Nie wygląd zdobi człowieka | Marcin Różalski - część druga

Drugi odcinek poteguje apetyt na kolejne serie :) Rozal to na prawde mega empatyczna osobowosc, takich ludzi najbardziej sobie cenie, bo choc malo jest czlowieczenstwa w ludziach dzisiaj, to najwiecej go w sobie maja ludzie, ktorzy znaja pojecie empatii, szacun Rozal, masz do siebie dystans i potrafisz zdrowo nazwac niektore rzeczy! Swoja droga @jurasmma fajnie sie slucha Was obu :beer:
 
Nie przepadam za Różalem, ale rozmowa z Jurasem naprawdę świetna. Szczególnie ten fragment o wścibskiej ludzkiej naturze, pod którym podpisuję się obiema rękoma.
 
Różal jest swój chlopaczyna, jak mu cos leży to wypali zaraz lubię go za szczerość i podejscie do zycia. Mam nadzieje ze da rade Pudzilli chociaz latwo mial nie bedzie. WAR RÓŻAL!
 
"tam nie kop bo tam zakopany wujek" hehehehe Juras chyba dobrze Różala podsumował że to dobry człowiek w kiepskim opakowaniu. tak na marginesie to fajne są te dwa filmiki. dobra robota Juras
 
"tam nie kop bo tam zakopany wujek" hehehehe Juras chyba dobrze Różala podsumował że to dobry człowiek w kiepskim opakowaniu. tak na marginesie to fajne są te dwa filmiki. dobra robota Juras
Juras na pewno to czyta! A tak z innej beczki, jak to w końcu jest z tym Różalem, hmm? Dobry z niego człowiek czy trzeba współczuć jego sąsiadom (
a tak z innej beczki to współczuje jego sąsiadom;-)
), co sugerowałoby, że taki dobry nie jest, idąc Twoim tokiem myślenia. A no i dalej nie uzasadniłeś czemu trzeba im współczuć, czy po prostu brak pomysłów?

P.S. Oby więcej podobnych materiałów!
#TeamRóżal:evil:
 
Zajebiście się to ogląda i liczę na kolejną część. No i Jak Różal ogarnie te konie i stadninę to Juras mógłby go odwiedzić drugi raz.
Tak swoją drogą zazdroszczę takich chatki na wypiździewie, od paru lat to moje marzenie.
 
Nigdy nie byłem, pod względem sportowym, fanem Różala. Jestem za to wielkim fanem jego persony za jego podejście do zwierząt. Szanuję i propsuję w chuj!!!
@jurasmma fajny materiał, chcemy więcej takowych.
 
Juras na pewno to czyta! A tak z innej beczki, jak to w końcu jest z tym Różalem, hmm? Dobry z niego człowiek czy trzeba współczuć jego sąsiadom (), co sugerowałoby, że taki dobry nie jest, idąc Twoim tokiem myślenia. A no i dalej nie uzasadniłeś czemu trzeba im współczuć, czy po prostu brak pomysłów?

P.S. Oby więcej podobnych materiałów!
#TeamRóżal:evil:

nie wiem czy Juras to czyta i szczerze mi to wisi. nie zależy mi na tym żeby dodał mnie do znajomych na fb;-) może Ty masz takie marzenia?
co do Różala to poczciwy z niego człowiek bo pomaga zwierzętom. żaden siurek na to by się nie zdobył ale... to nie zmienia faktu że nie chciałbym mieć takiego "wariata" za sąsiada i współczuje jego sąsiadom. zrozumiałeś czy mam Ci to rozrysować?
 
nie wiem czy Juras to czyta i szczerze mi to wisi. nie zależy mi na tym żeby dodał mnie do znajomych na fb;-) może Ty masz takie marzenia?
co do Różala to poczciwy z niego człowiek bo pomaga zwierzętom. żaden siurek na to by się nie zdobył ale... to nie zmienia faktu że nie chciałbym mieć takiego "wariata" za sąsiada i współczuje jego sąsiadom. zrozumiałeś czy mam Ci to rozrysować?
To po co mu gratulujesz dobrej roboty skoro Tobie to wisi?
Rozrysuj, proszę i oświeć mnie. Wariata, bo? Znasz go, że wydajesz takie opinie na jego temat? Po raz kolejny proszę, żebyś uzasadnił te kocopoły, które tutaj wypisujesz. Skoro masz jakąś opinię na temat danej osoby to byłoby miło jakbyś oparł ją jakimiś argumentami, zamiast srać bezsensownymi postami na lewo i prawo. Piona!
 
Także nie kumam takiego pierdolenia. Wariat rozumiem, ale skąd współczucie? Co ten człowiek robi czego nie robia inni? Ma psy, koty...Masz stracha przed obsranymi trawnikami?:joe:
 
A ja chciałbym takiego sąsiada. Jakby dzieci były niegrzeczne to można straszyć, że przyjdze Pan Marcin i weźmie je do piekła... Od razu zamkną mordę :evil:
 
Ja tam straszę Mikołajem...Wiem, że wyjdę za zwyrola, ale jak mój młody usłyszy, że jak się nie położy po bożemu to przyjdzie Mikołaj to zasypia w mig:mamed:
 
To, że jestem Twoim fanem nie znaczy, że możesz sobie pozwlać. Przywołuję do porządku:mamed:
 
Kiedyś by podziałało, teraz niekoniecznie chyba, że piszesz o trzodzie chlewnej?:joe:
 
To po co mu gratulujesz dobrej roboty skoro Tobie to wisi?
Rozrysuj, proszę i oświeć mnie. Wariata, bo? Znasz go, że wydajesz takie opinie na jego temat? Po raz kolejny proszę, żebyś uzasadnił te kocopoły, które tutaj wypisujesz. Skoro masz jakąś opinię na temat danej osoby to byłoby miło jakbyś oparł ją jakimiś argumentami, zamiast srać bezsensownymi postami na lewo i prawo. Piona!

A chuj Cię obchodzi co komu gratuluj. Filmik porządny wiec pogratulowałem dobrej roboty. Największy problem ma z tym taki frustrat jak Ty;-) Piona!
Jeżeli chcesz mieć za sąsiada Różala to napisz do niego. Może kawałek działki obok Ci znajdzie i będziesz mógł sobie postawić koło niego namiaot;-) hehehehe
 
Jeszcze jakby mial taki szacunek do ludzi jak do zwierzat to bylo wsio ok , dla mnie nie jest dopuszczalne to co odpyerdala u siebie na facebooku do ludzi nieraz Bogu ducha winnych . Tak samo jak nazywa gownami (balasami) Januszy tylko dlatego ,ze chca igrzysk i niekoniecznie znaja sie na sw.
 
Back
Top