Nie żyje Mateusz Murański. Miał 29 lat

Status
Not open for further replies.
Młody Muran to ofiara swojego ojca czyli Starego murana. Zasiał wiatr i zebrał burze, niestety młody, nie stary, nigdy tam jakoś ich nie obrażałem ani nic w ten deseń, dlatego mam nadzieję że część z tych internetowych gówniarzy, będzie mieć go po części na sumieniu, wyjdzie im to w przyszłości na dobre.
Na sumieniu niby dlaczego ? Jak wchodzisz w taki świat pato celebrytów to musisz mieć psychę jak ten Karas. Chyba każdy z nich wie z czym to się je. To jest ich wybór.
 
Młody Muran to ofiara swojego ojca czyli Starego murana. Zasiał wiatr i zebrał burze, niestety młody, nie stary, nigdy tam jakoś ich nie obrażałem ani nic w ten deseń, dlatego mam nadzieję że część z tych internetowych gówniarzy, będzie mieć go po części na sumieniu, wyjdzie im to w przyszłości na dobre.
Czemu nagle robi sie z niego ofiare jakiegos nękania?

Zostawił jakis list pozegnalny? Wspominal cos o tym? Serio pytam bo nie interesuje sie tym pato gownem zwanym FM.

Ale dziwi mnie czemu nie jest brane pod uwage po prostu to ze gosc nigdy nie zasłużył na cos co dostal i troche go przerosla ta slawa i pieniążki polecial w tango bo zawsze to lubil, zrobil sie z tego problem az w końcu stalo sie. Ot taka prosta historia.

Wszystkie przedawkowania sa spowodowane hejtem? Chyba nie, a tu juz skutecznie przyklajana jest latka ofiary i niewinnosci, dziwne to.
 
Na sumieniu niby dlaczego ? Jak wchodzisz w taki świat pato celebrytów to musisz mieć psychę jak ten Karas. Chyba każdy z nich wie z czym to się je. To jest ich wybór.
Czuję że taki 13 latek który pisał teksty typu "weź się zabij" będzie miał to na sumieniu, to gówniarze są, inaczej myślą.:arab:

A ten karaś to kawał mendy tak między nami, pierdolony pyszałek, chuj nie wzór.
 
Czemu nagle robi sie z niego ofiare jakiegos nękania?

Zostawił jakis list pozegnalny? Wspominal cos o tym? Serio pytam bo nie interesuje sie tym pato gownem zwanym FM.

Ale dziwi mnie czemu nie jest brane pod uwage po prostu to ze gosc nigdy nie zasłużył na cos co dostal i troche go przerosla ta slawa i pieniążki polecial w tango bo zawsze to lubil, zrobil sie z tego problem az w końcu stalo sie. Ot taka prosta historia.

Wszystkie przedawkowania sa spowodowane hejtem? Chyba nie, a tu juz skutecznie przyklajana jest latka ofiary i niewinnosci, dziwne to.
Odpowiem na pierwszą linijkę. Moim zdaniem to jest ofiara swojego starego, a nie nękania, co z resztą już napisałem.


Nie zrobicie ze mnie obrońcy i poplecznika młodego, choć wiem że byłby potencjał na 400 komentarzy to i tak nichuja.

Ps: jak ktoś zna się na ludziach to wie że ta narracja przyjęta przez starego nie szła zgodnie z duchem młodego i tyle w temacie.
 
Ależ ja dziękuję za taki post, bo widzisz koleś co innego dymy w blasku fleszy którego orędownikiem jestem caly czas pomiędzy zawodnikami a co innego gnębienie Murana czy Laluny w DMach prywatnych przez fanów żelków z yt.


Dziecko odróżniaj te 2 rzeczy, bo to 2 inne światy.
 
:roberteyeblinking:
 

Attachments

  • oh-no-anyway.gif
    oh-no-anyway.gif
    1.3 MB · Views: 5
Jesli nie widzisz roznicy w kupieniu od kolegi grama trawy a potem sprzedaniu go na psach a skatowaniu kogos maczetami, czy innych dziwnych "akcjach" tego patologicznego swiata to ciekawie musi byc tam u Ciebie :lesnarhappy:
To ten Muran kogoś maczetami jebał? Bo przecież o nim jest temat i po nim jedziecie tutaj...
 
To ten Muran kogoś maczetami jebał? Bo przecież o nim jest temat i po nim jedziecie tutaj...
Lol co za nagly plot twist. Przeciez zaczales sie odnosic do tematu elany i tych kiboli a nagle jak zrobiles logiczna gafe wysmiewajac forum porownaniem beki z Jotki a pietnowaniem patologii kibicowskiej to twierdzisz ze temat jest o Muranie :neildegrassewhoa: owszem jest o nim, ale watek poruszyles inny i na niego Ci odpowiedzialem
 
Szkoda to małych chorych dzieci a nie takich zjebów.
:kis:
Ty zostawiłeś serduszko pod komentarzem w którym było napisane że Mateusz nie żyje
Z tego wynika że nikt nie będzie po tobie płakał jak kiedyś umrzesz:frankapprove:
 
Ogółem bo wylało się sporo jadu z obu stron, ale odbiegliśmy od innego ważnego tematu. Bo zrobiła się za sprawą dwóch użytkowników których nicków nie wymienie inba. A media powinny wykorzystać to by edukować, by walczyć z narkotykami wśród młodych, by promować, że jeśli masz problem to nie sięgaj po używki tylko pomoc psychologa/psychiatry oraz o potrzebie szukania właściwych wzorców i autorytetów wśród młodych by nie zapatrywali się na takich ludzi. Bo sorry, ale tu jak tu to co się odpierdala na Twitterze i FB w wykonaniu gówniarzy woła o pomstę do nieba.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top