Nie wygląd zdobi człowieka | Marcin Różalski

- Dostałeś kiedyś nóż od kogoś?
- wiesz co nie, zazwyczaj dostawałem książkę

Ładnie Juras zdissował Szatanistę.

Kardio na rowerku stacjonarnym, oldskool.
 
Last edited:
Różal jaki jest kazdy widzi, Ja tam Ziomka szanuje. Jak ma powiedziec kurwa to mowi a nie jakas motyla noga. Szczery jest, nie ściemnia ze napiepsza sie po mordzie z miłości do tego sportu tylko chce zarobić. Ogólnie ma zdrowe podejscie do zycia. Ave Różal!
 
no i dobrze niech sobie buduje i trenuje. zobaczymy jakie będą efekty podczas walki. może mu się uda ustrzelić Pudziana jakiś cepem. a tak z innej beczki to współczuje jego sąsiadom;-)
 
Bardzo lubię tego gościa. Jest jaki jest,ale porządny z Niego człowiek.
Fajnie,że ma takie podejście do zwierząt i za to u mnie ma na zawsze plusa.

Niech z Pudzianem dają fajną walkę i tyle.
 
Jedna z bardziej barwnych postaci, polskiej sceny mma. Ja osobiście szanuje go jako człowieka i zawodnika. Nie zgadzam się z nim we wszystkim ale w 95% tak. No i to że ratuje i pomaga zwierzakom, jest wielkim plusem. Ja pomagam ludziom a dzień w dzień słyszę że jestem bydlakiem bez uczuć. O co kurwa chodzi :DC:?
 
- Dostałeś kiedyś nóż od kogoś?
- wiesz co nie, zazwyczaj dostawałem książkę

Ładnie Juras zdissował Szatanistę.

Kardio na rowerku stacjonarnym, oldskool.
A co to za diss? Prezentów się nie wybiera ;) Ja dostawałem i jedno i drugie :)

Różal też lubi móc potrenować w domu. Lubię to! :D

Bardzo fajny materiał :)

PS: I jebać sąsiadów, którzy chcieliby by wszyscy dopasowywali się do nich. Trzeba współpracować, a wszystkim to wyjdzie na dobre :)
 
PS: I jebać sąsiadów, którzy chcieliby by wszyscy dopasowywali się do nich. Trzeba współpracować, a wszystkim to wyjdzie na dobre :)
Zdecydowanie racja. Mieszkam teraz na osiedlu gdzie 98% to młodzi ludzie, z małymi dziećmi i w większości przypadków ze wszystkimi da się dogadać, oczywiście zawsze znajdą się jakieś balasy które zrobią problem z gówna, ale oni mogą ssać jaja moim psom :werdum:. Jak jest dobra pogoda to ustawiamy się na grille, gramy w piłeczkę i jak potrzeba to każdy każdemu pomoże. Jak mówię znajomym że robimy imprezy z sąsiadami na osiedlu to robią wielkie oczy, że jak to z sąsiadami. No kurwa normalnie, nie wracam do domu i nie zamykam się w czterech ścianach jak ta pizda, tylko utrzymuję normalne relacje z sąsiadami na osiedlu.
 
Bez obrazy, ale pamiętam ze zawsze mówił ze ciągle potrzebuje kasy na chatę, ze ciągle ja buduje i ze ciągle jest mu ona potrzebna, dużo wywiadów było i dużo było mowy o tym domie i wyprowadzce, ten domek jest przecięty spodziewałem się czegoś dużo lepszego ;d
 
Nie wygląd zdobi człowieka - trafione w punkt, przypominając sobie jak jeszcze kilka lat temu Różal prostował Balasów w wywiadach, był pożywką hejtu, a dziś gdy dał się poznać wszystko obróciło się o 180%.
 
Bez obrazy, ale pamiętam ze zawsze mówił ze ciągle potrzebuje kasy na chatę, ze ciągle ja buduje i ze ciągle jest mu ona potrzebna, dużo wywiadów było i dużo było mowy o tym domie i wyprowadzce, ten domek jest przecięty spodziewałem się czegoś dużo lepszego ;d
Widocznie jemu taka chatka wystarcza. A kupić plac, postawić dom od podstaw i jeszcze go wykończyć to trzeba mieć parę złotych.
 
Bez obrazy, ale pamiętam ze zawsze mówił ze ciągle potrzebuje kasy na chatę, ze ciągle ja buduje i ze ciągle jest mu ona potrzebna, dużo wywiadów było i dużo było mowy o tym domie i wyprowadzce, ten domek jest przecięty spodziewałem się czegoś dużo lepszego ;d

widocznie nie jest Mu potrzebna willa za dwa miliony. Domek bardzo fajny. Tak czy siak musisz na taki mieć 300 000 do 500 000
 
Bez obrazy, ale pamiętam ze zawsze mówił ze ciągle potrzebuje kasy na chatę, ze ciągle ja buduje i ze ciągle jest mu ona potrzebna, dużo wywiadów było i dużo było mowy o tym domie i wyprowadzce, ten domek jest przecięty spodziewałem się czegoś dużo lepszego ;d
Pisałem już przy okazji poprzedniego materiału, że majstry do zajebania i okazuje się, że było blisko. :lol:
 
Back
Top