Nikita Krylov (WTF?)

hlehle

Brutaal
Lightweight
Sporo szumu wokół tego zawodnika i faktycznie rekord i wiek robi wrażenie, ale coś mi tu nie gra.



8 marca stoczył walkę na gali Oplot i przegrał. Czemu nigdzie nie pojawia się o tym wzmianka i porażki nie widać w statystykach zawodników?



http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=jA9Y1AIWKDU#t=4528s



(od 1:15:28)
 
@LaQi akurat strona, którą zalinkowałeś to kompletna palma. Na liście jest walka z Danielem :)
 
wielkokrotnie było wspominane że w krajach byłego ZSRR nie dba się o raportowanie wyników,więc takie kwiatki wychodzą



a ta strona co podał LaQi jest gówno warta w tym przypadku bo ta strona skupia się głównie na USA,i fighterzy z poza USA często mają nie dokładne rekordy :D



PS:ale rzeczywiście coś nie gra w tym
 
Po prostu dlatego, że gala była na Ukrainie. Ukraina i Rosja - jeden wuj. Zmienili pewnie w ostatniej chwili walkę na semi-pro, albo po prostu na Sherdoga nie dodali. btw jestem ciekaw jaki będzie miał rekord podczas ważenia/prezentacji UFC :). No i sporo gal Oplota jest pominiętych na Sherdogu, w ogóle ta organizacja dla mnie jest bardzo dziwna. 71 eventów w nieco ponad rok? WTF? Wiadomo, że mało kasy zarabiają zawodnicy (~1K $, jedynie Oleinik, Monson itp. zarabiają ~20K $), ale przy takiej częstotliwości to wychodzi mimo wszystko spora sumka. Fakt, że gale są zawsze w tym samym miejscu, ale wszystko kosztuje. Coś mi w tym śmierdzi. 2 gale tygodniowo? Kto może sobie na to pozwolić? (Oczywiście pomijam KOTC itp.)
 
i tak najpewniej było że Nikita przegrał i walka została na Semi-pro



PS:nowym Igorem Vovchanchyem to on nie będzie na bank



Kees:Mają rozmach skurwysyny :D,ale na poważnie też mi coś w tym śmierdzi ale wiesz może ta cała organizacja to jakaś pralnia brudnych pieniędzy :D
 
W ciągu ostatniego miesiąca zorganizowali 10 gal.:-)



Wysokie tempo sobie narzucili.



http://www.sherdog.com/organizations/Oplot-Challenge-4623
 
zaraz to nie jest czasem ta organizacja gdzie walczył Mariusz Radziszewski i jego wygraną zamienili na remis?
 
Spokojnie, Palalei go usadzi przez KO i przegrana i tak sie pojawi w rekordzie
 
bo ta strona sama w sobie to burdel,właściwie to dobra jest do rekordrów zawodników z USA bo pozostali mają nie dokładne
 
Wysłali do Daniela zaproszenie że ma przyjechać na walkę z Krylovem, zanim doszło do Warszawy to walka się już "odbyła" i wpisali walkover
 
Pierwsze słysze żeby dawali w MMA walkower. Niby czym argumentowali to że ta walka się odbyła?
 
przeciez nic sie nie odbylo. krylov walczyl z innm gosciem, a daniel w turnieju i obie walki wygral
 
Nikt nie zwrócił uwagi na to, że ten trójkąt rękami zapięty był... z teoretycznie złej strony? :D
 
weszłem na profil Nikity na Sherdogu i jednak dodali mu tą porażkę i jeszcze jedną wygraną



http://www.sherdog.com/fighter/Nikita-Krylov-110937



Jednak najbardziej jest rozpierdalająca jest ta fotka i jego ksywka "Al Capone" :-)
 
kto to wgl jest i gdzie on nabil sobie ten rekord chyba na dyskotece . kondycja na 30sekund jednym slowem wypierd..aj z UFC drugi pilafas







jak go zostawia to nie wiem z kim go zestawia jak on jest najgorszym ciezkim aktualnie w ufc
 
Czasami metoda stosowana przez UFC, wazny winning streak nie wazne z kim, przynosi naprawde oplakane efekty. Nikita to wielka szansa dla wielu zawodnikow HW aby pokonac bylego zawodnika UFC, ktorym Ukrainiec powinien stac sie juz minute po swoim debiucie.
 
Back
Top