bogdanov (1-2), 1-1 w pojedynku z Krylovem

- Kilichbek Sarkarboev (3-1), 2-0 w pojedynku z Krylovem

- Gabriel Tampu (5-1), 5-0 w pojedynku z Krylovem

- Soa Palelei (19-3), 18-3 w pojedynku z Krylovem



Powyższe zestawienie ewidentnie pokazuje, że zjawisko nabijania rekordów istnieje i może w konsekwencji zagwarantować miejsce w UFC, co na pewno zrodzi w przyszłości kolejnych naśladowców. Zawodnicy w przeważającej liczbie posiadali rekordy ujemne lub byli debiutantami, by dopiero przed samym podpisaniem umowy z UFC, pojawiły się dwaj przeciwnicy z dodatnim rekordem. Rekordy tych dwóch zawodników również pozostawiały wiele do życzenia.



Co więcej, z informacji które udało nam się uzyskać od osoby ze środowiska blisko samego zawodnika, takich przegranych pojedynków może być znacznie więcej. Usłyszeliśmy również, że w grę wchodziło przekupywanie przeciwników Nikity a ewentualne przegrane były najpierw walkami zawodowymi, by później w zadziwiający sposób okazywało się, że były to pojedynki w formule semi-pro i odwrotnie. Tak było w przypadku dwóch przegranych z Vladimirem Mishchenko, których do niedawna nie było w zawodowym rekordzie Krylova. Najważniejszą osobą może się tutaj okazać manager Ukraińca • Vitali Vovk, który dwukrotnie sędziował pojedynki swojego podopiecznego.



Przykład ukraińskiego fightera udowadnia również kolejne niebezpieczeństwo. Chodzi o fakt, że masowy przerób zawodników w UFC, uśpił czujność tak doświadczonych matchmakerów jak Joe Silva i Sean Shelby, którzy przy tej ilości kontraktów, dopuszczają te bezwartościowe, ale dobrze wyglądające na papierze zestawienia. Postanowiliśmy przesłać powyższe zestawienie do Joe Silvy, aby zapytać go co sądzi o całej sprawie. Miejmy nadzieję, że niebawem otrzymamy odpowiedź i będziemy mogli ją opublikować.
 
ale wrze tu o tym ogorze z ukrainy:p dla mnie to drugi mad grek tyle ze nie klepal po ciosach bo to by juz byl wstyd dla ufc ze go sprowadzili :-)al capone wracaj do M1 i z tamtad cie wyjebia na zbity pysk:-)
 
UFC zakontraktowało Ukraińca z myślą o gali w Polsce. Ciekawe w jakiej organizacji teraz wyląduje ten weteran UFC? W sumie to i tak trafi do Polski.:-)
 
Krylov powinien zawalczyć z przegranym pary Guelmino/Omielańczuk (czyt. Guelmino :p), a Palelei dla wygranego (czyt. Omielańczuk :p), hehe.


No nie zartuj z tym Krylovem; Krylova juz nie zobaczymy w UFC, Palelei jesli bedzie w takiej formie jak ostatnio to w ogole nie widzę go wygrywającego z nikim na facebookowych walkach, z których pewnie nie wyjdzie, Guelmino raczej by z nim wygrał, chyba ze Soa zacznie trenowac zamiast stolowac sie w mcdonaldach ;)
 
Apropo tych, którzy zastanawiają się nad losem Krylova i Palalei w UFC. Słowa Dany White. Fragment wywiadu.

"To było bardzo krępujące. Jak myślicie, co się stanie dalej z tymi facetami w wadze ciężkiej?" - zapytał retorycznie White, który nie jest do końca przekonany czy obaj dostaną jeszcze szansę na kolejny występ, by zmazać obraz tego co z przerażeniem i niesmakiem na twarzy widział prezes największej światowej organizacji walk MMA.
 
Trochę nie fair wobec Palalei który nie dość że wygrał to jeszcze zrobił to ze złamanymi żebrami :D White jak Cesar dosłownie hehe
 
Tak czytam o tym ogórze i pewnie zostane zlinczowany za pytanie, ale na ile lepszy jest wg. Was Omielańczuk? Oczywiście trzymam za niego kciuki mocno, ale mnie to martwi.
 
tez sie boje o daniela zeby to tak sie nie skonczylo ale



Daniel walczyl z dobrymi zawodnikami z gluhovem i Oliva ,a ten ukrainski al capone to same ogory kiszone
 
Back
Top