Nie żyje Mateusz Murański. Miał 29 lat

Status
Not open for further replies.
Smutny widok, gosc ktory to nagrywal upadl jeszcze nizej niz bohater tego filmu.

Imprezowi "reporterzy" to zawsze najwieksze dna. Zalosne.
Ja to jestem ciekawy po czym takie jazdy sie ma. Mize za dużo mdma?
 
Ogółem bo wylało się sporo jadu z obu stron, ale odbiegliśmy od innego ważnego tematu. Bo zrobiła się za sprawą dwóch użytkowników których nicków nie wymienie inba. A media powinny wykorzystać to by edukować, by walczyć z narkotykami wśród młodych, by promować, że jeśli masz problem to nie sięgaj po używki tylko pomoc psychologa/psychiatry oraz o potrzebie szukania właściwych wzorców i autorytetów wśród młodych by nie zapatrywali się na takich ludzi. Bo sorry, ale tu jak tu to co się odpierdala na Twitterze i FB w wykonaniu gówniarzy woła o pomstę do nieba.
Pełna zgoda śmierć młodego człowieka powinna być przestrogą. Choć jak dla mnie nic to nie da bo Mateusz to nie pierwsza młoda osoba, która umiera przez używki.
 
Szczerze to do Moksa jakiśtam szczątkowy szacunek miałem - bo to był sportowiec (... wiadomo kawał hooia) ale Mefedroneusz i to co teraz o nim piszą - sportowiec, zawodnik MMA, weteran wielu organizacji, pięściarz, kickboxer - to jest ŻENADA. Jedyne co chłop robił to realizował putinowską politykę ogłupienia narodu przez freaki (jak w Rosji), fake newsy i muzykę disco-polo.
 
Ja pierdole co ja czytam :pociesznymirek:
Ćpun wielką ofiarą hejtu! To hejt go zabił! Nie, że się ćpun przećpał jakimś syfem.
Polski Dżordż Floyd normalnie :DC:
Wychodzi na to, ze media zamiast ostrzegać orzed braniem narkotyków zrobią z niego męczennika hejtu.
Już widzę te usprawiedliwianie hujowych postępowań internetowych gwiazdeczek.
"Zrobiłam to przez hejt"
 
Twitter mówi że Mateusz prywatnie był innym człowiekiem. Może i prawda tylko szkoda że milionom dał się poznać z tej złej, patologicznej strony więc nie dziwi że ludzie na tej podstawie go oceniają. Wchodząc w ten biznes trzeba mieć kuresko silna psychike i liczyć się z konsekwencjami popularności. Czasem mam wrażenie że im więcej ludzie mówią że mają na hejt wyjebane tym gorzej go znoszą. Czy go szkoda? Niech każdy sam sobie na to odpowie.
 
wypuscic-lwy_2017-02-10_23-55-12.jpg
 
Najlepiej żeby Popek też zdechł - chłop też nasrał dzieciakom w głowach - ta dziewczynka co sobie oczy wytatuowała i straciła wzrok, ten Sebix co sobie skaryfikację na ryju jebnął i dziesiątki innych. A Popek to żaden król Albanii tylko zakompleksiony 40-letni chłop z otyłością brzuszną z takimi problemami psychcicznymi, że podziarał sobie całe ciało i oczy bo tak boi się normalnego świata (dziecko alkoholików bite za dzieciaka w chuj). Jemyu wpierdol spuściłby nawet ten kek trup Murański.

1675879229721.png
 
Przypomniał mi sie cytat z serialu o pruszkowie w tvn "odwroceni": "łysy kapował ale obiecał mi, że już nie będzie"
W sumie to młody muran nie był taki straszny jak go malują, za to jego stary robił chlew i ewentualnie jego zgon mógłby cieszyć ale np podczas konkursu darwina np nakurwiając łbem w ścianę.
Bardzo szanuje za avatar:deniro:
 
  • Bones
Reactions: AKK
Jaki hejt? Mordo, zwykły ćpun się przećpał a w internetach cymbały jego pokroju już dorabiają filozofię.
nie wiadomo też czy to nie był samobój.... gośc chwalił sie że zarobione srodki reinwestuje w nieruchomości, ktore teraz sa w fazie poczatkowego krachu, ale nie bede spekulował
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top