Nie żyje Mateusz Murański. Miał 29 lat

Status
Not open for further replies.
Widzę niezłe zezwierzęcenie w tym temacie.
Szczerze powiedziawszy nie zamierzam nic napisać o tym człowieku ponieważ go nie znałem, ani nie miałem z nim styczności.
Widzę wiele wulgarnych i negatywnych komentarzy na jego temat, i wcale nie zamierzam was umoralniać ani pouczać, ale jeżeli macie tak pisać to może nie piszcie wcale?
Nie ze względu na jego osobę, ale z szacunku do jego rodziny i bliskich.
Nie trza znać człowieka a jego czyny. Rodzina do xujka nie lepsza
Lud ma swoje 5 miana trupie tance
 
Nie obrażając pamięci zmarłego, ale trzeba mieć mentalność 6-latka by robić sobie żałobę po ćpunie który się zaćpał i zasłynął... w sumie nie zrobił nic godnego by zasłynąć. Żałobę to można mieć po kimś z rodziny, osobie bliskiej, ale naprawdę 12-latki mentalne tylko będą opłakiwać jakiegoś typa z paradokumentu.
 
"Co siejesz to zbierzesz", więc tutaj dopadło...Jego stary to zły człowiek, więc jednego ścierwusa mniej.

A chuj z nim i z tymi co piszą, że był jaki był, ale szkoda człowieka.
Szkoda to małych chorych dzieci a nie takich zjebów.
:kis:
Zwierzęta to cię wysrały na polu kapusty i tam cię znalazła ta biedna kobiecina, którą nazywasz matką. Jakby wiedziała co jej pod dachem wyrośnie to by cię tam na tym polu jeszcze przydeptała.
Nie spodziewałem się, że takie c*eliska pełzają po tym forum. Był jaki był ale bez przesady. Ale co ja będę tłumaczył...

******* - usunięte przez moderatora
 
Last edited by a moderator:
Muran już przed FAME miał problemy z używkami. Jego konflikt z Tancula opierał się na tym nagraniu, gdzie naćpany leżał w centrum miasta. Powrócił do nałogu i tyle. Ale oczywiście internetowi psycholodzy będą pisać, że to przez hejt.
 
Ciekawym zjawiskiem jest dla mnie fakt jak to ludzie, którzy najgłośniej krzyczeli o "dymach" i "jebaniu szacunku" teraz bawią się w moralizatorów. Przecież to między innymi przez te sławetne dymy wywoływane na potrzeby przygłupiej gawiedzi zmarł człowiek. Co do rzekomego rozpoczęcia przygody z używkami przez złych i niedobrych "żelków" to niestety ale jest to kompletna bzdura. Młody Murański miał problem od przynajmniej 2017 roku gdzie latał wtedy film na necie jak go wykręcało. Dobrze by było żeby młodzi nie powielali brania narkotyków i tyle bo jak widać jest to straszne ścierwo i nie ma chłopa który miał przed sobą całe życie.
 
Tak ogólnie to media robią błąd, bo Muran dopiero w grudniu obchodziłby 29 urodziny. On na dobrą sprawę miał 28 lat , a nie 29.
 
Bastek, ty jesteś młodym facetem, który mimo, że może to nie pracuje. Mieszkasz u rodziców. Co weekend chlejesz alko. Nie masz przyszłości i perspektyw. Twoje zdanie nikogo nie interesuje.
Skoro może pracować, to znaczy że nie musi. Po co robić cos na siłę?
Fajnie poczytać posty 30 - 40 latków
Psycholog się kłania
Staremu muranowi to psycholog dawno przestał się kłaniać
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top