Nieoficjalny trailer gali KSW 18

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Krótko i zwięźle:

PRZEDSTAWIONE WALKI:

Walka wieczoru:

115 kg.: Marcin Różalski (2-0) vs. Jerome Le Banner (3-2)

Pozostałe:

93 kg.: Jan Błachowicz (14-3) vs. David Branch (10-2)
70 kg.: Artur Sowiński (12-5) vs. Curt Warburton (8-3)
73 kg.: Maciej Jewtuszko (8-2) vs. Dean Amasinger (9-5)
110 kg.: Karol Bedorf (6-2) vs. David Oliva (6-0)

Komentarze mile widziane. :-) Mam nadzieję, że udało mi się spełnić Wasze oczekiwania. :-) Miłego oglądania. :-)

PS: Co do trailera walki Błachowicz - Branch: w trailerze jest niewiele Brancha, bo znalezienie jego walki w internecie graniczyło z cudem. Udało mi się znaleźć tylko jedną walkę w dobrej jakości. Ale chyba lepsze to niż nic. :-)

 
Zabieram się za oglądanie :-)



Szkoda że nie dałeś rady skleić coś z Azhiev-Dana. Poza tym trailer bardzo fajny, podoba mi się szczególnie jak zabarałeś się za walkę Bedorf-Olivia. Jak dla mnie 4,5/5 :-)
 
szkoda, że nie miałeś więcej materiałów, w szczególności przeciwników, ich walk i wypowiedzi, ale generalnie niezłe
 
pokazywanie tego slama jaki zaliczył Branch było troche niefortunne, jesli chodzi o trailer, ktory ma go "reklamować" ;d
 
wiem wiem, ale po prostu nie miałem już żadnej ciekawej akcji w tej walce :) ale to przecież tylko jedna akcja a trailer trwa ponad 7 min :)
 
muzyka się zgrywa z filmem, urywki dopasowane, wszystko dynamiczne. Ogólnie zajebiste !
 
Dobra robota. Oby tak dalej. :-) Z mojej strony , pomyśl kiedyś o jakimś niekonwencjonalnym trailerze, wtedy polish dick do Ciebie przylgnie
 
Co to za czcionka, której użyłeś? Trailer dobry ale też mnie zdziwiło, że wrzuciłeś tego slama na Branchu :-)
 
PoliszDick prosił nie raz o materiały o Branchu na forum (sam zresztą też szukał) , ale nikt mu nie dał rady pomóc. Także lepszy rydz niż nic.
 
hahaha :-) albo PolishPrick :D



domyślałem się, że nieco zdziwi was obecność tej akcji w trailerze, no ale cóż poradzić :) KSW wybrało nie tego zawodnika co trzeba :P hehe
 
Dobra robota, jeszcze jak podałbyś tytuły piosenek to byłbym wdzięczny.
 
Naprawdę dzięki wszystkim za to że próbowali mi pomóc i szukali walk Brancha.Sam na to poświęciłem bardzo dużo czasu..



@B@rtek zaraz uzupełnię opis pod trailerem na YT :)
 
W sumie wstawiles oficjalny trailer KSW, dokleiles kilka urywkow innych walk i troche swojej muzyki. Na mnie wrazenia to nie zrobilo. Przewinalem kilka razy i w koncu wylaczylem. Wiem, ze w przyszlosci juz Twoich filmikow nie obejrze. Nie mniej jednak powodzenia w dalszym tworzeniu
 
Back
Top