Wywiad Niech się cieszy, że udało mu się spier*olić zza stołu – Denis Załęcki o uderzeniu Alana Kwiecińskiego

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Niech się cieszy, że udało mu się spier*olić zza tego stołu - Denis Załęcki o uderzeniu Alana Kwiecińskiego

 
Jak mnie wkurwia ta fascynacja patusami. Nie wiem czym to jest spowodowane, może tym ze ci szczuro-ludzie w tym chlewie chcą być groźni i marzą żeby być wielkimi gangsterami czy co. Tak czy siak, jebać tych „dobrych chłopaków”
Gardzę i pluje
Bananowcy się podniecają jak patus powie "kurwa kurwa yyy jestem charakterny jebać 60tki yyyy 2+2x2 yyy nie wiem".
Mamy też na forum takich ancymonów, co z sebastiana spod bloku by chcieli gwiazdy robić.
Dzieci fortnajta.
 
Nie jest inaczej. Ogólnie całe społeczeństwo na świecie pi...ździejew zastraszającym tempie , to się odnosi także do sportu zawodowego / bokserzy , zawodnicy MMA/ , czy Tom Holland , Patisson / główne dziś postacie Hollywoodu , ja pier..../ Gdzie te czasy Arnegio , Sly , Bruce czy Van damme.

Teraz taką fajną rozrywkę jak w latach 90 Tyson na konfach daje Ci właśnie Denis czy Soroko.

Ale to trzeba lubić battle debate by poczuć ten Vibe mordki inaczej się tego nie zrozumie.
 
Prawilny Denniss, co wreszcie sie załapał na jakas frikowa gale za troche wiekszą kasę. Jak dla mnie to tam powinno byc jednoczesne i wzajemne KO.
 
Back
Top